ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 4 نخست ... 2 3 4
نمایش نتایج: از 37 به 46 از 46
    MOHAMM@D آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    301

نقل قول نوشته اصلی توسط Gonul نمایش پست ها
    وقت کم نبود؟
    برای هر چیزی یک زمان استاندارد وجود داره....مسابقه دو ومیدانی نیست که رکرد بزنیم
    صبح اون روز برای ازمون عملی نقاشی 3ساعت وقت داده بودن برای طراحی یک کت وشلوار در تن یک مرد یا یک کت و دامن در تن زن...حالا هم موضوع معلوم بود وهم 1 طرح بود!
    البته که شرایط برای همه یکسان بود!
    آزمون عملی طراحی صنعتی با آزمون گروه نقاشی قابل مقایسه نیست تو آزمون طراحی صنعتی هدف طراح سوال سنجش سطح طراحی افراد نیست.برای طراحی صنعتی ایده،خلاقیت و یه ذهن پویا لازمه. معمولا برای طراحی صنعتی جوری سوال میدن که ببینن طرف چقدر به محیط اطراف و وسایلی که باهاشون سرو کار داره توجه می کنه و ازشون شناخت داره.برای کشیدن اجزای یه فاز متر یا قیچی باغبانی و.... 5 دقیقه وقت زیادیه البته در صورتی که جوابشو بدونی.
    shinshini آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    220

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMM@D نمایش پست ها
    آزمون عملی طراحی صنعتی با آزمون گروه نقاشی قابل مقایسه نیست تو آزمون طراحی صنعتی هدف طراح سوال سنجش سطح طراحی افراد نیست.برای طراحی صنعتی ایده،خلاقیت و یه ذهن پویا لازمه. معمولا برای طراحی صنعتی جوری سوال میدن که ببینن طرف چقدر به محیط اطراف و وسایلی که باهاشون سرو کار داره توجه می کنه و ازشون شناخت داره.برای کشیدن اجزای یه فاز متر یا قیچی باغبانی و.... 5 دقیقه وقت زیادیه البته در صورتی که جوابشو بدونی.

حرفاتون کاملا درسته اما نه اینکه اصلا به طراحی اهمیت ندن!
    البته نباید طراحی شسته و رفته باشه ,به قول یکی که پارسال امتحان داد باید وحشیانه طراحی کرد, خط ها باید شلاقی باشن پرتاب بشن.
    استادمون میگفت تو کنکور طراحی صنعتی طرحی که شبیه نقاشی از آب در بیاد همون اول کنار گذاشته میشه .
    Gonul آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    170

نقل قول نوشته اصلی توسط shinshini نمایش پست ها
    حرفاتون کاملا درسته اما نه اینکه اصلا به طراحی اهمیت ندن!
    البته نباید طراحی شسته و رفته باشه ,به قول یکی که پارسال امتحان داد باید وحشیانه طراحی کرد, خط ها باید شلاقی باشن پرتاب بشن.
    استادمون میگفت تو کنکور طراحی صنعتی طرحی که شبیه نقاشی از آب در بیاد همون اول کنار گذاشته میشه .
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMM@D نمایش پست ها
    البته که قابل مقایسه نیست!
    برای کسی که می خواد طراح صنعتی باشه هم داشتن ذهن خلاق مهم هم طراح خوب بودن!
    5 دقیقه برای دو طرح با جعبه خالی!
    5دقیقه هم برای یاداوری شکل قیچی ها هم نوشتن تفاوتهاشون؟عالی!

[QUOTE=shinshini;160788]حرفاتون کاملا درسته اما نه اینکه اصلا به طراحی اهمیت ندن!

موافقم.
    ویرایش به دست lady_atieh : 11-11-05 در ساعت 13:08
    متولد خاکستر آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    572

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmina نمایش پست ها
    سلام
    میدونید که 1تا6 اذر انتخاب شهره.
    شما چطور انتخاب میکنید ؟
    منظورم اینه که بیشتر بعد فاصله براتون مهمه یا سطح علمی دانشگاه؟
    میشه انتخاباتونو بگید
    سلام.
    به نظر من اول تهران(هنرتهران یا هنرهای زیبا-علم و صنعت-الزهرا) البته هنر و معماری(دانشگاه آزاد)هم خیلی خوبه.
    بعدش اصفهان بعد تبریز
    ولی سمنان رو اطلاع ندارم.من شنیدم کرمانشاه هم طراحی صنعتی میگره!!
    ولی اولویت رو بزارید روی امکانات بعد اساتید و هیئت علمی.
    ولی 75 درصد خود دانشجو مهمه...که اکتیو باشه وگرنه دانشگاه یه کاتالیزور بیش نیست.
    نادر اسماعیلی آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    252

