PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه طراحی داخلی

nazyla
09-10-25, 14:52
برای کسب اطلاعات به این سایت مراجعه کنید:http://www.aoa.ir/home.aspx

مريم
09-10-25, 15:47
برای کسب اطلاعات به این سایت مراجعه کنید:http://www.aoa.ir/home.aspx
با اجازه....
توضيح مسابقه...
شرايط و نحوه شركت در مسابقه
1. شرکت برای تمامی معماران، طرّاحان، معماران داخلی و هنرمندانْ آزاد است.
2. اثبات مالکیت آثار بر عهده ی شرکت­کننده است.
3. حق چاپ پروژه­ها در فصلنامه­ی هنر معماری با ذکر نام طرّاحان برای مؤسسه­ی هنر معماری قرن محفوظ است.

در دو بخش هم هست طراحي داخلي و طراحي صندلي
اينو گفتم تا ترغيب بشين به دونستن ساير شرايط مسابقه....:)

A.M.D
09-10-25, 16:05
با اجازه....
توضيح مسابقه...
شرايط و نحوه شركت در مسابقه
3. حق چاپ پروژه­ها در فصلنامه­ی هنر معماری با ذکر نام طرّاحان برای مؤسسه­ی هنر معماری قرن محفوظ است.

در دو بخش هم هست طراحي داخلي و طراحي صندلي
اينو گفتم تا ترغيب بشين به دونستن ساير شرايط مسابقه....:)

عه ... من بیشتر نا امید شدم ......

آها .... این بیشتر حال میده ....:D

جوایز

1. یکصد میلیون ریال برای نفر برگزیده در بخش طرّاحی داخلی؛ به علاوه­ی اهدای تندیس و لوح تقدیر و معرفی در فصلنامه ی هنر معماری
2. سی میلیون ریال برای نفر برگزیده در بخش طرّاحی صندلی؛ به علاوه­ی اهدای تندیس و لوح تقدیر و معرفی در فصلنامه ی هنر معماری

اوه ....... خوبه .... :D

lady_atieh
09-10-25, 16:06
اهدافشم خوبه :
1. ایجاد فضای تعامل و رقابت سالم بین طرّاحان و معماران داخلی
2. کشف و معرفی استعدادهای جوان و آشنایی معماران داخلی با یکدیگر
3. آشنایی نسل جوان طرّاحان و معماران با تجارب نسل­های گذشته
4. تقویت نسل جدید طرّاحان داخلی

حسام
09-10-25, 16:10
ولی یه مشکلی داره...
طرحها باید اجرا شده باشن قبلا

http://www.aoa.ir/pic/011.gif

اهداف مسابقه:

1. ایجاد فضای تعامل و رقابت سالم بین طرّاحان و معماران داخلی
2. کشف و معرفی استعدادهای جوان و آشنایی معماران داخلی با یکدیگر
3. آشنایی نسل جوان طرّاحان و معماران با تجارب نسل­های گذشته
4. تقویت نسل جدید طرّاحان داخلی

بخش های مسابقه

1. طرّاحی داخلی (اعم از فضاهای مسکونی، اداری، عمومی)
2. طرّاحی صندلی

جوایز مسابقه:

1. یکصد میلیون ریال برای نفر برگزیده در بخش طرّاحی داخلی؛ به علاوه­ی اهدای تندیس و لوح تقدیر و معرفی در فصلنامه ی هنر معماری
2. سی میلیون ریال برای نفر برگزیده در بخش طرّاحی صندلی؛ به علاوه­ی اهدای تندیس و لوح تقدیر و معرفی در فصلنامه ی هنر معماری

شرایط و نحوه ی شرکت در مسابقه:

بخش 1 (طرّاحی داخلی):
1. تکمیل فرم شرکت در مسابقه که روی سایت مؤسسه­ی هنر معماری قرن و در فصلنامه­ی هنر معماری شماره­ی 14 (پاییز 88) موجود است.
2. طرح­های ارسالی الزاماً پروژه­های اجراشده باشند.
3. ارسال اسنادی که طرح را توصیف می­کنند، از قبیل پلان­ها، نقشه­ها، عکس­های واقعی پروژه، و تصاویر سه­بعدی. ترجیحاً اتودها و اسکیس­های دستی و دیتیل­هایی که ممکن است در روند داوری و ارائه­ی طرح مؤثر باشند.
4. کلیه­ی پلانهای ارائه شده باید در مقیاس ، یا با جانمایی کامل مبلمان ارائه گردد.
5. کلیه­ی آثار در ابعاد A2 و حداکثر در 5 شیت (برای هر پروژه) ارائه شود.
6. علاوه بر شیت­ها، ارسال فایل پروژه­ها با فُرمت TIFF یا PDF با رزولوشن dpi 300 برروی لوح فشرده الزامی است.
مشخصات طرّاح و نام پروژه و سایر مشخصات از قبیل لوگو، امضا، نشانه­ی خاص طرح یا شرکت یا گروه طرّاحی در آثار ارسالی وجود نداشته باشد و فقط در فرم ثبت­نام و فایل مربوطه و پاکت پستی درج گردد.
7. شرح مختصر و مفیدی از ایده­ی طرح و توضیح روند کلی اجرا و تاریخ بهره­برداری از طرح به فایل ارسالی (به صورت فایل Word) ضمیمه شود.

- محدودیتی در تعداد پروژه­های ارسالی وجود ندارد.
- در صورت مشارکت فرد یا شرکتی یا گروه­های دیگر در روند طرّاحی و اجرا، نام و مشخصات کامل آن قید شود؛ در غیر اینصورت مؤسسه هیچگونه مسئولیتی را در این زمینه نخواهد پذیرفت.
- آثار ارسالی به­هیچ­وجه مسترد نخواهند شد.

بخش 2 (طرّاحی صندلی):
1. تکمیل فرم شرکت در مسابقه
2. طرح­ها، ابعاد، اندازه­ها، کانسپت و ایده­ی طرّاحی
3. طرح­های ارسالی الزاماً پروژه­های اجراشده باشد.
4. ارسال اسنادی که طرح را توصیف می­کنند، از قبیل نقشه­ها و عکس­های واقعی پروژه و تصاویر سه­بعدی؛ معرفی مواد مصرفی؛ همچنین اتودها و اسکیس­های دستی و دیتیل­هایی که ممکن است در روند داوری و ارائه­ی طرح مؤثر باشند.
5. کلیه­ی آثار در ابعاد A2 و حداکثر در 5 شیت (برای هر پروژه) ارائه شود.
6. علاوه بر شیت­ها، ارسال فایل پروژه­ها با فُرمت TIFF یا PDF با رزولوشن dpi 300 برروی لوح فشرده الزامی است.
مشخصات طرّاح و نام پروژه و سایر مشخصات از قبیل لوگو، امضا، نشانه­ی خاص طرح یا شرکت یا گروه طرّاحی در آثار ارسالی وجود نداشته باشد و فقط در فرم ثبت­نام و فایل مربوطه و پاکت پستی درج گردد.
7. شرح مختصری از ایده­ی طرح و توضیح روند اجرای طرح به فایل ارسالی (به صورت فایل Word) ضمیمه شود.
8. برای طرح برگزیده، ارائه­ی نمونه­ی ساخته­شده یا پروتوتیپ الزامی است.

- محدودیتی برای تعداد پروژه­های ارسالی وجود ندارد.
- در صورت مشارکت فرد یا شرکتی یا گروه­های دیگر در روند طرّاحی و اجرا، نام و مشخصات کامل آن قید شود؛ در غیر اینصورت مؤسسه هیچگونه مسئولیتی را در این زمینه نخواهد پذیرفت.
- آثار ارسالی به­هیچ­وجه مسترد نخواهند شد.

مريم
09-10-26, 05:17
ولی یه مشکلی داره...
طرحها باید اجرا شده باشن قبلا
.................................................. ......

اي بابا !
اين طوري كه ملت نااميد مي شن.:(
خدايي تا حالا اعلام مسابقه اي به اين خوبي ديده بودين!؟
همه بسيج شدن واسه اطلاع رساني...دستشون درد نكنه:)

