ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    digi_tal آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    5

Talking تعرفه های خدمات طراحی داخلی

دوستان بنده تا الان چند تا کار طراحی داخلی انجام دادم و همیشه موقع پول گرفتن از کارفرما مشکل داشتم از دوستانی که در مورد تعرفه های طراحی داخلی اطلاعی دارن درخواست دارم کمک کنند آیا صنفی یا مرجع رسمی تعرفه خواصی داره و اصلان چه جوری باید محاسبه کرد براساس متر مربع یا .... ممنون میشم کمک کنید از مدیران سایت هم میخوان راهنمایی کنند.
    paion آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    43

این مشکلی هست که خیلی از طراح های داخلی مثل من و شما با اون درگیرند
    اما معمولا توافقی است بین مشتری و شما.
    اگر غیر از طراحی اجرا هم با شما باشد درصدی از هزینه ای که برا اجرا کرده به طراحی تعلق میگیره.
    mozhgan13 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    28

با سلام
    منم میخواستم بدونم تقریبا قیمت چجوریه
    اگه هم طراحی و هم 3d خودم بزنم تقریبا به ازای هر متر،چقدر باید پیشنهاد قیمت بدم....
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
    s.j
    s.j آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    57

بستگی به شهر محل سکونت ،نوع کار و کارفرماتون داره...من الان کرمانشاه از پونصد تومان میگیرم تا یک و نیم
    K A M Y R آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

درود دوستان .باید کل یک فضا رو بصورت یک پکیج دید که شامل 3 عنصر سقف،دیوار و کف میشه...معمولا طراحی سقف پیچیده تره و طراحی کف آسونتر.. اگر فقط طراحی میکنید و اجرا با شما نیست باید ببینید از این پکیج که گفتم کار طراحی کدوم عناصر با شماست و به شما سفارش داده شده .الان آفیس های طراحی داخلی بنا به سابقه و مشهور بودن قیمتهای مختلفی به مشتری میدن .اما آفیس هایی که تو سطح شهر اسم و رسمی بهم زدن واسه پکیج کامل اون هم بصورت تری دی با برنامه ی اسکچ اپ ، کل زیربنای فضای مورد نظر رو ضربدر رقمی بین 25 هزارتومن تا 30 هزار تومن میکنن و به مشتری اعلام میکنن. اگر کار اجرا هم به شما سپرده شده باشه درصدی از هزینه ی طراحی رو کم کنید .این کم کردن درصد کاملا تفاهمی و توافقیه.
    پیشنهاد میکنم ارزش کار طراحی رو با مبلغ های خیلی پایین و خارج از عرف بازار کار پایین نیارید تا وجه ی کار شما هم از بین نره..موفق باشید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)