ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 1 2 3
نمایش نتایج: از 25 به 35 از 35
    iman taha آواتار ها
    عضو برجسته‌ی معماری
    فرسته‌ها در انجمن
    3,156

نقل قول نوشته اصلی توسط M&M1 نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال...
    ما تقریبا داریم با همچین قیمتی قراردادطراحی داخلی می بندیم:
    زیر 200 متر...متری 25000 تومن
    بالای 200 متر متری 20000 تومن
    می دونین قیمت طراحای دیگه چطوره؟یا شرکت های دیگه؟؟
    قیمت مناسبی هست تغریبا ، اینطور که من میبینم توی بازار قیمت برای طراحی داخلی نرخ واحدی نداره بستگی به منطقه داره که پروژه توش انجام میشه ، البته آدم های اسم و رسم دار هم مبالغ نوجومی هم میگیرن ولی تغریبا میشه گفت عرف بازار همینه!
    ولی یه نکته رو حتما موقع قرار داد بستن رعابت کنید هزینه رو طی سه قسط از کارفرما بگیرید یک قسط شروع به کار ، یک قسط وقتی که پروژه 50 درصد پیشروی داشت و الباقی هم زمان تحویل در غیر این صورت بیکار باشید و مطالعه کنید به صرفه تر هستش
    موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند.
    toktam_architect آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    5

منم با قرارداد بستن و سهقسط کردن هزینه موافقم یعنی عرفش همینه.اما بحث اصلی اینه که کارفرما قدر زحمتی که برای طراحیش میکشی رو نمیدونه به خصوص برای ما که تو شهری غیر از تهران کار می کنیم.امیدوارم 1 روزی برسه که همه همونطور که حاظرند برای زحمت 1 دکتر بهش پول پرداخت کنند برای هنر یک هنرمند از معمار وطراح گرفته تا نقاش ارزش قائل بشن و حداقلش این که موقع اجرا این همه نظر ندن.هرچی باشه 1 معمار که متخصصه بهتر از اونا میدونه چه طوری طراحی کنه.
    pari آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    207

سلام دوستان.آیا درسته هرجا میریم کار کنیم میگن یکی دوماه آزمایشی بیا بدون حقوق؟من الان این مشکلو دارم.کلی طراحی واسشون کردمو کارشونو راه انداختم.ولی هنوز تکلیفم معلوم نیس.کارمم بد نیست و ازم راضین.تازه میگن بعد آزمایشی،ماهی 300 تومن!!!اینه دستمزد یک آرشیتکت؟؟؟کلی درس خوندم که بشم این؟؟؟/
    aso
    aso آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    4

باسلام من کارم بیشتر طراحی داخلی و اجرای آن هم به عهده خودم است بصورت پیمانی کار میکنم ولی شهرستان هستم ومتاسفانه درامدش خیلی خوب نیست وقیمتی که میدم هزینه طراحی با اجرا باهم است در کل از هیچی بهتره وخوشبختانه تا بحال طرحی ندادم که اجرا نشه چون میتو نم مشتری رو که اومده 100در100 جذب کنم یکم قدرت بیانم بالاست اونم مدیون درگیربودن با کاره وهر روز سر کار با استاد کاردر ارتباطم وبعضی وقتا به اشتباه بهم استاد(اجرا)هم میگن وفک میکنم مهندسی که ازلحاظ اجرا خوب باشه هیچ کاری نمیتونه تایید نشه قیمتم به مشتری بستگی داره یک فضای 100متری شهرستان 1تمن بیشتر نمیدن یابعبارتی متری10تنم بیشتر وجود نداره اینجا تا 4ت متری هم هست که بازارو همکارا خراب میکنن.
    mojtabat آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط iman taha نمایش پست ها
    قیمت مناسبی هست تغریبا ، اینطور که من میبینم توی بازار قیمت برای طراحی داخلی نرخ واحدی نداره بستگی به منطقه داره که پروژه توش انجام میشه ، البته آدم های اسم و رسم دار هم مبالغ نوجومی هم میگیرن ولی تغریبا میشه گفت عرف بازار همینه!
    ولی یه نکته رو حتما موقع قرار داد بستن رعابت کنید هزینه رو طی سه قسط از کارفرما بگیرید یک قسط شروع به کار ، یک قسط وقتی که پروژه 50 درصد پیشروی داشت و الباقی هم زمان تحویل در غیر این صورت بیکار باشید و مطالعه کنید به صرفه تر هستش
    سلام
    آیا این قیمت فقط طراحی هست؟ اجرا معمولا متری چقدر است؟ البته می دانم که بسته به طرح داره..
    architect201291 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    25

