ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 1 2
نمایش نتایج: از 13 به 21 از 21
    Sya
    Sya آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza h نمایش پست ها
    احتمالا فایلتون مشگل داره.این نسخه کامل اس ار9 راینو4 که احتیاج به اکتیویشن هم نداره.موقع نصب یک پسورد میخواد که rhino

دانلود فایل Rhinoceros 4 SR9-Activated.pass(rhino)
    با سلام به تمام دوستان من كار نصب ماتريكس انجام مي دم حتي روي مك و حتي برنامه هايي كه در اين زمينه به شما كمك مي كنند مانند برنامه ريپر فايهاي stl و برنامه قويي نت فب براي كساني كه پيرينت سه بودي انجام مي دهند و تنظيم 3dprinter
    شما مي تواند من رو در اينستا دنبال كنيد siamak_biamand با تشكر بسيار از اين سايت مفيد
    smmh آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

من برنامه ماتریکس 8 را نصب کردم طبق یک فیلم آموزشی .در زیر فیلم آموزشی نوشته بود شخصی به نام آقای علیرضا حیاتی آشتیانی .درآن برنامه آموزشی گفته شد که بعد از نصب برنامه ماتریکس و همین طورآپدیتش بعدا برنامه تری اسپیلاین خود ماتریکس 8را ازcontrol panelقسمت unistallبرنامه ها پاک کنید و یک ورژن دیگر ورژن 4 برنامه تری اسپیلاین را نصب کنیدچون تری اسپیلاین خود ماتریکس 8 اکتیو کردنش بسیار سخت می باشد.اما این تری اسپیلاین تعویضی کرکش از نوع پسوند rhp بود که اکتیو کردنش طبق فیلم ساده بود منتهی بعد ازاجرای برنامه گفته شد این تری اسپیلاین تعویضی موجب کند شدن هنگام کار در برنامه ماتریکس 8 خواهدشد وبرای رفع این مشکل از یک فایل matrix Auth.dllبا حجم 696 کیلوبایت که در فولدر کرک تری اسپیلاین می باشد استفاده کنید وآن را در یک آدرس مربوطه در برنامه راینو 5 کپی کنید تا این مشکل حل شود .حالا بنده این تری اسپیلاین 4 که کرکش از نوع rhp می باشد را اصلا پیدا نکردم وهمین طور فایل کمکی matrix Auth.dll با حجم 696 کیلو بایت را که باید جایگزین matrix Auth.dll با حجم کمتر در قسمت مربوطه در برنامه راینو 5 شودو الان که وارد برنامه ماتریکس 8 می شوم وقتی تری اسپیلاین را در منوهای ماتریکس 8 انتخاب می کنم تا شکلی را بکشم برنامه به شدت گیر می کند و واقعا کلافه شده ام .لطفا برنامه تری اسپیلاین 4 از نوع کرک rhp وهمین طور فایل کمکی matrix Auth.dll با حجم 696 کیلو بایت را در اختیار بنده قرار دهید. ویندوز من ویندوز 8می باشد.
    alireza h آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط smmh نمایش پست ها
    من برنامه ماتریکس 8 را نصب کردم طبق یک فیلم آموزشی .در زیر فیلم آموزشی نوشته بود شخصی به نام آقای علیرضا حیاتی آشتیانی .درآن برنامه آموزشی گفته شد که بعد از نصب برنامه ماتریکس و همین طورآپدیتش بعدا برنامه تری اسپیلاین خود ماتریکس 8را ازcontrol panelقسمت unistallبرنامه ها پاک کنید و یک ورژن دیگر ورژن 4 برنامه تری اسپیلاین را نصب کنیدچون تری اسپیلاین خود ماتریکس 8 اکتیو کردنش بسیار سخت می باشد.اما این تری اسپیلاین تعویضی کرکش از نوع پسوند rhp بود که اکتیو کردنش طبق فیلم ساده بود منتهی بعد ازاجرای برنامه گفته شد این تری اسپیلاین تعویضی موجب کند شدن هنگام کار در برنامه ماتریکس 8 خواهدشد وبرای رفع این مشکل از یک فایل matrix Auth.dllبا حجم 696 کیلوبایت که در فولدر کرک تری اسپیلاین می باشد استفاده کنید وآن را در یک آدرس مربوطه در برنامه راینو 5 کپی کنید تا این مشکل حل شود .حالا بنده این تری اسپیلاین 4 که کرکش از نوع rhp می باشد را اصلا پیدا نکردم وهمین طور فایل کمکی matrix Auth.dll با حجم 696 کیلو بایت را که باید جایگزین matrix Auth.dll با حجم کمتر در قسمت مربوطه در برنامه راینو 5 شودو الان که وارد برنامه ماتریکس 8 می شوم وقتی تری اسپیلاین را در منوهای ماتریکس 8 انتخاب می کنم تا شکلی را بکشم برنامه به شدت گیر می کند و واقعا کلافه شده ام .لطفا برنامه تری اسپیلاین 4 از نوع کرک rhp وهمین طور فایل کمکی matrix Auth.dll با حجم 696 کیلو بایت را در اختیار بنده قرار دهید. ویندوز من ویندوز 8می باشد.
    تی اسپلاین ورژن 4:
    دانلود فایل Autodesk T-Splines Plugin for Rhino 4.0 r11183