iman taha
11-06-26, 10:20
53672

اهداف مسابقه:
1. ترویج و اشاعه­ ی اُلگوهای مطلوب و مناسب در معماری داخلی
2. ارتقاء کیفیّت فضاهای داخلی
3. تأکید بر ضرورتِ استفاده از متخصّصان در فعّالیّتِ معماری داخلی
4. حسّاس نمودنِ دست­ اندرکاران اعم از کارفرمایان، متخصّصان و دانشجویان این رشته­ ی دانشگاهی، و در کلّ، ایجاد حسّاسیّت بـه موضوع معماری داخلی در افکار عمومی (ارتقاء سلیقه­ ی عمومی)
5. ایجاد فضای تعامل و رقابت سالم بین طرّاحان و معماران داخلی
6. ایجاد امکان معرّفی فعّالیّتها، به­خصوص برای استعدادهای جوان
7. شناسایی و معرّفی نسل جدید طرّاحان، انتقال تجارب نسلهای قبلی
8. توانبخشیِ فضاهای فرسوده (جلوگیری از میرایی)
بخشهای مسابقه:
1. مسکونی (یک واحد مسکونی، آپارتمانی یا تک‌واحدی)
2. عمومی (فضای کار یا فضای اوقات فراغت در مقیاس یک واحد)
3. طرح ایده­ ی (Concept Design) طرّاحی و معماری داخلی یک واحد مسکونی به مساحت 50 تا 75 متر مربّع (شامل تجهیزات داخلی و مبلمان فضاهای خصوصی و عمومی)
همراه با بزرگنمایی و تعیین مشخصات فنی مبلمان و تجهیزات این واحد مسکونی

جوایز مسابقه:
جوایز این دوره از مسابقه جمعاً به مبلغ بیست و یک میلیون تومان به شرح زیر می­باشد:
1. هشت میلیون تومان برای نفر برتر در بخش مسکونی؛ به علاوه­ ی اهدای تندیس و لوح تقدیر و معرّفی در انتشارات و فصلنامه­ ی هُنر معماری
2. هشت میلیون تومان برای نفر برتر در بخش عمومی؛ به علاوه­ ی اهدای تندیس و لوح تقدیر و معرّفی در انتشارات و فصلنامه­ ی هُنر معماری
3. پنج میلیون تومان برای نفر برتر در بخش طرح ایده­ی (Concept Design) طرّاحی و معماری داخلی یک واحد مسکونی (همراه با بزرگنمایی و تعیین مشخصات فنی مبلمان و تجهیزات این واحد مسکونی)؛ به علاوه­ ی اهدای تندیس و لوح تقدیر و معرّفی در انتشارات و فصلنامه­ ی هُنر معماری
به سایر طرحهای برگزیده لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

شرایط و نحوه ی شرکت در مسابقه:
1. شرکت در این مسابقه برای عموم معماران، طرّاحان، معماران داخلی و هنرمندان آزاد است.
2. اثبات مالکیّتِ اثر بر عهده­ ی شرکت­ کننده است.
3. حقّ چاپ پروژه­ها با ذکر نام طرّاحان برای مؤسّسه­ی هنر معماری قرن محفوظ خواهد بود.
4. تکمیل فرم شرکت در مسابقه که روی سایت مؤسّسه­ ی هنر معماری قرن و نیز در فصلنامه­ ی هُنر معماری (شماره­ی 20، بهار 90 و 21، تابستان 90) موجود است.
5. طرح ارسالی باید پروژه­ ی اجراشده باشد. (به استثنای بخش 3).
6. ارسال اسنادی که طرح را توصیف می­کنند، از قبیل پلانـها، مقطع­ها، نقشه ­ها، پرسپکتیوها، عکسـهای واقعی پروژه و تصاویر سه­ بُعدی؛ ترجیحاً اتودها و اسکیسـهای دستی و دیتیل­ هایی که ممکن است در امر داوری و ارائه­ ی طرح مؤثّر باشد.
7.در بخش 1و2 شرح مختصر و مفیدی از ایده­ ی طراحی و توضیح روند کلّی اجرا و تاریخ بهره­ برداری از طرح و در بخش 3 شرح مختصر و مفیدی از ایده­ی طراحی در فایل ارسالی، با فرمتِ Word، و حدّاقل به اندازه­ی یک صفحه­ ی A4 ضمیمه شود.
8. مقیاس نقشه­ ها آزاد است.
9. طرح در ابعاد 70×50 و حداکثر در 5 شیت (برای هر پروژه) بر روی فُم­ بورد ارائه شود.
10. ارسال تصاویر و پلان­ های پروژه بصورت خام (بدون شیت بندی) با رزولوشن 300dpi برروی لوح فشرده الزامی است.
11. برای آثار شرکت کننده در بخش 3، طرح اجرا شده مورد نظر نیست و فقط ایده­ ها، پلانـها، مقطع­ ها، نقشه­ ها، پرسپکتیوها و تصاویر سه­ بُعدی؛ همراه با بزرگنمایی و تعیین مشخصات فنی مبلمان و تجهیزات این واحد مسکونی، ترجیحاً اتودها و اسکیسـهای دستی و دیتیل­ هایی که ممکن است در امر داوری و ارائه ­ی طرح مؤثّر باشد، به رقابت گذاشته خواهند شد.
12. به علت اینکه داوری بصورت بی­نام انجام می­گردد، مشخّصات طرّاح و نام پروژه و سایر مشخّصات از قبیل لوگو، امضا، نشانه­ ی خاصّ طرح یا شرکت یا گروه طرّاحی در شیت­ های ارسالی وجود نداشته باشد و فقط در فرم ثبت­نام و فایل مربوطه و پاکتِ پستی قید گردد.
13. محدودیّتی در تعداد پروژه­ های ارسالی وجود ندارد.
14. آثار ارسال­ شده به­ هیچ­ وجه مسترد نخواهند شد.

