ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 20
    ardibehesht آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    132

پیش فرض گفت و گو درباره کنکور طراحی صنعتی

متأسفانه منابع کنکور خیلی پراکنده هستند و برای متقاضیان (مخصوصا برای افرادی مثل من که کارشناسیشون رشته ی دیگه ای بوده!)شناسایی منابع مشکله!البته بعضی منابع سعی کردن که افراد رو در این زمینه راهنمایی کنن (مثل سایت طراحی صنعتی ایرانی) اما با این وجود هیچ چیز به اندازه ی تجربیات و اطلاعات روز افراد نمی تونه کمک کننده باشه؛ بنابراین ممنون می شم که با اطلاعاتتون در این زمینه راهنمایی کنید.

لینک معرفی منابع سایت طراحی صنعتی ایرانی(new design.ir):
    http://newdesign.ir/search.asp?id=55&rnd=4189

http://www.daneshju.ir/forum/f369/t57732.html
    zaminizaad آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

پیش فرض گفت و گو درباره کنکور طراحی صنعتی

سلام
    چند روز دیگه آزمون عملی داریم و من فقط کار طراحی رو انجام دادم
    نمی دونم باید واسه سوالای تستی چیکار کرد...
    می شه یکی بگه باید چیکار کنم توی این چند روز؟
    رتبه ی زیر گروهم 57 بوده...می شه با دانشگاه تهران و هنر امیدوار بود؟
    eder آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    2

پیش فرض گفت و گو درباره کنکور ارشد طراحی صنعتی

سلام دوستان عزیز

من رشته ام مهندسی متالورژی هست و ترم آخرم (و از کرده ی خود پشیمان ).
    بطور اتفاقی با رشته ی شما آشنا شدم و می خوام اگه بشه واسه ارشد تو این رشته ادامه تحصیل بدم ...

چند تا سوال دارم که اگه جواب بدید ممنون میشم

1 - امکان قبول شدن هست یا نه !؟ یعنی تعداد متقاضی و داوطلب چجوریه ؟؟
    2 - بازار کار این رشته تو ایران و خارج چجوره !؟ (بخصوص ایران)

اگه تایپیک رو جای اشتباهی زدم عذر می خوام
    Gonul آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    170

Post سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط eder نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

بطور اتفاقی با رشته ی شما آشنا شدم و می خوام اگه بشه واسه ارشد تو این رشته ادامه تحصیل بدم ...

سلام!
    خوش اومدینتا جایی که من میدونم اینجا همهمون کنکور عملی دادیم وهنوز طراح صنعتی نشدیم!؟!
    اما اگه بخواین من میتونم شماره ی استادم که فوق لیسانس طراحی صنعتی بدم.
    zrnots آواتار ها
    مدیر طراحی‌صنعتی
    فرسته‌ها در انجمن
    877

نقل قول نوشته اصلی توسط eder نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

سلام
    1- امكان قبول شدن هست، هر سال درصد قابل توجهي از كسايي كه قبول مي شن فارغ التحصيل رشته هاي ديگه هستن. قسمت مشكلش براي شما آزمون عملي شه كه اونم با كلاس رفتن مي تونين حلش كنين. تا سال گذشته زبان انگليسي نقش تعيين كننده اي تو رتبه داشته و احتمالا فعلا روند همينه.
    به اين سايت سر بزنين راجع به كنكور اطلاعات خوبي داره:
    www.newdesign.ir
    2- راجع به بازار كار بستگي داره علاقتون چي باشه. ما تقريبا صنعت نداريم كه احتياج به طراح داشته باشيم و حضور طراح صنعتا تو بخش صنعت پررنگ نيست. بخش عمده اي از فارغ التحصيلاي اين رشته وارد كار دكوراسيون مي شن (اكثر دوستاي خودم كه سر كارن تو اين بخش فعاليت دارن، خيلي ها هم بيكارن به خصوص دخترا)، بعضيا وارد حيطه طراحي جواهرات مي شن، بعضيا كه كاراي گرافيكيشون خوبه مي رن به اين سمت، تو يه بخشايي مثل سازمان زيباسازي شهرداري و از اين قبيل سازمانها هم ديده شده كه طراح صنعت استخدام كنن. در كل بستگي به توانايي تون (و البته روابطتون) داره كه بتونين تو كدوم بخش فعاليت كنين. اتفاقا به نظر من كسايي كه از رشته هاي فني وارد اين رشته مي شن موفق ترن چون اكثر بچه هاي طراحي صنعتي به اين مباحث علاقه ندارن و وقتي وارد كارخانجات توليدي مي شن تازه متوجه مي شن كه بايد تو اين زمينه بيشتر مطالعه مي كردن. به روز بودن و تسلط به نرم افزارهاي تخصصي اين رشته هم يكي از ابزارهاي مهم براي ورود به بازار كاره.
    اينا نظر شخصي من بود بازم جستجو كنين از بقيه هم اطلاعات بگيرين.
    موفق باشين
    ویرایش به دست zrnots : 10-11-23 در ساعت 22:21
    eder آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Gonul نمایش پست ها
    سلام!
    خوش اومدینتا جایی که من میدونم اینجا همهمون کنکور عملی دادیم وهنوز طراح صنعتی نشدیم!؟!
    اما اگه بخواین من میتونم شماره ی استادم که فوق لیسانس طراحی صنعتی بدم.
    ممنون از پاسختون ...