MatrixAuth
    smmh3d آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    4

لینک مربوط به Matrix Authکه درزیر پاسخ به کاربری اینجانب smmhقرارداده اید خراب است .یک فایل mediafireمی باشد که بعداز کلیک بر روی Matrix Authوارد صفحه مربوطه که می شود عنوان می کند که Dangerious and Blocked.همین طور لینک مربوطه به برنامه Tspline 4 کرکش از نوع rhpباشد را که اینجانب درخواست کرده بودم به همین ترتیب می خواهدوارد صفحه سایت w10.mul.irشوداما موفق نمی شود.خودم هم جداگانه وارد صفحه w10.mul.irشدم واز این 2لینکی که درزیر سوال اینجانب قرارداده بودیدکپی گرفتم ودر صفحه w10.mul.ir قراردادم اما باز هم لینکها خراب است.لطفا لینک سالم Matrix Auth.dllبا حجم 696 کیلو بایتی و برنامه Tspline 4را که کرکش از نوع rhp می باشد را برای اینجانب قراردهید.باتشکر.
    alireza h آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط smmh3d نمایش پست ها
    لینک مربوط به Matrix Authکه درزیر پاسخ به کاربری اینجانب smmhقرارداده اید خراب است .یک فایل mediafireمی باشد که بعداز کلیک بر روی Matrix Authوارد صفحه مربوطه که می شود عنوان می کند که Dangerious and Blocked.همین طور لینک مربوطه به برنامه Tspline 4 کرکش از نوع rhpباشد را که اینجانب درخواست کرده بودم به همین ترتیب می خواهدوارد صفحه سایت w10.mul.irشوداما موفق نمی شود.خودم هم جداگانه وارد صفحه w10.mul.irشدم واز این 2لینکی که درزیر سوال اینجانب قرارداده بودیدکپی گرفتم ودر صفحه w10.mul.ir قراردادم اما باز هم لینکها خراب است.لطفا لینک سالم Matrix Auth.dllبا حجم 696 کیلو بایتی و برنامه Tspline 4را که کرکش از نوع rhp می باشد را برای اینجانب قراردهید.باتشکر.
    فای Matrix Auth.dllیک فای ادیت شده سیستمیه که بعضی از انتی ویروسها باهاش مشگل دارند.
    خود من از همین فایل استفاده میکنم و انتی ویروس ماکروسافت که مشگلی نداره با این فایل.
    تی اسپلاین رو از این لینک هم میتونید دانلود کنید.کرکش از نوع rhp هست که داخل پوشه AMPED داخل فایلهاست.لینک فبلی سرعت دانلود بهتری داره ولی بعضی وقتها متاسفانه سرور مشگل داره.