هیئت داوران: کامبیز ناظرعمو، علی­ اکبر صارمی، حسن متّقی، حمید گازُر، علی خادم­ زاده

زمــانبندی:
آخرین مهلت ارسال آثار: حداکثر تا ساعت 17 روز چهارشنبه 16 شهریور 1390
اعلام نتایج داوری و مراسم اهدای جوایز متعاقباً اعلام خواهد شد.
زمان داوری یک هفته بعد از اتمام مهلت تحویل آثار خواهد بود.
آدرس مؤسسه ی هنر معماری قرن (ناشر فصلنامه­ ی هنر معماری):
تهران، مفتح شمالی، پایین­ تر از مطهری، خیابان زهره، کوچه ­ی قابوسنامه، پلاک 1، طبقه­ ی همکف، واحد 6 تلفن: 88342961 -88342960 صندوق پستی: 8491 - 15875
www.aoa.ir (http://www.aoa.ir) honarememari@ymail.com

http://www.aoa.ir/images/pdf_icon.png دريافت فايل (http://www.aoa.ir/file_dl.php?id=200&n=2)

پ.ن:در این دوره یک بخش هم برای ارائه ایده در نظر گرفتن و لازم نیست حتما پروژه اجرایی باشد.

iman taha
11-12-11, 22:26
53672

اهداف مسابقه:
1. ترویج و اشاعه­ ی اُلگوهای مطلوب و مناسب در معماری داخلی
2. ارتقاء کیفیّت فضاهای داخلی
3. تأکید بر ضرورتِ استفاده از متخصّصان در فعّالیّتِ معماری داخلی
4. حسّاس نمودنِ دست­ اندرکاران اعم از کارفرمایان، متخصّصان و دانشجویان این رشته­ ی دانشگاهی، و در کلّ، ایجاد حسّاسیّت بـه موضوع معماری داخلی در افکار عمومی (ارتقاء سلیقه­ ی عمومی)
5. ایجاد فضای تعامل و رقابت سالم بین طرّاحان و معماران داخلی
6. ایجاد امکان معرّفی فعّالیّتها، به­خصوص برای استعدادهای جوان
7. شناسایی و معرّفی نسل جدید طرّاحان، انتقال تجارب نسلهای قبلی
8. توانبخشیِ فضاهای فرسوده (جلوگیری از میرایی)
بخشهای مسابقه:
1. مسکونی (یک واحد مسکونی، آپارتمانی یا تک‌واحدی)
2. عمومی (فضای کار یا فضای اوقات فراغت در مقیاس یک واحد)
3. طرح ایده­ ی (Concept Design) طرّاحی و معماری داخلی یک واحد مسکونی به مساحت 50 تا 75 متر مربّع (شامل تجهیزات داخلی و مبلمان فضاهای خصوصی و عمومی)
همراه با بزرگنمایی و تعیین مشخصات فنی مبلمان و تجهیزات این واحد مسکونی

این مسابقه رو که خاطرتون هست

حالا این دو تا مطلب رو بخونید جالبه واقعا

رد صلاحیت طرح اول بخش مسکونی سومین مسابقه هنر معماری (http://aoa.ir/3-X-X-0-437)

و

کسب مقام اول مسابقات با یه ... (http://zorwanplus.persianblog.ir/post/417/)

