ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 19 از 19 نخست ... 9 17 18 19
نمایش نتایج: از 217 به 228 از 228
    saber77 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی م نمایش پست ها
    سلام جناب خلیق اخلاقی روی پارچه مخمل با رنگ اورینت سفید چاپ زدم خیلی کمرنگ میخوره روشی وجود داره که رنگ پر رنگ تر دیده بشه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    رنگ اورینتت عوض کن یا دوبار چاپ بزن، اورینتم خیلی رقیق نکن
    saber77 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriajocker نمایش پست ها
    سلام من چاپ سیلک دارم میزنم الان ب یه مشکلی برخوردم موقع چاپ میخوام شابلون از رو تیشرت بردارم تیشرتم تکون میخوره و سایه میوفته تو چاپ.برای فیکس کدت تیشرت باید چکار کنم تو کلیپ ها دیدم از یه نوع چسب برای فیکس کردن تیشرت استفاده میکنن ممنون میشم کمکم کنید
    سلام ،زیر کارت حتما از فوم و ابر استفاده کن و روی فوم مایع چسب بزن، از همون فروشگاهی که وسایل رنگتو میگیری بپرسی دارن، اسپری چسب هم هست ولی بصرفه نیست با کاردک روی سطح فوم بزن بزار خشک بشه یه دست دیگه بزن بزار خشک بشه تا یک سال حالت چسبندشو داره،در صد خطاط اینطوری خیلی میاد پایین. توری روی شابلونت هم کاملا سفت و کشیده باشه اگه شل باشه علت سایه دار شدن تکون خوردن توری موقع راکلت کشیدنم هست
    Newsoprano آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    2

سلام خدمت همه اساتید
    من یه سوال درباره مرکب های پایه آبی دارم( اورینت و پیگمنت)
    آیا مواد افزودنی ای هست که رنگ رو براق کنه و رنگ روی پارچه زنده و شفاف بنظر برسه؟؟؟
    تنها نکته ای که بنظر خودم میرسه استفاده کردن از بیندر به مقدار زیاد هست که هم به صرفه نیست و هم ممکنه سوراخ های توری رو بگیره
    saber77 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    5

سلام، بیس کارت را باید عوض کنی، بیس اکلیل یا ویترائی براق هست ولی برای پارچه های روشن(هر چه براق تر چسبنده تر است، استفاده از بیندر زیاد باعث میشه چاپت بعد از خشک شدن به هم بچسبه)
    اورینت هم مارک اکسترا یا اکسیر شفاف تر است ولی برای براق شدن بیشتر بعد چاپ با کاغذ مخصوص پرس حرارتی باید بکنی ۱۰ ثانیه با درجه حرارت مشخص
    این سایت چاپ های خوبی داره البته چند نوع چاپ دارن و شنیدم قراره آموزش بزارن، roshandesign.com تی شرت ایرانی و شال نستعلیق و لباس ایرانی دارن
    nava121 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

من چاپ سیلک در زمینه چاپ روی پارچه کار کرده ام ولی تا به حال چاپ روی کاغذ و مقوا کار نکرده ام.
    می خوام روی مقوای 400 گرمی چاپ بزنم و طراحی ظریفی داره وتیراژ هم داره.
    اولا از چه شماره توری استفاده کنم
    دوم از چه نوع رنگی باید استفاده کنم اگر pvc است لطفا در مورد نوع حلال و درصد مخلوط کردنش توضیح بدین و همچنین می خوام جلوه رنگ حالت مات باشه.
    سوم آیا از امولسیونی که برای پارچه استفاده میشه می تونم استفاده کنم
    لطفا در مورد خرید رنگ هم اگر توصیه هست بگین
    در ضمن اسکویچی مقطعش باید صاف باشه یا مثلثی؟
    متشکرم
    حامد اکبری آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    2

سلام
    ببخشید بعد از کلی گشتن اینجا رو برای پرسیدن سوالم پیدا کردم.
    تازه کار سیلک رو شروع کردم.کارم هم چاپ روی ظروف ماستی و ظروف پرسی رستوران و نایلون و نایلکس هست.برای این کار همون رنگ pvc خوبه یا رنگ های دیگه ای هم هست.
    یه سوال دیگه چرا رنگ از بعضی از جاهای طوری رد میشه ازبعضی جاها نه و رنگ pvc برای کار باید حلال اضافه کنم یا نه.
    دوستان هر کسی میدونه کمک کنه.خیلی ممنون
    milad.ba آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

