ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1 2 3 4 آخرین
نمایش نتایج: از 25 به 36 از 40
    aidaaa20 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

Unhappy در خواست كمك براي انتخاب موضوع پايان نامه

سلام من رشتم گرافیک دنبال 1موضوی خوب واسه پایان نامم هستم.موضوع عملیمو دوست دارم عکاسی کنم.ولی رو تئوریش موندم.دلم می خواد رنگ در پوشش یا 1چیز دیگه ای که بررسی رنگ باشه.انجام بدم ولی مثلا برسی پوشش مردم مازندرانو یکی تو دانشگاهمون انجام داده یا یک نفر دیگه می خواد برسی رنگ در رپوش مدارسو انجام بده.بازم اگه شما موضوع جالبی دارین پیشنهاد بدین حتی اگه به عکاسی ربط داشته باشه.واقعا ممنونتون می شم اگه کمکم کنید.
    sayeye rang آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    15

سلام..
    اگه میخوای درباره رنگ باشه چرا درمورد تاثیر یاواکنش مردم به هررنگ کار نمیکنی.شایدسخت باشه اما جالب میشه.(مثلا تاثیراتش تو مهمونیا یا روحیه افراد)
    یا حتی توی دکوراسیون خونه وتاثیراتش اما من تو روحیه رو بیشتر پیشنهاد میکنم
    شهرام رویا آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    201

نقل قول نوشته اصلی توسط aidaaa20 نمایش پست ها
    سلام من رشتم گرافیک دنبال 1موضوی خوب واسه پایان نامم هستم.موضوع عملیمو دوست دارم عکاسی کنم.ولی رو تئوریش موندم.دلم می خواد رنگ در پوشش یا 1چیز دیگه ای که بررسی رنگ باشه.انجام بدم ولی مثلا برسی پوشش مردم مازندرانو یکی تو دانشگاهمون انجام داده یا یک نفر دیگه می خواد برسی رنگ در رپوش مدارسو انجام بده.بازم اگه شما موضوع جالبی دارین پیشنهاد بدین حتی اگه به عکاسی ربط داشته باشه.واقعا ممنونتون می شم اگه کمکم کنید.
    در مورد طراحی محیطی و نقاشی دیواریهای شهرتون هم خوبه کار کنی
    nazii آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    23

پیش فرض اسم پايان نامه

سلام.من موضوع پايان نامم رو تصوير سازي كودكان انتخاب كردم.يعني ميخوام كتاباي امروزي كه واسه كودكان طراحي ميشه رو تجزيه تحليل كنم.كه چه مشكلاتي داره.و چطوري باشه بهتره.
    فقط نميدونم عنوان اصلي رو چي بذارم بهتره.خودم هرچي فكر كردم چيزي به ذهنم نرسيد.اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم.
    زندگی من یک موهبت الهی است:)
    moradi_2_sm آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    911

میتنووی
    عنوانها
    رو
    درنظرر
    بگیری
    مثلا
    کتابهای
    داستانی
    بامحتوای
    مدهبی
    یا
    تاریخی
    pinkish آواتار ها
    کارشناس پژوهش هنر
    فرسته‌ها در انجمن
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط nazii نمایش پست ها
    سلام.من موضوع پايان نامم رو تصوير سازي كودكان انتخاب كردم.يعني ميخوام كتاباي امروزي كه واسه كودكان طراحي ميشه رو تجزيه تحليل كنم.كه چه مشكلاتي داره.و چطوري باشه بهتره.
    فقط نميدونم عنوان اصلي رو چي بذارم بهتره.خودم هرچي فكر كردم چيزي به ذهنم نرسيد.اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم.

باید بگم که این موضوع به تنهایی کمی تکراریه مگر اینکه شما کار جدیدی به این موضوع اضافه کنید اصولا یک کار پژوهشی زمانی ارزش پیدا میکنه که شما از کسانی که قبلا این کار رو انجام دادن یک قدم پیشی بگیرید وگرنه تکرار کار دیگران است.
    گام اول شما در انتخاب موضوع برداشته شده : تصویرسازی کودکان
    گام دوم: باید تا جایی که میتونید پایان نامه هایی که با این موضوع ارائه شده بررسی کنید و یک نتیجه گیری کلی از اونها بکنید (بیشتر در دانشگاه خودتون)
    گام سوم: بررسی کنید چه چیزی هنوز گفته نشده
    گام چهارم: علاقه و دغدغه های خودتون رو در نظر بگیرید
    البته میتونید از روشهای خلاقانه هم استفاده کنید مثلا خودتون رو به جای کودکان بگذارید تا زودتر نتیجه بگیرید
    از اونجایی که تصویرسازی کودکان در ایران از جایگاه نسبتا خوبی برخوردار نیست به شما پیشنهاد میکنم به کارهایی که باید انجام بشه بپردازید نه به انجام شده ها .
    sayeye rang آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    15