وای چه بد تازه داشتم به فکر ادامه تحصیل میفتادم که برم معماری داخلی اگر بخوان ب قول پری خانوم 300بدن که خیلی زور داره!
    باور کن...

در تقدیر هر انسانی معجزه ای خاص از طرف خدا تعیین شده

که قطعا در زندگی و در زمان مناسب نمایان خواهد شد...

یک شخص خاص...یک اتفاق خاص و یا یک موهبت خاص

منتظر اعجاز خدا در زندگیت باش...بدون ذره ای تردید
    meet آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    60

ببخشید من یک سوال دارم؛من امسال تعیین رشته کردم .مادر و پدرم اصرار زیادی داشتن که برم رشته ی تجربی تا بلکه داروساز بشم ولی من عاشق طراحی داخلی هستم و رشته ی ریاضی فیزیک رو انتخاب کردم.تاحالا از نزدیک با کسی ک توی این کار باشه صحبت نکردم؛میخوام بدونمدرسته که میگن خانوم ها در این شغل موفق نیستن؟پاز لحاظ درآمد چه طوره و موقعیت های شغلی؟
    admin آواتار ها
    مدیر سایت
    فرسته‌ها در انجمن
    3,946
    فرسته‌های وبلاگی
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط meet نمایش پست ها
    ببخشید من یک سوال دارم؛من امسال تعیین رشته کردم .مادر و پدرم اصرار زیادی داشتن که برم رشته ی تجربی تا بلکه داروساز بشم ولی من عاشق طراحی داخلی هستم و رشته ی ریاضی فیزیک رو انتخاب کردم.تاحالا از نزدیک با کسی ک توی این کار باشه صحبت نکردم؛میخوام بدونم درسته که میگن خانوم ها در این شغل موفق نیستن؟ از لحاظ درآمد چه طوره و موقعیت های شغلی؟
    اتفاقا جزو شغل‌هایی هست که درصد زیادی از فعالانش رو خانم‌ها تشکیل می‌دن.
    اگر در کنار مهارت تخصصی، روابط عمومی خوبی داشته باشید و بتونید کارفرما رو قانع کنید، هنوز می‌شه درآمد خوبی از طراحی داخلی داشت هر چند دست خیلی زیاد شده اخیرن.
    danyal_p آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    4