و داستان ادامه دارد...:d

bartok
12-03-25, 11:55
من نمیخواستم توی کافه پست بزنم
ولی اینو دیدم مجبور شدم
من یکی از شرکت کننده های این مسابقه توی بخش کانسپت بودم
ولی در کمال بی عدالتی طرح من هیچ مقامی نیاورد
منی که هر چیزی که شما فکر کنید طراحی کردم و همش هم کانسپت و برای آینده بود.
نورپردازی مدرن و برای آینده،سیستم گرمایشی سرمایشی مدرن بر حسب معماری ایرانی،سینک ظرفشویی،گاز الکترونیک خاص،مبل،صندلی بر حسب ارگونومی،صندلی برای فضای خارجی محیط،تخت خواب، پلان طراحی شده خاص بر حسب معماری ایرانی.
و خیلی مسائل دیگه که من 6 ماه وقتم رو روی اون گذاشتم.
طراحی کن ،مدل کن،رندر بگیر،شیت بندی کن و...
ولی مثل اینکه من دچار سوء تفاهم شده بودم و باید از آبجکت آماده استفاده میکردم و اینهمه وقت نمیزاشتم
کاری که توی 2 روز میشه بست.
چون طرحی که برنده شد یه واحد بود که تماما از آبجکت های آرک مدل ساخته شده بود.
میتونید برید و ببنید طرح برنده توی قسمت کانسپت رو.
فقط میتونم بگم که براشون متاسفم،همیشه پارتی بازی نقش مهمی توی این مسابقات داشته
به عنوان توصیه به دوستام میگم که توی این دست مسابقات شرکت نکنید.
چون این مسابقات جز برای دزدیدن ایده ها و تفکرات شما هیچ هدف دیگه ای رو دنبال نمیکنه.
پس وقت و پولتون رو هدر ندید
حتی من پرس و جو کردم که توی مسابقه معمار هم این اتفاق پارتی بازی داور ها اتفاق افتاده بوده.
موفق باشید دوستان

مريم
12-03-25, 12:01
من نمیخواستم توی کافه پست بزنم
ولی اینو دیدم مجبور شدم
من یکی از شرکت کننده های این مسابقه توی بخش کانسپت بودم
ولی در کمال بی عدالتی طرح من هیچ مقامی نیاورد
منی که هر چیزی که شما فکر کنید طراحی کردم و همش هم کانسپت و برای آینده بود.
نورپردازی مدرن و برای آینده،سیستم گرمایشی سرمایشی مدرن بر حسب معماری ایرانی،سینک ظرفشویی،گاز الکترونیک خاص،مبل،صندلی بر حسب ارگونومی،صندلی برای فضای خارجی محیط،تخت خواب، پلان طراحی شده خاص بر حسب معماری ایرانی.
و خیلی مسائل دیگه که من 6 ماه وقتم رو روی اون گذاشتم.
طراحی کن ،مدل کن،رندر بگیر،شیت بندی کن و...
ولی مثل اینکه من دچار سوء تفاهم شده بودم و باید از آبجکت آماده استفاده میکردم و اینهمه وقت نمیزاشتم
کاری که توی 2 روز میشه بست.
چون طرحی که برنده شد یه واحد بود که تماما از آبجکت های آرک مدل ساخته شده بود.
میتونید برید و ببنید طرح برنده توی قسمت کانسپت رو.
فقط میتونم بگم که براشون متاسفم،همیشه پارتی بازی نقش مهمی توی این مسابقات داشته
به عنوان توصیه به دوستام میگم که توی این دست مسابقات شرکت نکنید.
چون این مسابقات جز برای دزدیدن ایده ها و تفکرات شما هیچ هدف دیگه ای رو دنبال نمیکنه.
پس وقت و پولتون رو هدر ندید
حتی من پرس و جو کردم که توی مسابقه معمار هم این اتفاق پارتی بازی داور ها اتفاق افتاده بوده.
موفق باشید دوستان
اگه اشتباه نكنم لويي كان يا رايت...(احتمال قوي تر رايت) به عنوان توصيه به جوانان مي گه هيچ وقت در مسابقات شركت نكنين! :)

B- arch
12-03-25, 13:08
اگه اشتباه نكنم لويي كان يا رايت...(احتمال قوي تر رايت) به عنوان توصيه به جوانان مي گه هيچ وقت در مسابقات شركت نكنين! :)

من واقعا این برام سواله...پس برای بیان تفکرات و ایده ها آدم باید چیکار کنه؟مخصوصا وقتی هیچ سابقه ی کار عملی نداره؟به غیر از مسابقه چه راهه حله دیگه ای؟

bartok
12-03-25, 13:53
ممنون مریم جان
من نمیدونستم
حتما رایت هم مثل من این بلا سرش اومده
منم توصیه کردم بدون اینکه چیزی از سخن زیبای رایت یا لویی کان بدونم.