ولی متوجه این قسمتی که خط کشیدم نشدم

من ساکن اصفهان هستم اگه شماره ی استادی این اطرلف داشته باشین خیلی ممنون میشم اگه برام بزارین

نقل قول نوشته اصلی توسط zrnots نمایش پست ها
    سلام
    1- امكان قبول شدن هست، هر سال درصد قابل توجهي از كسايي كه قبول مي شن فارغ التحصيل رشته هاي ديگه هستن. قسمت مشكلش براي شما آزمون عملي شه كه اونم با كلاس رفتن مي تونين حلش كنين. تا سال گذشته زبان انگليسي نقش تعيين كننده اي تو رتبه داشته و احتمالا فعلا روند همينه.
    به اين سايت سر بزنين راجع به كنكور اطلاعات خوبي داره:
    www.newdesign.ir
    2- راجع به بازار كار بستگي داره علاقتون چي باشه. ما تقريبا صنعت نداريم كه احتياج به طراح داشته باشيم و حضور طراح صنعتا تو بخش صنعت پررنگ نيست. بخش عمده اي از فارغ التحصيلاي اين رشته وارد كار دكوراسيون مي شن (اكثر دوستاي خودم كه سر كارن تو اين بخش فعاليت دارن، خيلي ها هم بيكارن به خصوص دخترا)، بعضيا وارد حيطه طراحي جواهرات مي شن، بعضيا كه كاراي گرافيكيشون خوبه مي رن به اين سمت، تو يه بخشايي مثل سازمان زيباسازي شهرداري و از اين قبيل سازمانها هم ديده شده كه طراح صنعت استخدام كنن. در كل بستگي به توانايي تون (و البته روابطتون) داره كه بتونين تو كدوم بخش فعاليت كنين. اتفاقا به نظر من كسايي كه از رشته هاي فني وارد اين رشته مي شن موفق ترن چون اكثر بچه هاي طراحي صنعتي به اين مباحث علاقه ندارن و وقتي وارد كارخانجات توليدي مي شن تازه متوجه مي شن كه بايد تو اين زمينه بيشتر مطالعه مي كردن. به روز بودن و تسلط به نرم افزارهاي تخصصي اين رشته هم يكي از ابزارهاي مهم براي ورود به بازار كاره.
    اينا نظر شخصي من بود بازم جستجو كنين از بقيه هم اطلاعات بگيرين.
    موفق باشين
    ممنون بابت نظرات کاملتون
    در مورد صنعت هم متاسفانه حق با شماست ....
    سایتی رو که لینک کردین قبلا دیده بوده . تاثیر زیادی رو تصمیم گیریم گذاشته
    با مسئول کلاسهای اونجا هم تماس گرفتم که شرایتش بد نبود ... ولی واسه من دوره (اصفهانم)
    یه رشته دیگه ای هم که مد نظرم بود رشته ی معماری بود!!! که البته در جای دوم بعد از طراحی قرار داره.
    حالا اگه بشه طراحی بخونم و بعد کارای دکوراسیون رو انجام بدم که با یه تیر دو نشون زدم