با سلام خدمت تمامی اساتید
    مشکلی که من باهاش مواجه شدم چاپ روی پارچه های اسپانباند یا سوزنی یا نان وون..
    مخصوصا چاپ سفید روی پارچه های تیره
    میخواستم بدونم بهترین رنگ و نوع چاپ برای این نوع پارچه ها چیه
    pvc استفاده کردم که پوشش دهی کم و با افزودن کلسیم پوشش بهتر شد نه خیلی ولی رنگ از پارچه میریخت..
    الان اورینت استفاده میکنم اما باز هم از لحاظ شفافیت و پوشش دهی رضایت بخش نیست.
    شاید مشکل از رنگ یا هرچیز دیگه ای هست که من و چاپخونه ها اطلاع نداریم
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    violet&gold آواتار ها
    کارشناس صنایع‌دستی
    فرسته‌ها در انجمن
    240

من تازه دارم کلاس میرم ولی استادم گفت اگه هاله روغن دور کارم بیافته 1 یعنی روغن دیوپی زیاد با رنگ پلاستیزول مخلوط کردین برای همین رنگ بهش اضافه کنید تا رنگ کمی سفت تر شود2. ممکنه قاب توری روی کارتون تکون خورده باشه 3. کیفیت رنگ ها تون خوب نباشه
    violet&gold آواتار ها
    کارشناس صنایع‌دستی
    فرسته‌ها در انجمن
    240

برای روی مقوا از رنگ های افست استفاده میکنیم که حلالش تینر فوری هست و بعد کار با تینر روغن (بهتر است) یا تینر فوری(که باعث میشه ماده حساس روی تور زود تر از بین بره و خراب شه) توری رو از رنگ پاک میکنیم یا میتونیم از رنگهای افست که حلالشون آب هست مثل رنگ مارک ساکورا (که میتونید این رنگ ها را از فروشگاه لوازم هنری افق تو انقلاب تهیه کنید)و برای پاک کردن رنگ از آب استفاده کنید
    فقط شماری توری فرق داره که باید شماره 50 تا 150 باشد و توری با همون امولسیونی که برای پارچه استفاده میشه برای کار رو کاغذ هم استفاده میشه
    ویرایش به دست violet&gold : 17-01-27 در ساعت 19:51
    violet&gold آواتار ها
    کارشناس صنایع‌دستی
    فرسته‌ها در انجمن
    240

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriajocker نمایش پست ها
    سلام من چاپ سیلک دارم میزنم الان ب یه مشکلی برخوردم موقع چاپ میخوام شابلون از رو تیشرت بردارم تیشرتم تکون میخوره و سایه میوفته تو چاپ.برای فیکس کدت تیشرت باید چکار کنم تو کلیپ ها دیدم از یه نوع چسب برای فیکس کردن تیشرت استفاده میکنن ممنون میشم کمکم کنید
    بهش میگن چسب میز که باید از همون جایی که لوازم چاپ رو خریداری میکنید تهیه کنید
    hakimi آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

استاد اخلاقی سلام
    سوالی داشتم خدمتتون
    بنده تولید کننده هستم
    اخیرا سفارش دستگاه چاپ اختاپوسی (شش رنگ و شش فلش درایر) دادم به یک کارخانه ایرانی
    امروز به من اعلام کردند که از بین فلش درایر برقی و گازی یکی را انتخاب کن
    به نظر شما کدام بهتر هست؟
    و اینکه آیا روی پارچه رنگ تیره میتونیم چاپ پیگمنت بزنیم البته پیگمنت با کیفیت و رنگ خوب؟
    حامد اکبری آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    2

سلام
    برای چاپ روی سطل ماستی از چه مرکبی استفاره کنم.pvcاستفاده کردم بعد از اینکه خشک شد با ناخن کنده شد؟
    مشکلش چیه به نظرتون.ممنون میشم یکی جواب منو بده
صفحه 19 از 19 نخست ... 9 17 18 19
نمایش نتایج: از 217 به 228 از 228

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)