ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 19
    s.a.r.a آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    793

پیش فرض تصویرگریهای سارا

(توضیح مدیر: برخی از تصویرهای قدیمی از میان رفته‌اند)

تصویرگریهای سارا-dash-mashti-rangi-3-jpg

آق غضنفر (نسخه رنگی)

خر زیبای سیبیلو و اینم beautiful cow :
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست تصویرگریهای سارا-donkey2small-jpg   تصویرگریهای سارا-cow-sara-vala-jpg  
    سونا آواتار ها
    عضو ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    1,165

هیولای دوست داشتنی ای کشیدی!
    به نظرم .. اون دست و پا چلفتی .. مهربون، شکمو، عاشق و یه کم ترسوعه!!!
    فکر کنم بتونی یه کم رنگ پس زمینه رو تغییر بدی! چه جوریشو نمی دونم .. الان با رنگ کاراکتر یکیه.
    با توجه به این که این تصویر یه هیولاس .. و هیولای تو دوست داشتنیه فکر کنم باید رنگ ها رو تیره تر انتخاب می کردی تا حس هیولا بودن رو القا کنی.
    منتظر باقی کارهای خوبت هستیم.
    ari
    ari آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    155

Wink

تبریک سارا جان...بخاطر تاپیکت و کارای خوبت
    و معذرت که دیر رسیدم!!!
    کارات خیلی خوب پیش میرن و این مجموعه ی جدید"فیگور حیوانی و انسانی" اتفاق نو و جالبی هست که داری تجربه می کنی...اما یه نکته ی کوچیک اما کار آمد در این زمینه!!!
    ایرادی که تو کارت هست اینه که در نهایت حیوونی که فیگور گرفته کاملا معلوم نیست چیه (اینو بچه های دیگه هم گفتن!)
    اما برای اینکه حلش کنی:
    قضیه اینجاست که تو میگی فیگور، اما از اعضای انسانی هم استفاده می کنی....همینم هست که کارتو خراب میکنه(البته اگر بگی انسانی با سر حیوان،هیچ نقدی به کارت نیست)اما اگر واقعا" هدفت خود فیگور هست از اعضای همون حیوان استفاده کن (تنها اسکلت و ماهیچه های انانی رو در حیوان پیاده کن!)
    مثلا" به جای دست و پا از همون "سم" استفاده کن!
    اگر بخوام یه مثال بزنم از کارای خودم میشه این

http://forum.cafedexign.com/135825-post43.html

http://forum.cafedexign.com/135162-post39.html

ممنون از توجهت!
    farsheedmo آواتار ها
    عضو ارشد نقاشی و تصویرسازی
    فرسته‌ها در انجمن
    272

من البته از نظر سلیقه خودم این هارو میگم
    اونچه که تو کارت دیدم عدم حضور داستانه .درواقع خود سوژه ها و قیافه اشون ، حالت اشون اهمیت داره.در این صورت چرا از نور و سایه برای تشدید استفاده نشه؟یا به جزییات که بتونه حساسیت کاراکتر رو بیشتر نشون بده.یا اگر قراره مینیمال باشه که بنظر من خیلی هم جالبه مینیمال تصویر سازی کردن(مثل کارای کیا رستمی زمانی که تو کانون تصویر سازی میکرده) خطوط و حواشی زیادی دور سوژه هست که میتونه نباشه.
    Homayun آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    10

سومي خيلي قشنگ شده!!
    فقط يه نكته ايي،تويه كشيدن هيولا بايد قبل از كشيدن به يه چيزايي دقت كني،پسزمينه مهمه اما اينا مهمترند!
    اول اينكه شكله كليه هبولا از بدن انسان يا حيوانات گرفته ميشه!
    بايد قبل از كشيدن ببيني كه شكله كليه كاركترت چيه،دوپا يا چهارپا و...مثلا ميگيم چهارپا.خوب،حالا كاركترت تو چه محيطي زندگي ميكنه؟نسبت به ويژگي هايي كه داره يه حيوني كه تو اون نوعه منطقه زندگي ميكنه رو انتخاب كن و با تغييرات بكش!
    يه دركه كلي از كاركتر به كشيدنت هدف ميده و ميتوني راحت تر كار كني!!!
    يادت باشه كه مرحله اولي خيلي مهمه كه همون مشخص كردنه اناتوميه كليه كاركترته!

