ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 1 2 3
نمایش نتایج: از 25 به 28 از 28
    Nassim_m آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط ruki.liks نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. این تاپیک که فقط پست اولش تصویر داره و من میتونم ببینم. برای تاپیکهای دیگه شاید عکسهاش از بین رفتن توی آپلود سنتری که داشتن. لطفا لینکی که تصاویرش را نمیتونید ببینید توی تاپیک مشکلات مربوط به سایت مطرح کنید تا ببینیم مشکل از کجاست. (مرورگر اینترنتتون چیه؟)
    سلام به شما. مرورگر اینترنت من فایرفاکس هستش و گاهی وقتها از گوگل کروم استفاده میکنم.
    moradi_2_sm آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    911

ساخت تزئینات با شیشه های خالی – 2
    شما میتوانید با شیشه های خالی زیبایی که در دسترس دارید مانند شیشه های عطر و ادکلن ، شیشه های بدون مصرف و … تزئینات زیبایی ایجاد کنید ، برای زیبایی و جلوه بیشتر درون شیشه ها را میتوانید کمی اب یا روغن رنگی بریزید.در ادامه نمونه هایی ارائه شده و شما با کمی خلاقیت میتوانید طرح های زیباتری ایجاد کنید …
    http://irancook.ir/09/09/education-b...rations-2/300/
    moradi_2_sm آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    911
    niloofar20 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    18

سلام. دوستای عزیز ممنون میشم اگر بتونید من رو راهنمایی کنید.من حدود 10تا گلدون بنفشه افریقایی دارم که همشون کوچیکند. تنها جای خونه که نور مناسب گلدونای منو داره داخل اتاق خوابه. چیدمان اتاق خواب به شکلیه که مجبور شدم یه باکس چوبی بذارم جلوی در یکی از کمد دیواریها تا نور مناسب رو دریافت کنن. الان چند وقتیه که دیگه اون یه لنگه در رو باز نمیکنیم. حالا چند روز پیش داشتم فکر میکردم اگر بتونم روی در کمد طبقه بزنم چطور میشه؟ مثلا دیدم که با کنف های ضخیم که از داخل شیشه رد شده طبقه درست کردن. ولی برای روی در کمد سنگین میشه. به نظرتون چطوری میتونم این کارو انجام بدم؟
صفحه 3 از 3 نخست 1 2 3
نمایش نتایج: از 25 به 28 از 28

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)