ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 1 2 3 آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 35
    sam_dis آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    13

من با شرکتی که کار میکنم قرارداد بستم، برای هر کار به میزان ۱۰% از مبلغ کل قرارداد دستمزد طراحی میگیرم. اگه مشتری بعد از تحویل طرح منصرف بشه از سفارشش، کارفرما که مدیر شرکت ماست موظفه که ۵۰% از هزینه طراحی رو شخصا بپردازه. این باعث میشه که کارفرما تا از سفارش مشتری مطمئن نشه دستور طراحی رو نده!
    همچنین یه بند دیگه تو قراردادم نوشتم که در صورتی که مشتری بعد از طراحی نظرش رو تغیر بده و یه طرح دیگه بخواد، باید هزینه اضافی بپردازه.
    فکر میکنم قرارداد سفت و محکمی بستم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza1717 نمایش پست ها
    تا اون جا كه من ديدم الان ديگه همه كارا با تري دي مكسه
    من برای طراحی از برنامه Solid Work استفاده میکنم. دلیلش هم اینه که با این برنامه همزمان چند کار رو انجام میدم. هم مدل سازی و رندر عالی، هم اینکه به راحتی از مدل ساخته شده میشه نقشه دو بعدی و سه بعدی گرفت.
    ویرایش به دست lady_atieh : 11-09-03 در ساعت 14:31
    mojtabat آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    4

سلام
    ممنون از سایت خوبی که دارید.
    من قصد تاسیس شرکت طراحی داخلی را دارم اما نمی دانم دقیقاً از کجا شروع کنم.؟؟من الان در حال جمع آوری اطلاعات از متریال ها،مصالح و اکیپ اجرایی لازم و هزینه های لازم از طراحی تا اجرا هستم.
    می خواستم ببینم چطوری مسیر درست را طی کنم تا بالاخره شروع به کار کنم؟
    نمونه قرارداد هم اگر ممکن است در اختیارم قرار دهید.
    از صاحب نظران خواهشمندم که راهنمایی کنند.
    iman taha آواتار ها
    عضو برجسته‌ی معماری
    فرسته‌ها در انجمن
    3,156

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabat نمایش پست ها
    سلام
    من قصد تاسیس شرکت طراحی داخلی را دارم اما نمی دانم دقیقاً از کجا شروع کنم.؟؟من الان در حال جمع آوری اطلاعات از متریال ها،مصالح و اکیپ اجرایی لازم و هزینه های لازم از طراحی تا اجرا هستم.
    علیک سلام
    حتما باید با یه نفر با تجربه همکاری کنید تا با تجربیات اون و سرمایه شما بتونید کار شروع کنید
    نمونه قرار داد هم آمادش توی بازار هست می تونید تهیه کنید البته بهتره که قرارداد با مفاد مخصوص به شرکت خودتون باشه
    همه اینا که گفتین لازمه و به دست آوردن مشتری و نگه داشتن مشتری هم از همه چیز مهم تره ! بعد توقع هم نباید داشته باشید که این جا فوت و فن کار رو برای شما توضیح بدن ! من اصل قضیه رو گفتم
    موفق باشید
    موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند.
    S_Salehi آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    438

Arrow مراحل شرکت طراحی داخلی ....

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabat نمایش پست ها
    سلام
    سلام بر شما
    از کجا شروع کنید ؟؟؟؟
    ابتدا آشنایی با نحوه طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی به صورت شرکت در دوره های مناسب (رنگ شناسی ، نور پردازی ، متریال و .....)
    نرم افزارهای مربوطه (مکس ، رویت و ....)
    با توجه به موردی که گفتید در حال جمع آوری اطلاعات هستید
    آشنایی با گروه مربوطه که قراره باهاشون کارو شروع کنید ( تری دی کار ، نجار ،mdf کار ، نصاب کف پوش و ...، برق کار ، نقاش و .......)
    مراحل برای ثبت شرکت و محل مورد نظر که باید از اول برای مکانش برنامه ریزی کنید

قراردادها در بازار موجود هست و البته برای هر طراح با توجه به کارها تجاری ، مسکونی ،طرح با اجرا ، بدون اجرا و با توجه به اینکه هزینه هارو آنالیز می کنید متفاوته
    بستگی به نحوه کار خودتون داره .....................

موفق باشید
    mortezaon آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    2

بهترین کار بستن قرار داد هست
    یک سوم پول را در ابتدا
    یک سوم دیگر در حین انجام کار
    و یک سوم پایانی را هنگام تحویل کار بگیرید

.
    faraz.oladazimi آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

سلام، من رشته ام طراحی داخلیه و چند سال هم کار می کنم. من فقط طراحی و نضارت انجام می دم. تا حالا هم راحت پول گرفتم، کسی سوال داره بپرسه
    mojtabat آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    4

سلام
    اگر ممکن است برخی از تجربیاتی که فکر می کنید برای شروع یا موفقیت در این کار لازمه را بیان کنید..
    آیا بازارکار آن خوب است؟ یا به عبارتی فکر می کنیدتا چه حد مردم از کارهای طراحی داخلی استقبال می کنند؟
    ممنون
    Ida_mm آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    296

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz.oladazimi نمایش پست ها
    سلام، من رشته ام طراحی داخلیه و چند سال هم کار می کنم. من فقط طراحی و نضارت انجام می دم. تا حالا هم راحت پول گرفتم، کسی سوال داره بپرسه
    دستمزد طراحی داخلی برحسب مترمربع حساب می شه؟
    نحوه قرارداد بستنتون چجوری بوده؟
    دستمزد طراحی را جدا حساب می کنید مکس را جدا؟
    واسه تمام کارها باید مکس ارائه بدیم؟
    یکم زیاد شد ببخشید
    معمار برای معماری کردن باید یک پیامبر باشد...
    karim آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    122