Autodesk T-Splines Plugin for Rhino 4.0 r11183
    smmh3d آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    4

ضمن تشکر از قراردادن Tspline 4که کرکش از نوع rhp بود ولی در مورد فایل Matrix Auth.dllکه حجمش 696 کیلوبایتی است وباید به جای فایل Matrix Auth.dllبا حجم 290 کیلوبایتی جایگزین شود در جای مربوطه در برنامه راینو 5.باید خدمتتان عرض اصلا لینک آن خراب است که نمی شود آن را دانلود کرد.اگر لینک سالم Matrix Auth.dllرا برای اینجانب قراردهید من خودم موقع جایگزینی اش آنتی ویروس را غیر فعال می کنم وآن را در لیست سفیدآنتی ویروس قرار می دهم تا مشکلی پیش نیایدمنتهی اول لینک دانلود آن بایدسالم باشد.خیلی ممنون اگر لینک سالم Matrix Auth.dllکه حجمش 696 کیلوبایت می باشد را برایم قرار دهید.خود شما موقع آموزش ماتریکس 8 این فایل Matrix Auth.dllبا حجم 696 کیلوبایت را اگر اشتباه نکنم در داخل پوشه AMPED یعنی داخل پوشه کرک Tspline 4 داشتید.
    alireza h آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط smmh3d نمایش پست ها
    ضمن تشکر از قراردادن Tspline 4که کرکش از نوع rhp بود ولی در مورد فایل Matrix Auth.dllکه حجمش 696 کیلوبایتی است وباید به جای فایل Matrix Auth.dllبا حجم 290 کیلوبایتی جایگزین شود در جای مربوطه در برنامه راینو 5.باید خدمتتان عرض اصلا لینک آن خراب است که نمی شود آن را دانلود کرد.اگر لینک سالم Matrix Auth.dllرا برای اینجانب قراردهید من خودم موقع جایگزینی اش آنتی ویروس را غیر فعال می کنم وآن را در لیست سفیدآنتی ویروس قرار می دهم تا مشکلی پیش نیایدمنتهی اول لینک دانلود آن بایدسالم باشد.خیلی ممنون اگر لینک سالم Matrix Auth.dllکه حجمش 696 کیلوبایت می باشد را برایم قرار دهید.خود شما موقع آموزش ماتریکس 8 این فایل Matrix Auth.dllبا حجم 696 کیلوبایت را اگر اشتباه نکنم در داخل پوشه AMPED یعنی داخل پوشه کرک Tspline 4 داشتید.

خدمت شما:

MatrixAuth
    smmh3d آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    4

بی نهایت سپاسگذارم.بااین فایل Matrix Auth.dllکه در زیر پرسش بنده قرار دادید و لینک آن هم سالم بود مشکل کندی و گیر برنامه ماتریکس 8 حل شد. واقعا خیلی ممنون. حالا لطفافیلمهای آموزشی جامع و رایگانی که در مورد برنامه ماتریکس 8 وجود دارد برای اینجانب قراردهید.اگر منابع آموزشی دیگری هم شامل بخصوص فیلم یا فایل پی دی اف یا هر شکل دیگری که غیر رایگان ولی جامع وکامل باشد را هم اگر برای اینجانب قرار دهید ممنون می شوم.در ادامه اگر بازهم مشکلی برایم پیش آمد باز هم مزاحمتان می شوم تا با راهنماییهای جناب عالی مسایل برایم حل شود.باز هم خیلی ممنون.
    smmh3d آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    4

باعرض سلام.لطفا فایل Matrix7 Update-2012-08-27-3483برای اینجانب قرار دهید.
صفحه 2 از 2 نخست 1 2
نمایش نتایج: از 13 به 21 از 21

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)