موفق باشي
    shahdokht kuchulu آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    266

سلام سارا جان
    این جوری که کاراتو تو یک تاپیک جم کردی آدم راحت تر می تونه در مورد کارات نظر بده
    به نظرم تصویر سازی های ترکیبیت کارای خوبین
    اگه واقعا به طراحی کاراکتر علاقه داری، سعی کن بیش تر رو این جور سوژه ها کار کنی.
    اما در مورد طراحی حالت از روی فیگور های انسانی،خب نکته ای که توی کارات هست اینه که به نظرم توی اجزای بدنت یکم زیادی از حد اغراق می کنی . اگه بخوای حرفه ای تر به طراحی کاراکتر فکر کنی اول از همه باید کاراکتراتو چند بعدی ببینی ، در این صورت مثلا در مورد کاراکتر گاوت باید ببینی شخصیتت در حالتای مختلف چه شکلی به خودش می گیره و این همه اغراق در بدن کاراکترات اکثرا قدرت اکشن و حرکتو ازشون می گیره.
    نکته ی دیگه این که همون قدر که یک کاراکتر به اغراق در اجزای بدن احتیاج داره به همون نسبت به اغراق حرکتیم احتیاج داره ، بهتره موقع طراحی حالت از روی مدل انسانی اول اونارو به صورت کاراکترای چوب کبریتی ساده سازی کنی و بعد از روی این مدل کاراکترتو کار کنی. (چون نمی دونستم می تونم نمونشو تو این تاپیک بذارم یه نمونشو تو تاپیک تصویر سازی گذاشتم . )
    ببخشید که طولانی شد
    راستی برای اولین بار از نقل قول ترکیبی استفاده کردم، ولی نشد که بشه:D
    farsheedmo آواتار ها
    فرسته‌ها در انجمن
    272

اینهم کار خوبی شده فقط چیزی که بنظرم میرسه اینه که اطلاعات کافی از تصویرت به بیننده منتقل نمیشه یعنی من الان نمیدونم این خانم کجاییه؟چرا دست اش بعلامت پیروزی بالاست؟چرا کراوات زده(در حالیکه در خانم ها متداول نیست) حتی سبک خونه ها نشون نمیده که شهر بزرگه یا روستا . مثلا احتمالا ایران نیست چون تو ایران که روسری باید سر خانم ها باشه یا حتی اگر اونو برداشته باید مثلا رو شونه اش باشه.یعنی بنظرم خوب تر میشه که چالش ات رو گسترش بدی و تنها به کشیدن یک زن اکتفا نکنی به اون هویت هم بدی البته طوری که بدون توضیح بشه از تصویر اونو فهمید.
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

سارا جان
    فيزيك و تناسبات كاراكترهات يه كم اغراق آميز داره مي شه!فكر كنم يكي از دوستان هم گفت كه طرح هان به سمت كاريكاتور داره پيش مي ره و مي توني در اين زمينه موفق باشي.
    و اينكه بعضي ژست ها يه كم بيش از اندازه دور از تصوره و اين باعث مي شه شخصا نتونم بعضي از اتفاقاي توي طرح هات رو به راحتي و در نگاه اول بفهمم.يه جورايي بايد كلي با مغزم كلنجار برم تا به زور بهش بقبولونم!ولي اگه در زمينه كاريكاتور حرفه اي تر كار كني باعث موفقيت بيشتر طرح هات مي شه
    انّ الحسين مصباح الهدي و سفينه النجاه
    Mr.Bita آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    1,975

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط مريم نمایش پست ها
    سارا جان
    فيزيك و تناسبات كاراكترهات يه كم اغراق آميز داره مي شه!فكر كنم يكي از دوستان هم گفت كه طرح هان به سمت كاريكاتور داره پيش مي ره و مي توني در اين زمينه موفق باشي.
    و اينكه بعضي ژست ها يه كم بيش از اندازه دور از تصوره و اين باعث مي شه شخصا نتونم بعضي از اتفاقاي توي طرح هات رو به راحتي و در نگاه اول بفهمم.يه جورايي بايد كلي با مغزم كلنجار برم تا به زور بهش بقبولونم!ولي اگه در زمينه كاريكاتور حرفه اي تر كار كني باعث موفقيت بيشتر طرح هات مي شه
    اغراق فقط در کاریکاتور نیست که بکار برده میشه
    و اغراق تنها چیزی نیست که در کاریکاتور کاربرد داره .

سارا خانم در زمینه تصویر سازی میتونن موفق باشن
    و تصور من بر اینه که اتفاقا دارن به همین سمت میرن
    این تقسیم بندی ها هیچ نتیجه مثبتی برای یک هنرمند نداره
    خصوصا در رابطه با تصویرگری و کارتون .
    farsheedmo آواتار ها
    فرسته‌ها در انجمن
    272

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Bita نمایش پست ها
    اغراق فقط در کاریکاتور نیست که بکار برده میشه
    و اغراق تنها چیزی نیست که در کاریکاتور کاربرد داره .