پیش فرض حقوق طراحی

سلام دوستان من دارم شروع به کار طراحی تو تهران میکنم، هم طرح پلان و نقشه با اتوکد و هم طرح نما و دکوراسیون داخلی و کابینت و محوطه و ... باتری دی مکس و وی ری (به صورت پروژه ای کار میکنم)، ولی قیمتارو نمیدونم ، فردا میخام اولین کارو بگیرم ، خواهش میکنم راهنمایی کنید ، حق طراحی ها (نقشه-نما-دکوراسیون و...) چقدره ؟ و چطور حساب میکنن ؟ حتی اگه ممکنه قیمت پیشنهاد کنین واسه هر کدوم، اگهخاستید پیام خصوصی هم بدید فرق نمیکنه ، ممنون از لطف شما عزیزان
    اگر ممکنه فرم نمونه قرار داد هاتون رو هم فایلشوبذارید تا ما تازه کارا هم استفاده کنیم ، مرسی
    تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من چه جنونی ، چه نیازی ، چه غمیست . . .
    orangephoenix آواتار ها
    مدیر معماری و طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    1,827

نقل قول نوشته اصلی توسط Ida_mm نمایش پست ها
    دستمزد طراحی داخلی برحسب مترمربع حساب می شه؟
    نحوه قرارداد بستنتون چجوری بوده؟
    دستمزد طراحی را جدا حساب می کنید مکس را جدا؟
    واسه تمام کارها باید مکس ارائه بدیم؟
    یکم زیاد شد ببخشید
    والا تا اونجایی که من کار کردم همه جوری هست، بستگی داره به کار و البته شخص شریف کارفرما! معمولا مترمربع حساب میکنن و یا درصدی. و خیلی هم متغیر هست. توافقی هست یجورایی، مثل کار طراحی نما...
    شما توی قرارداد ذکر می کنید که مدارک تحویلی به چه نحوی هست. خودتون تعیین می کنید که به صورت مکس باشه و یا نه. خیلی از طراحی ها نیازی نداره مکس باشه. گاهی یه اسکچ آپ ساده و یا اسکیس میتونه طرح را برسونه و نیازی به مکس نیست.
    توافقی هست بین شما و کارفرما بسته به ساده یا پیچیده بودن طرح، بسته به مدارک تحویلی که ازتون خواسته میشه و ...

و همیشه یادتون باشه قرارداد ببندید بعد کار کنید!
    S_Salehi آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    438

Arrow دستمزد طراحی ...

نقل قول نوشته اصلی توسط karim نمایش پست ها
    سلام دوستان من دارم شروع به کار طراحی تو تهران میکنم، هم طرح پلان و نقشه با اتوکد و هم طرح نما و دکوراسیون داخلی و کابینت و محوطه و ... باتری دی مکس و وی ری (به صورت پروژه ای کار میکنم)، ولی قیمتارو نمیدونم ، فردا میخام اولین کارو بگیرم ، خواهش میکنم راهنمایی کنید ، حق طراحی ها (نقشه-نما-دکوراسیون و...) چقدره ؟ و چطور حساب میکنن ؟ حتی اگه ممکنه قیمت پیشنهاد کنین واسه هر کدوم، اگهخاستید پیام خصوصی هم بدید فرق نمیکنه ، ممنون از لطف شما عزیزان
    اگر ممکنه فرم نمونه قرار داد هاتون رو هم فایلشوبذارید تا ما تازه کارا هم استفاده کنیم ، مرسی
    درود بر شما ....
    دوست عزیز همونطوره که ققنوس عزیز راهنمایی کرد متغیر و بستگی به کارفرما داره و ...
    و اما مطالب دیگه
    طراحی پلان و ... (نقشه ) که جدا از طراحی داخلیه فعلا (در حال حاضر طراحی پلان و ... برای ساختمان مسکونی و .. حدودا (نرخ شهرداری)متری 1780 تومان هستش که اگر بدون مهر این کارو قبول و ارائه بدی هزینه ی مهر و ... کم میشه و حدود متری 500 _ 550 تومان به شما میدن که بازهم طبق گفته ی ققنوس عزیز در همه ی موارد بستگی به طرف (کارفرما) داره
    هزینه ی طراحی نما که باز جداگانه است و نمای اولیه باید ساده و در صورت سفارش طراحی نما ... باز با توجه به طبقات ، مصالح ، پیچیدگی و سادگی کار متغیر از 500 _400 به بالا
    و به این بستگی داره که جایگاه شما در بازار کار در چه حده آیا شناخته شده هستید یا اینکه نسبت به میتدی بودنتون قراردادها رو با قیمت کمتری با شما میبندن مثل همین نما که گفتم شما ممکنه 500 بگیری و یه طراح شناخته شده خیلی بیشتر از این ...
    خوب برای طراحی داخلی هم باز متغیره ولی شما با توجه به سادگی و پیچیدگیه طرحت ، مصالح ، نورپردازی و .... محاسبه کن
    قرارداد ببند و برای کارت (طرحت ) ارزش قائل شو حتی اگر مبتدی هستی ....
    موفق باشی عزیز
    M&M1 آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    489

بچه ها یه سوال...
    ما تقریبا داریم با همچین قیمتی قراردادطراحی داخلی می بندیم:
    زیر 200 متر...متری 25000 تومن
    بالای 200 متر متری 20000 تومن
    می دونین قیمت طراحای دیگه چطوره؟یا شرکت های دیگه؟؟
    با ید تلو.. تلو.. بخوری این زمونه رو ....
صفحه 2 از 3 نخست 1 2 3 آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 35

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)