ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 1 2 3 آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 28
    gandomsa آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    92

با هر طرحی که دوست داشته باشی میتونی شروع کنی.

یا حتی از شابلونهای اماده.

الان دم دستم عکس ندارم بزار از چند تا کارام عکس بگیرم ،آموزشو شروع میکنیم.
    shooka آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

پیش فرض سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط sa_se نمایش پست ها
    یک کار دیگم کار برجسته روی سفاله ! که با چسب حرارتی برجسته شده و روش رنگ طلایی کردم .
    سلام . اين كارتون و كار قبليتون خيلي باحال بود. مي شه مرحله به مرحله بگيد چه طوري اين كارو كرديد . واقعا ممون مي شم.
    Nassim_m آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    36

پیش فرض چطوری یک کوسن زیبا درست کنیم؟

اندازه استاندارد برای یک کوسن را معمولا" 45×45 میگیرند. پس از پارچه مورد نظر دو تا مربع به اندازه 45×45 می بریم. و بعد 3 طرف آن را میدوزیم. حالا از پارچه متقال یا تترون هم یک مربع باندازه 45×45 می بریم و دور تا دور آن را میدوزیم، و فقط باندازه یک وجب از یکی از درزها را باز میگذاریم تا بتوانیم داخل آن را با الیاف پر کنیم. هیچ وقت داخل کوسن را با پنبه یا ابر پر نکنید. چون پف پنبه بعد از مدتی میخوابد و بو میگیرد، و در ضمن یک کوسن سنگین به شما میدهد. و همینطور پف ابر هم بعد از مدتی میخوابد و تولید گرما هم میکند. ولی الیاف سبک و نرم هستند. وقتی کوسنی که از پارچه متقال است را پر از الیاف کردید، اون یه وجب قسمت باز درز را هم با سوزن و نخ بدوزید. اگر پارچه کوسن نقش دار است احتیاجی به تزیین ندارد. ولی اگر ساده است متناسب با رنگ اتاق روی کوسن کار کنید. اگر گلدوزی میکنید، بهتره نخ گلدوزی را کلفت بکار ببرید و نازکش نکنید. تا یه کار برجسته و زیبا داشته باشید. روی کوسن را هر تزیینی که دوست دارید بدهید:گلدوزی، نقاشی روی پارچه، چاپ باتیک، روبان دوزی،... حالا این کوسن را درون کوسن اصلی(رویی) قرار دهید، و در آن را بدوزید.
    Nassim_m آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    36

پیش فرض یه کار کم خرج

شاید دوست دارید یه دگرگونی تو آشپزخونه اتون یا هر جای دیگه خونه بوجود بیارید. پس با مقداری رنگ، یه ورق استنسیل، چسب کاغذی، یه نقشه و مقدار کمی ابر میتونین این کار رو بکنید. روی برگه استنسیل نقشه دلخواه خودتون رو بکشید و بعد داخل نقشه را خالی کنید و اگر هم استنسیل معکوس دوست دارید، پس باید دور نقش را خالی کنید. اگر برگه استنسیل ندارید، هیچ مشکلی نیست. چون براحتی میتونید از یه برگه رادیولوژی، یه استنسیل درست کنید. فقط کافیه برگه رادیولوژی را درون وایتکس بذارین. البته با نهایت دقت چون کار خطرناکیه. وقتیکه عکس برگه رادیولوژی پاک شد، باید با آب سرد آنرا تمیز بشویید. خب حالا اگر بخواهیم روی کاشی های دیوار آشپزخونه نقش بندازیم، باید برگه استنسیل را با چسب کاغذی روی کاشی مورد نظر ثابت کنیم. بعد رنگ را آماده کنیم و اگر نقشی که انتخاب کردیم بزرگه پس یک تکه ابر مربع شکل بزرگ برمیداریم و اگر نقش کوچیکه از ابر چهارگوش کوچک استفاده میکنیم. در واقع اگر اندازه ابر بزرگتر از نقش باشه، اونوقت جاهایی که نباید رنگ میخوره. و اگر اندازه ابر کوچکتر باشه روی نقش درست رنگ نمیخوره. بعد از اینکه ابر متناسب با نقشه را آماده کردیم، ابر را درون رنگ می زنیم و خیلی آروم روی نقشه میزنیم. دقت کنید که فقط باید ضربه بزنید، و اصلا" ابر را روی کار نکشید. همین کار را روی پارچه هم میشه انجام داد. ولی با رنگ پارچه. حالا این پارچه میتونه پرده باشه و یا دستگیره آشپزخونه. یا روی دیوار به این صورت نقش بندازین.
    Nassim_m آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    36

پیش فرض چگونه خودتان نیمکت بسازید

با استفاده از ابزار و وسایل کم، و بدون هیچ دوختی نیمکت بسازید. با اضافه کردن چرخ در زیر میز یا مبلمانتان به زیبایی کارتان بیفزایید.
    سطح زیری نیمکت
    مهمترین قسمت نیمکت یا صندلی، پارچه ها یا رویه های آن است. این صندلی که مشاهده می کنید از چندلایه تشکیل شده است.

پارچه زیری: پارچه را به پهنای 20 سانتی متر ببرید و دورتادور یک تخته سه لایی بگذارید.