سارا خانم در زمینه تصویر سازی میتونن موفق باشن
    و تصور من بر اینه که اتفاقا دارن به همین سمت میرن
    این تقسیم بندی ها هیچ نتیجه مثبتی برای یک هنرمند نداره
    خصوصا در رابطه با تصویرگری و کارتون .
    من هم با این نظر موافقم واقعا خیلی فاصله بین طراحی_نقاشی-تصویر سازی-کارتون مبهمه و نمیشه یک فعال هنری رو در چهارچوبی قرار داد و اصولا دخالت در احساس یک هنرمند نو پا کار خطیریه، در مورد تصویر گری های سارا ،خب اینجا که کسی ادعای استادی نداره و همه داریم از هم یاد میگیریم اما چیز جالب نوع نگاه اون به زن ها و زنیت هست که به نظر من کاملا کنایه آمیزه و اون هارو در تصویر گری هاش موجوداتی نشون میده که تلاش میکنند جذاب باشند اما رقت بر انگیز اند.اگر نوع کات هایی که فیگور در طراحی داره رو با اضافه کردن زمینه و بک گراند و گسترش این کات ها به اون ها تکمیل کنه بنظر من کار پخته میشه و فضای خودش رو پیدا میکنه.
    s.a.r.a آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    793

نقل قول نوشته اصلی توسط farsheedmo نمایش پست ها
    من هم با این نظر موافقم واقعا خیلی فاصله بین طراحی_نقاشی-تصویر سازی-کارتون مبهمه و نمیشه یک فعال هنری رو در چهارچوبی قرار داد و اصولا دخالت در احساس یک هنرمند نو پا کار خطیریه، در مورد تصویر گری های سارا ،خب اینجا که کسی ادعای استادی نداره و همه داریم از هم یاد میگیریم اما چیز جالب نوع نگاه اون به زن ها و زنیت هست که به نظر من کاملا کنایه آمیزه و اون هارو در تصویر گری هاش موجوداتی نشون میده که تلاش میکنند جذاب باشند اما رقت بر انگیز اند.اگر نوع کات هایی که فیگور در طراحی داره رو با اضافه کردن زمینه و بک گراند و گسترش این کات ها به اون ها تکمیل کنه بنظر من کار پخته میشه و فضای خودش رو پیدا میکنه.
    ممنون از نظر دوست عزیزم
    ولی موردی که تو حرفای دوستمون بود ودوس دارم راجع به اون توضیح بدم اینه که من برای کشیدن یک تصویر چه زن و چه مرد به حرکات مردم توجه میکنم دائم تو پارکها ,مراسم و هرجایی که حضور دارم به نوع حرکات شخصیت و نوع نگرش مردم توجه میکنم و دوست دارم تو تصویرسازیام همه جور آدم از همه جور شخصیت بکشم.
    shahdokht kuchulu آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    266

نقل قول نوشته اصلی توسط s.a.r.a نمایش پست ها
    3.معضل تعدد زوجین:D
    با 4 تا زن بازم تو فکر یکی دیگه اس...بو گندو....
    خوب بذار منم بهت تبریک بگم. به نظر منم کارات خیلی پیشرفت کرده مخصوصا فضاسازیات خیلی خوب شده، اما گاهی به نظر فضایی که برای کارت استفاده می کنی زیاد مناسب سن مخاطبت نیست. مثلا در مورد این کار بهتر بود برا نشون دادن زیر آبی رفتن اون آقاهه از راه های بهتری استفاده می کردی راستشو بخوای به شخصه زیاد موافق استفاده از ابر فکر برا فهموندن مفهوم نیستم. این ترفند بیشتر مناسب کارهای کودکه که باید توی اون مستقیما منظور تصویر ساز به مخاطب دیکته بشه اما در مورد کارهای بزرگسالان باید به خود مخاطبم اجازه داده بشه تا برا رسیدن به مفهوم کار با سازنده ی کار همراه بشه(البته این یک تعریف کلیه و برای تمام کارا صدق نمی کنه )
    یا در مورد اون عملی که اون آقا داره انجام می ده بازم اگه می خواستی روی شخصیت مردت کار کنی، بهتر بود دنبال یه راه حل بهتر می گشتی (اگه من می خواستم یه تصویر سازی بکنم که هر دو تا ایده توش گنجونده بشه، یه گوشه از اتاق یه دعوای شدید بین اون خانوما راه مینداختم و کمی اون ور تر اون آقا رو می ذاشتم که بدون توجه به محیط و شرایط اطرافش، در کمال آرامش جلوی پنجره نشسته و با یه لبخند گوشه ی لبش داره یه سوژه ی جدید که اجالتا یک خانوم دیگس فکر می کنه...........)
    البته این فقط یه ایده برای فرار از اون ابر فکرِ...............!!!
    یه چیز دیگه راستش زیاد با پوششی که برا خانوما انتخاب کردی موافق نیستم!!!!
صفحه 1 از 2 1 2 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 19

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)