با سلام و دورد ویژه به کلیه دوستان و کاربران کافه دیزاین
    ممنون نکته بسیار مهمی اشاره فرمودید بنده هم هنرمند هستم هنرهای دستی هم انجام می دهم مشکلی ندارم ولی اگه در مورد دنیای مجازی بفرماید باهمه تون صد درصد موافق هستم الان دیزاینر زیاد شدند و همه جا زدند نام خودشون رو گذاشتند گرافیست حالا هر چی بهشون می فهمونیم برید بخونید گرافیست چیست رنگ چیست بافت چیست ... میگویند ما اینم دیگه خوب این نشانه کوچیک شدن خودت نشون می دهی خوب این که از این بریم به سراغ نکته دوم
    بیشتر کسانی که تازه میان تو دنیای مجازی رجوع می کنند به راه اندازی سایت های گذاشتن فایل آماده رایگان تا بتوانند مشتری جلب کنند خوب این درست هست مشکلی ندارد ولی نه این که هیچی در مورد گرافیک هنر هیچی نمی دونه شروع به راه اندازی دیزاینر خوب حالا خوبه فقط همین باشه ولی متاسفانه نرخ رو هم بسیار اندک می کنند حتی میرسه به قیمت چهارتومن که خودم تا حالا زیاد دیدم این دیگه نوبرش رو باید تو انجمن گرافیک ایران بحث کنند که مشکل رو یکم کاهش دهند خوب یه حرف منطق مستر میاد میگه گرافیستم تا می پرسیم رنگ شناسی چی هست حرفمون تموم نشده جیم میزنه برو که رفتیم کارداریم و به...چه از این سخن ها تو رو خدا این کار رو نکنید به خدا همین الان میگویم کسی اگه میخواد میام پاشو می بوسم ولی به شَرتی که از این کار دست برداره
    منبع این سایت ها زیاده به والله قسم میخواستم همشون ذکر کنم گفتم نمیخواد شخصیت خودم یا بی احترامی بهشون برسونم گفتم اگه میشه خودتون میتونید پیدا کنید خیلی هم زیاد هست
    پوزش دوستان که صحبت هام زیاد شدو اسپم زیاد دادم، حرف دلم (خالی کردم)بود.
    به امید این که هیئت انجمن گرافیک ایران پیگیری کامل در این مبحث باشند باتشکر
    zkh1 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    24

سلام دوستان
    یکی از اقوام من که کارش ساخت و سازه یه طرحی از یه نما به من داد و خواست که رو همون طرح کار کنم برای ساختمون خودش، منم روش کار کردم و چندتاطرح دادم با 3دی که نهایتا یکیش تایید شد و من نقشه های اجراییشو با کد براش تهیه کردم، حالا از من خواسته که هزینه انجام کارو بهش بگم نمیدونم چقدر باید بگم لطفا راهنماییم کنید. در ضمن نمایی که طراحی کردم دو بر بود.
    Saharmnd آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Salehi نمایش پست ها
    درود بر شما ....
    دوست عزیز همونطوره که ققنوس عزیز راهنمایی کرد متغیر و بستگی به کارفرما داره و ...
    و اما مطالب دیگه
    طراحی پلان و ... (نقشه ) که جدا از طراحی داخلیه فعلا (در حال حاضر طراحی پلان و ... برای ساختمان مسکونی و .. حدودا (نرخ شهرداری)متری 1780 تومان هستش که اگر بدون مهر این کارو قبول و ارائه بدی هزینه ی مهر و ... کم میشه و حدود متری 500 _ 550 تومان به شما میدن که بازهم طبق گفته ی ققنوس عزیز در همه ی موارد بستگی به طرف (کارفرما) داره
    هزینه ی طراحی نما که باز جداگانه است و نمای اولیه باید ساده و در صورت سفارش طراحی نما ... باز با توجه به طبقات ، مصالح ، پیچیدگی و سادگی کار متغیر از 500 _400 به بالا
    و به این بستگی داره که جایگاه شما در بازار کار در چه حده آیا شناخته شده هستید یا اینکه نسبت به میتدی بودنتون قراردادها رو با قیمت کمتری با شما میبندن مثل همین نما که گفتم شما ممکنه 500 بگیری و یه طراح شناخته شده خیلی بیشتر از این ...
    خوب برای طراحی داخلی هم باز متغیره ولی شما با توجه به سادگی و پیچیدگیه طرحت ، مصالح ، نورپردازی و .... محاسبه کن
    قرارداد ببند و برای کارت (طرحت ) ارزش قائل شو حتی اگر مبتدی هستی ....
    موفق باشی عزیز
    من کاره اولیه که دارم میگیرم برای طراحی داخلی مساحت زیاده باید غرفه غرفه بشه چند متری بگیرم بنظرتون کمک کنید؟
صفحه 3 از 3 نخست 1 2 3
نمایش نتایج: از 25 به 35 از 35

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)