نقل قول نوشته اصلی توسط متولد خاکستر نمایش پست ها
    سلام.
    به نظر من اول تهران(هنرتهران یا هنرهای زیبا-علم و صنعت-الزهرا) البته هنر و معماری(دانشگاه آزاد)هم خیلی خوبه.
    بعدش اصفهان بعد تبریز
    ولی سمنان رو اطلاع ندارم.من شنیدم کرمانشاه هم طراحی صنعتی میگره!!
    ولی اولویت رو بزارید روی امکانات بعد اساتید و هیئت علمی.
    ولی 75 درصد خود دانشجو مهمه...که اکتیو باشه وگرنه دانشگاه یه کاتالیزور بیش نیست.

جون ما؟؟؟کرمانشاه کدوم دانشگاه؟؟؟میتونی اسمشو بگی؟
    edy_samanta آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    15

بچه ها نتیجه ها رو که زدن رو کنین ببینیم کی کجا قبول شده ؟
    yasmina آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    21

سلام
    من طراحی صنعتی دانشگاه هنر اسلامی تبریز قبول شدم
    شما چی؟
    Rasam.r آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    105

1 هفته به آزمون امسال (90) مونده
    دوستان پیشنهادی چیزی ندارید.... ؟ کسایی که پارسال تهران قبول شدن نظری ندارن که چطوری کار کنیم توی جلسه... ؟
    من خیلی استرس دارم...
    Avalanche آواتار ها
    عضو حرفه‌ای
    فرسته‌ها در انجمن
    781

سلام منم خیلی استرس دارم.
    فقط به نظرم خطهاتو با اعتماد به نفس و بدون ترس بکش. بذار رها شه.. خیلی تاثیر داره! اگه هم رتبت خوب شده که چه بهتر..
    ...Don't speak as loud as my Heart
    alone_lovely_2001 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

پیش فرض salam

با عرض سلام و خسته نباشید
    اسم من صالح و27 سالمه، کارشناسی طراحی و نقشه کشی صنعتی خواندم، غرض از مزاحمت من چندتا سئوال ازتون داشتم که خیلی ممنون میشم اگه راهنمائیم کنید.
    راستش من از بچگی به طراحی و نقاشی علاقه زیادی داشتم و کمی هم تو این زمینه کار کردم، ولی متاسفانه اون موقع که کنکور دادم اطلاعاتی راجب به رشته طراحی صنعتی نداشتم و بعد از قبول شدن در رشته ی طراحی و نقشه کشی صنعتی و تشابه بعضی دروس آن با رشته طراحی صنعتی به این رشته علاقه مند شدم. اون موقع شاید نمیتونستم تصمیم قاطع بگیرم که دوباره برم از اول کنکور بدم و رشته طراحی صنعتی رو بخونم، چون من واسه رسیدن به همین کارشناسی راه طولانی رو اومده بودم و هم کاردانی و هم کارشناسی خوندم.
    ولی پس از گذشت چند سال از فارغ التحصیلی دوباره فیل-لم هوای هندوستان کرده و میخوام برم طراحی صنعتی بخونم. راستش من از منابع و همچنین آزمون های طراحی صنعتی اطلاعات کاملی ندارم و میخوام اگه شما لطف کنید منو راهنمایی کنید؛
    1-من نمیدونم اگه ارشد طراحی صنعتی بخونم میتونم قبول بشم یا اینکه حتما باید اول برم کارشناسی طراحی صنعتی بخونم و بعد برم واسه ارشد؟؟ میخوام بدونم به نظر شما کدوم راه بهتره؟؟
    2-من منابع ازمون طراحی صنعتی رو هم نمیدونم!!
    (داخل پرانتز : دروسی که ما خواندم شامل رشته طراحی صنعتی، ساخت تولید و مکانیک بوده.)
    سپاسگزارم که وقتتون رو در اختیارم گذاشتید و پیشاپیش از کمکی میکنید ممنونم.
صفحه 4 از 4 نخست ... 2 3 4
نمایش نتایج: از 37 به 46 از 46

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)