Exclamation همفکری درباره انتخاب موضوع poroje

سلام.بچه ها کمک میخوام.این ترم پروزه رو دارم که باید1موضوع انتخاب کنم استادی که قراره باهاش بردارم کارش بیشتر درباره تصویرسازی.پوستروآرم .عکاسی هست.
    من خودم تصویرسازی وپوسترو دوست دارم اما تصویر سازی کودک نه نوجوان.بیشترم کارای خاصو ترجیح میدم.به نظرتون چه موضوعی خوبه؟البته باید 1موضوع باشه که تحقیقشم باشه اما دوست ندارم1موضوع تکراری و کلیشه ای باشه.به نظرتون چه موضوع هایی خوبن؟لطفا کمکم کنید
    o0oro آواتار ها
    مدیر گرافیک
    فرسته‌ها در انجمن
    694

من نظرم اینه که یه سری موضوع کلی انتخاب کنید. . بعد شروع کنید دربارشون کمی سرچ کنید که ببینید مطلب و کتابی دربارش هست ؟ بعد طبق مطالبی که میبینید ببینید کدوم بهتره و بیشتر مطالب گیرتون میاد. بعد توی چیزایی که پیدا کردید ریز شید و موضوعتون رو دقیقتر انتخاب کنید.
    مثلا تصویر سازی رو سرچ کنید ببینید چی بهتر پیدا میکنید و علاقتون چیه؟؟؟ مثلا تصویر سازی قهوه خانه ای یا شاهنامه یا کودک یا مدرن و......
    من که خودم همینکارو کردم.....
    -----------------
    بعد نکته ای که هست مثلا تو بخشای تبلیغاتی مثل آرم و پوستر و یا بخشایی مثل تمبر شما میتونید تو انتخاب جزئی تر موضوع علاوه بر گرایش و نوع(مثلا پوستر اجتماعی.زنان. تبلیغاتی...) بر اساس دوره زمانی هم تفکیک کنید. مثلا پوستر های تبلیغاتی قبل از انقلاب....
    اگر پنجاه میلیون نفر به یک چیز احمقانه اعتقاد داشته باشند، آن چیز همچنان احمقانه است.آناتول فرانس
    sayeye rang آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    15

راستش اصلا کارای مذهبی و انقلابی رو دوست ندارم بیشتر کارای مدرن و کودکو میپسندم.وقت زیادی واس انتخاب موضوع ندارم از فردا هم میرم خوابگاه و دسترسی به اینترنتم خیلی کم میشه وفقط میتونم بیام پیاما رو چک کنم
    o0oro آواتار ها
    مدیر گرافیک
    فرسته‌ها در انجمن
    694

منظورم ازون مدت زمان کارای انقلابی و سیاسی مذهبی نبودا! منظورم بازه زمانی بود. مثلا قبل انقلاب ماتبلیغات ادامس خروس رو داشتیم. اصلنم ربطی به قضیه انقلاب ندار
    خب راهش اینه که امروز سرچ کنی....!
    من مثلا موضوعایی که انتخاب کرده بودم اینا بود
    کمپین های تبلیغاتی در ایران
    گرافیک محیطی و نقش آن بر تبلیغات
    جایگاه تایپو گرافی در تبلیغات
    -----------
    تیا مثلا دوستام اینا بود موضوعاشون
    تصویر سازی اشعار شاهنامه
    انواع تکنینک های تصویر سازی و تاثیر ان بر کودک
    ارم های نوشتاری
    -----------
    اینارو گفتم که ازشون بتونی ایده بگیری
    اگر پنجاه میلیون نفر به یک چیز احمقانه اعتقاد داشته باشند، آن چیز همچنان احمقانه است.آناتول فرانس
    sayeye rang آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    15

سلام.اتفاقا این ترم منم این درسو دارم واتفاقا دیروز موضوعامو نوشتم وانتخاب کردم.موضوع خود من 1عینک فروشیه که استاد خیلی خوشش اومد از این موضوع اماموضوع های دیگه که خوشش اومد و گفت خاصن تو موضوع هایی که نوشتم اینان:جواهرفروشی.1شکلات فروشی وشرکت هواپیمایی .به نظرم رو جواهر فروشی و شکلاتی مانور جالبی میتونی بدی.موفق باشی
    ماهی سبز آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    3

منم دچار مشکل عنوان شدم میخوام درباره خوشنویسی باشه و تاثیراتش روی گرافیک همچین چیزی ولی نمیدونم عنوان تحقیقم چی باشه میشه راهنماییم کنید لطفا
صفحه 3 از 4 نخست 1 2 3 4 آخرین
نمایش نتایج: از 25 به 36 از 40

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)