bartok
12-03-25, 13:57

من واقعا این برام سواله...پس برای بیان تفکرات و ایده ها آدم باید چیکار کنه؟مخصوصا وقتی هیچ سابقه ی کار عملی نداره؟به غیر از مسابقه چه راهه حله دیگه ای؟
بهار جان تمرین کن
فقط تمرین
از نظر من مسابقه هیچ کار عملی محسوب نمیشه
شما باید برای بدست آوردن تجریه ابتدا مدتی رو بدون فکر کردن به درآمد کار کنید و بعد از چند سال تجربه کسب کنید و همینطور درآمد کارتون هم بالا بره.
در ضمن توی این راه شما باید علمتون هم به روز باشه.باید نرم افزار هایی که به درد معماری میخوره رو یاد بگیرید و توی این زمینه حرفه ای باشید.چون معماری امروز معماری دیجیتال هست و هیچ راه کار دیگه ای هم وجود نداره.

مريم
12-03-25, 15:34
مسابقات به دلايل مختلف براي جوون تر ها مناسب نيست.
1-براي هيئت ‍‍ژوري شناخته شده نيستن!
2-مهارت و دانش!كافي در مورد شيوه برگزاري مسابقات ندارن!
3-با يه غوره سرديشون مي كنه و با يه مويز گرمي!:d
و....

در كل مسابقه بد نيست.شايد از جهاتي خيلي هم خوبه.ولي خوب بايد نكات فوق رو در نظر داشت!;)

B- arch
12-03-25, 16:52
مسابقات به دلايل مختلف براي جوون تر ها مناسب نيست.
1-براي هيئت ‍‍ژوري شناخته شده نيستن!
2-مهارت و دانش!كافي در مورد شيوه برگزاري مسابقات ندارن!
3-با يه غوره سرديشون مي كنه و با يه مويز گرمي!:d
و....

در كل مسابقه بد نيست.شايد از جهاتي خيلي هم خوبه.ولي خوب بايد نكات فوق رو در نظر داشت!;)
بعضی وقتا تو شرایط مسابقه مینویسن هیچ گونه اسمی روی شیت ها نباشه(تو همه ی مسابقه ها این مهم نیس)و همه ی چیزایی که شما و دوستانه دیگه گفتن.
کلا همه ی این خصوصیاتی که گفته شده برای همه ی موارد و همه ی مسابقه ها صحیح نیست
ولی همشون وجود دارن و برای بعضی شون جای بسی تاسفه...و جای این جمله باقی میمونه که آدم باید زمان و مکان خودش رو بشناسه(مخصوصا تو ایران)

مريم
12-03-25, 21:53
بعضی وقتا تو شرایط مسابقه مینویسن هیچ گونه اسمی روی شیت ها نباشه(تو همه ی مسابقه ها این مهم نیس)و همه ی چیزایی که شما و دوستانه دیگه گفتن.
کلا همه ی این خصوصیاتی که گفته شده برای همه ی موارد و همه ی مسابقه ها صحیح نیست
ولی همشون وجود دارن و برای بعضی شون جای بسی تاسفه...و جای این جمله باقی میمونه که آدم باید زمان و مکان خودش رو بشناسه(مخصوصا تو ایران)
شايد بهتر باشه بگيم شناخت متقابل!;)
يكي از مهمترين مواردي كه مي تونه باعث موفقيت دريه مسابقه باشه،شناخت شركت كننده ها از داورها و سلايق اون هاست.:)

در ضمن مسابقه رو موقعيتي براي بيان تفكرات و پرورش ايده هاتون ندونين.

e_boy
12-04-25, 20:17
LG یه مسابقه طراحی داخلی گزاشته برای آشپزخانه ها...
اینم لینکش http://goldiran.ir/form-503.htm
نمی دونستم کجا باید قرارش بدم . مدیران عزیز خودشون انتقال بدن دیگه.

lady_atieh
12-04-25, 20:19
LG یه مسابقه طراحی داخلی گزاشته برای آشپزخانه ها...
اینم لینکش http://goldiran.ir/form-503.htm
نمی دونستم کجا باید قرارش بدم . مدیران عزیز خودشون انتقال بدن دیگه.

گویا فقط یه سری دانشگاه خاص داره !
بعد منظورشون از اینکه نحوه امتیاز دهی به انگلیسی هست چی می تونه باشه ؟

e_boy
12-04-25, 21:18
گویا فقط یه سری دانشگاه خاص داره !
بعد منظورشون از اینکه نحوه امتیاز دهی به انگلیسی هست چی می تونه باشه ؟
منم خبر ندارم.لینکشو دیدم گفتم بقیه هم خبر دار بشن