emiliano آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    2

پیش فرض گفت و گو درباره کنکور ارشد طراحی صنعتی

سلام بچه ها
    من تا فارق التحصیل مهندسی مکانیک در طراحی جامداتم. توی ارشد یه جورایی باید طراحی کاربردی بخونم، تازه با طراحی صنتعی آشنا شدم و خیلی ازش خوشم اومده ولی توی اصول اولیه گیر دارم واسه همین با شما در میون گذاشتم
    که شاید کمکم کنین. اگه کمکم کنین راه بیفتم ازتون ممنون میشم.
    مرسی
    admin آواتار ها
    مدیر سایت
    فرسته‌ها در انجمن
    3,946
    فرسته‌های وبلاگی
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط emiliano نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من تا فارق التحصیل مهندسی مکانیک در طراحی جامداتم. توی ارشد یه جورایی باید طراحی کاربردی بخونم، تازه با طراحی صنتعی آشنا شدم و خیلی ازش خوشم اومده ولی توی اصول اولیه گیر دارم واسه همین با شما در میون گذاشتم
    که شاید کمکم کنین. اگه کمکم کنین راه بیفتم ازتون ممنون میشم.
    مرسی
    چه کمکی لازم دارید؟ منابع مطالعاتی؟
    emiliano آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    2

هم منابع مطالعاتی و هم کمک برای شناخت چارچوب این رشته. آیا میشه این رشته رو با طراحی کاربردی ترکیب کرد؟
    برخورداری آواتار ها
    کارشناس طراحی خودرو
    فرسته‌ها در انجمن
    1,632

آقایون و خانم های متقاضی ارشد... لطفاً اگه این سایت کذایی سنجش اعلام کرد برای کارتهای جلسه ، تورو خدا ما رو هم مطلع کنید....
    zrnots آواتار ها
    مدیر طراحی‌صنعتی
    فرسته‌ها در انجمن
    877

نقل قول نوشته اصلی توسط برخورداری نمایش پست ها
    آقایون و خانم های متقاضی ارشد... لطفاً اگه این سایت کذایی سنجش اعلام کرد برای کارتهای جلسه ، تورو خدا ما رو هم مطلع کنید....

تو سايت فعلاً اينو نوشته:

سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان ثبت‌نام كننده در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل )سال 1390 وهمچنين شانزدهمين دوره المپياد علمي _ دانشجويي كشور مي‌رساند كه اطلاعيه اين سازمان در بارة تاريخ، نحوه پرينت كارت و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون از روز دوشنبه 18/11/1389 برروي سايت سازمان به نشاني www.sanjesh.org قرار داده مي‌شود و در نشريه پيك سنجش روزهاي دوشنبه 18/11/89 و25/11/89 نيز منتشر خواهد شد.
    كارتهاي ورود به جلسه آزمون براي كليه داوطلبان آزمون مذكور از روز دوشنبه 25/11/89 برروي سايت سازمان قرار داده خواهد شد و داوطلبان متقاضي شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل )سال 1390 ضرورت دارد كه در فرصت تعيين شده نسبت به پرينت كارت ورود به جلسه آزمون خود اقدام نمايند. شهرستان محل برگزاري آزمون و آدرس حوزه امتحاني مربوط در ذيل كارت ورود به جلسه آزمون هرداوطلب درج شده است.
    ضمناً آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل )سال 1390 در صبح و بعداز ظهر روزهاي چهارشنبه 27/11/89 ، پنجشنبه28/11/89 و جمعه 29/11/89 در 40 شهرستان مختلف كشورودر 142كد رشته امتحاني برگزار خواهدشد.

اگه خبر جديدي شد حتماً بهتون اطلاع مي دم.
    حسام آواتار ها
    مدیر ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    4,804
    فرسته‌های وبلاگی
    1

من اگر بخوام کنکور بدم و طراحی صنعتی بخونم... آیا الان هم امکان ثبت نامش هست؟؟؟؟؟ ( ببخشید زیر دیپلم حرف زدم...)
صفحه 1 از 2 1 2 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 20

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)