ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1 2 3 4 آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 43
    fereshte pc آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    85

نقل قول نوشته اصلی توسط !pouya! نمایش پست ها
    سلام دوستان میخوام به صورت دستی روی پارچه رنگ بیارم مخواستم بدونم از چه رنگی استفاده کنم که ثابت باشه؟؟؟ لطفا رنگی رو معرفی کنید که روی پارچه تیره کاملا خودشو نشون بده مرسیِِِِ....
    من هم برای چاپ روی پارچه یا به صورت دستی از اکرلیک استفاده کردم که علاوه بر غلظت رنگی که باعث پوشانندگی میشه حتی روی زمینه ی تیره دوام خوبی هم داره خصوصا رنگهای متالیک اکرلیک (طلایی و نقره ای)روی زمینه ی تیره خوب جواب میده البته باید سعی کنید زیاد حجم دار کار نکنید چون امکان داره بعد از شست و شو به دلیل جنس پارچه رنگ ترک ترک شه
    البته رنگهای جوهر چاپ هم هست اما دوام اکرلیک وطیف رنگی زیادی نداره که زیاد برای کار دستی استفاده نمیشه
    خدایا آنــگونه زنــده ام بــدار که نشــکند دلی از زنــده بودنم
    و آنــگونه بمیــران که کـسی به وجــد نیاید از نبــودنم
    ياس 1367 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    23

سلام دوستم من به شما پيشنهاد مي كنم كه از چاپ سيلك اسكرين براي اين كار استفاده كنيد كه هم كار نهايي تميزتر ميشه و هم تيراژه بالارو به راحتي ميتوني انجام بدي با سرعت بالا و از رنگ مخصوص پارچه استفاده كنيد من خودم با سيلك كار كردم نتيجه كار عالي ميشه اگه سوالي داشتي ميتوني برام ايميل يا پيام خصوصي بفرستي خوشحال ميشم راهنماييت كنم
    صفورا جان آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    18

چاپ سيلك اسكرين چیه یعنی غیر از کار با رنگ اکرلیک؟
    khabedelaviz آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    2

سلام دوستان
    من می خواهم عکس هایم را روی پارچه چاپ کنم و آن طوری که متوجه شدم چاپ دیجیتال روی پارچه دقیقا عکس را مانند کاغذ عکس چاپ می کند. من چند جا زنگ زدم و قیمتش مثلا برای 10*15 حدود 6000-10000 تومان و به نظرم گران است. اگر جایی را می شناسید که چاپش خوب باشه و قیمتش مناسب ممنون می شوم مرا در جریان بگذارید.
    fnajafi آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط majid L.A نمایش پست ها
    سلام
    این اولین پست منه . امیدوارم با دست پر برم

این تیشرت منه که پایین ضمیمه کردم
    میخواستم بدونم جنس رنگش از چیه؟
    وقتی نور بهش میخوره براق میشه

همه چیز خوبش واسه شما تهرانی هاست
    یه روز رفتم مغازه رنگ فروشی گفتم رنگ پیگمنت داری گفت نه. چند تا دیگه هم گفتم ولی بازم گفت نه
    ....................
    فرمول ساخت نداره اینا که خودمون درستش کنیم؟ شیش ماهه که میخوام یه تیشرت درست کنم هیچی به جز تیشرت خام نتونستم پیدا کنم

.....

ببخشید که طولانی شد
    ...
    اینم عکس :
    فایل پیوست 59291
    سلام.تو این قسمت جواب سوالتونو دادن.http://www.cafedexign.com/showthread...2%DB%8C%D9%86)چاپ تیشرت هم حرارتی انجام میشه هم سیلک.حرارتی همونه که طرحو با پرینتر پرینت میکنن بعد با دستگاه پرس روی تیشرت پرس میشه.سیلک هم که با رنگو شابلونه که رنگاش تو کمتر شهری جز تهران پیدا میشه اگر هم بخوای بخری کمتر از یه حدی نمیدن در نتیجه خریدش برا چندتا تیشرت اصلا مقرون به صرفه نیست.به کار دیگه هم میتونید بکنید از فروشگاه های لوازم هنری رنگ پارچه که به صورت تیوپی هست استفاده کنی ولی دیگه باید طرحو دستی خودت روی تیشرت بکشی بعدش یه اتو بزنی تا فیکس بشه
    o0oro آواتار ها
    مدیر گرافیک
    فرسته‌ها در انجمن
    694

نقل قول نوشته اصلی توسط صفورا جان نمایش پست ها
    چاپ سيلك اسكرين چیه یعنی غیر از کار با رنگ اکرلیک؟
    چاپ سیلک اسکرین با یه قاب فلزی و یه توری ابریشمی(البته دیگه ابریشم نیست) به 3 روش دستی و صنعتی و نمیه صنعتی انجام میشه.
    از هر رنگ مایعی میشه توی این چاپ استفاده کرد که بسته به نو ع رنگ تراکم توری رو انتخاب میکنیم (واحد اندازه گیری تراکم توری "مش" هست)
    اکرلیک که غلیضه باید از تراکم پایین استفاده بشه براش
    روش بسییییااار ارزونیه. به سادگی با 10-20 هزار تومن میتونید شابلونش رو درست کنید و به روش دستی چاپ انجام بدید
    اگر پنجاه میلیون نفر به یک چیز احمقانه اعتقاد داشته باشند، آن چیز همچنان احمقانه است.آناتول فرانس
    o0oro آواتار ها
    مدیر گرافیک
    فرسته‌ها در انجمن
    694