لایه بعدی: پارچه ای از جنس چیت را به پهنای 20 سانتی متر ببرید و دورتادور یک تخته سه لایی بگذارید. دو لایه پارچه به اندازه تخته سه لایی ببرید.

رومبلی: دو لایه پارچه به اندازه تخته سه لایی ببرید.

فوم: فوم را به اندازه گردی نیمکت و به اندازه 70 سانت ببرید، از قیچی دندانه دار استفاده کنید. برای اینکه پهنای فوم بیشتر شود لایه های فوم را با چسب به یکدیگر بچسبانید.

تخته سه لایی: یک تخته سه لایی گرد هر میزانی که دلخواهتان هست تهیه کنید.

وسایل مورد نیاز:
    چاقوی دندانه دار -- قیچی -- چرخ برای زیر نیمکت و منگنه مخصوص رویه کوبی --
    مته -- مداد یا ماژیک

مرحله اول: راهنمایی ها را به کار ببندید
    از یک قلم برای نشانه گذاری استفاده کنید. از لبه سه لایی 6 سانت به داخل رفته و علامت بزنید. 4 نقطه مساوی در قسمت مرکزی چوب علامت بزنید. پارچه زیری نیمکت را تا بزنید و منگنه کنید. سپس سطح پارچه را صاف کنید، تخته سه لایی را برگردانید. پارچه رویی نیمکت را دورتادور سه لایی منگنه کنید.

مرحله دوم: به نیمکت تان پارچه اضافه کنید
    در قسمت وسط تخته یا اطراف آن پارچه های تزئینی اضافه کنید.

مرحله سوم: از پارچه های تزئینی استفاده کنید

دور تا دور لبه نیمکت را با پارچه های تزئینی، تزئین کنید. می توانید از نوارهای تزئینی یا یراق برای لبه نیمکت استفاده کنید.

مرحله چهارم: وسایل تزئینی اضافه کنید
    می توانید پولک یا دانه های تزئینی را به کناره های نیمکت بچسبانید.

مرحله آخر:چرخ نیمکت را نصب کنید
    پایه ها یا چرخ های نیمکت را به سطح زیری نیمکت وصل کنید. ابتدا با دریل جای مورد نظر برای نصب پایه را سوراخ کنید سپس پایه را پیچ کنید. سعی کنید از پایه های زیبا و تزئینی استفاده کنید.

من این مطلب رو از سایت سیمرغ برداشتم. و خودم هم این نیمکت رو درست کردم، خیلی خیلی هم زیبا و جالب شده. امیدوارم همگی خوشتون بیاد.

Nassim_m آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    36

پیش فرض ذکر منبع

این مطلب را از سایت سیمرغ برداشتم، که پایین مطلب هم ذکر کردم.
    http://www.seemorgh.com
    marko آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

سلام و خدا قوت
    میگما ! چرا من نمیتونم عکسها رو ببینم ؟!
    bahare79 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

دوست عزیز من تازه عضو شدم. نمیدونم کاراتو از کجا باید ببینم. میشه راهنماییم کنی؟
    S_Salehi آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    438

Arrow

نقل قول نوشته اصلی توسط marko نمایش پست ها
    سلام و خدا قوت
    میگما ! چرا من نمیتونم عکسها رو ببینم ؟!
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahare79 نمایش پست ها
    دوست عزیز من تازه عضو شدم. نمیدونم کاراتو از کجا باید ببینم. میشه راهنماییم کنی؟
    سلام بر شما .marko عزیز تصاویر که دوستان گذاشتند مشخصه (مشکلی ندارن )

و bahare79 عزیز کدوم کارارو نمی تونید مشاهده کنید ؟ همین صفحه ؟ تصاویر مشخصه اگر سوال دیگه ای دارید که من متوجه نشدم خوشحال میشم راهنماییتون کنم
    موفق باشید .
    Nassim_m آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    36

سلام

راستش من هم همین مشکل را دارم. عکسهای کارهای بقیه دوستان را نمیبینم ولی عکس و مطلبی که خودم گذاشتم را میبینم. توی بعضی تاپیک های دیگه هم این مشکل را دارم. نمیدونم چرا.
    ruki.liks آواتار ها
    مدیر طراحی داخلی و معماری
    فرسته‌ها در انجمن
    181

نقل قول نوشته اصلی توسط Nassim_m نمایش پست ها
    سلام

راستش من هم همین مشکل را دارم. عکسهای کارهای بقیه دوستان را نمیبینم ولی عکس و مطلبی که خودم گذاشتم را میبینم. توی بعضی تاپیک های دیگه هم این مشکل را دارم. نمیدونم چرا.
    سلام دوست عزیز. این تاپیک که فقط پست اولش تصویر داره و من میتونم ببینم. برای تاپیکهای دیگه شاید عکسهاش از بین رفتن توی آپلود سنتری که داشتن. لطفا لینکی که تصاویرش را نمیتونید ببینید توی تاپیک مشکلات مربوط به سایت مطرح کنید تا ببینیم مشکل از کجاست. (مرورگر اینترنتتون چیه؟)
    کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست ...
    fnajafi آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    9

چرا نمیتونم کارارو ببینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه 2 از 3 نخست 1 2 3 آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 28

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)