نقل قول نوشته اصلی توسط fnajafi نمایش پست ها
    سلام.تو این قسمت جواب سوالتونو دادن.http://www.cafedexign.com/showthread...2%DB%8C%D9%86)چاپ تیشرت هم حرارتی انجام میشه هم سیلک.حرارتی همونه که طرحو با پرینتر پرینت میکنن بعد با دستگاه پرس روی تیشرت پرس میشه.سیلک هم که با رنگو شابلونه که رنگاش تو کمتر شهری جز تهران پیدا میشه اگر هم بخوای بخری کمتر از یه حدی نمیدن در نتیجه خریدش برا چندتا تیشرت اصلا مقرون به صرفه نیست.به کار دیگه هم میتونید بکنید از فروشگاه های لوازم هنری رنگ پارچه که به صورت تیوپی هست استفاده کنی ولی دیگه باید طرحو دستی خودت روی تیشرت بکشی بعدش یه اتو بزنی تا فیکس بشه
    رنگی که برای این تیشرت استفاده شده pvc هستش . رنگهایی هستن که با نور براق میشن یا اسانس خاصی متصاعد میکنن و یا فسفری هستن. اونا احتمالن تهیش به صورت غیر عمده و کم مشکل و گران هستش
    اگر پنجاه میلیون نفر به یک چیز احمقانه اعتقاد داشته باشند، آن چیز همچنان احمقانه است.آناتول فرانس
    o0oro آواتار ها
    مدیر گرافیک
    فرسته‌ها در انجمن
    694

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe84 نمایش پست ها
    روش چاپ روی پارچه به چه صورت هست؟برای اینکار کاغذهایی تو بازار هست؟ یا جایی
    هست که این کارو آموزش بدن در مشهد؟
    چاپ روی پارچه به صورتهای مخلف میتونه انجام بشه. دقیقن منظورتون چیه؟
    پارچه هایی که به صورت طاقه توی پارچه فروشیا موجود هستن (چیت , تریکو, حوله و....) به روش چاپ گود انجام میشه. این روش به علت اینکه میتونه مرکب زیادی و بروی کار منتقل کنه و تیراژ بسسسیاااار بالاییی میتونه داشته باشه یکی از مناسبترین روشها برای پارچست.
    اما چاپ روی پارچه با روش سیلک اسکرین هم انجام میشه بسته به نوع کار و هزینه و....
    برای 10-15 تا شال که مثلن میخاید چاپ کنید برای دوستاتون روش دستی با یه شابون توی خونه هم انجام میتونه بشه

الان خیلی از روسری و شال ها و مانتو های سنتی توی بازار به روش سیلک اسکرین چاپ میشه
    deldare_ashegh30 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    5

دوستان عزیز کسی اطلاع داره که طرحهای اکلیلی چجوری روی پارچه چاپ میشه ؟ با چه چسبی ؟ نیاز به خشک کن داره ؟
    mbabakordi آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    6

سلام به همه دوستان
    من حدود 6 سال دارم چاپ پلاستیزول انجام میدم راستش دنبال ساخت بیس پلاستیزول هستم ولی هیچ جا نمیتونم فرمول ساختشو پیدا کنم
    در مورد بیس پلاستییزول باید بگم یک نو چسب که با رنگدانه مخلوط میشه و میشه رنگ پلاستیزول این بیس رو ما از کارخانه تیف سایپا تهیه میکنیم اما بعضی از دوستان خودشون درست میکنن ولی فرمول رو لو نمیدن میخواستم اگه مایلید کمک کنید این فورمولو پیدا کنم از کارخانهای خوب رنگ پلاستیزول میتوان کارخانه انتکس یا تین رو نام برد ممنون میشم کمک کنید این شمارمه اگه مایل بودید کمک کنید اینطوری تو دست رسم
    09331079990
    parsnegar آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    10

با سلام برای نریختن لاک موقع چاپ با رنگ اورینت ماده سخت کننده بزنیم ایا محفظه های در امده بسته نمیشود
    مسعود خلیق اخلاقی آواتار ها
    کارشناس چاپ
    فرسته‌ها در انجمن
    778

سلام دوست خوب
    البته بعد از زدن سخت کننده اگه اون رو 5دقیقه جلوی نور آفتاب بگزاری بسیار عالی میشه( دوطرفشو) و بعد اون رو با آب شستشو بده تا رنگی که روی جاهای باز شده نشسته از بین بره و بعد استفاده کن.
    یک نکته- بدلیل اینکه ممکنه شابلن خوب نور ندیده باشه و یا به غلت نامطلوب بودن وضعیت بعضی از لاکها معمولا یک لایه شیشه ای روی جاهای باز شده رو میپوشونه. شابلون رو توی زاویه مخلف با نور بررسی کن و اگه لایه شیشه ای دیدی با پنبه مرطوب اون لایه ها رو آهسته بردار. . البته مراقب باش به لبه های طرح عکاسی شده آسیب نرسونی و بعد از اطمینان از برداشن اون لایه ها ی شیشه ای سخت کننده بزن.
    موفق باشی
صفحه 2 از 4 نخست 1 2 3 4 آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 43

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)