ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 30 نخست 1 2 3 4 12 ... آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 355
    5D man آواتار ها
    عضو فعال مکس
    فرسته‌ها در انجمن
    894

نقل قول نوشته اصلی توسط orangephoenix نمایش پست ها
    مدل سازیشو توی کد انجام دادم (تخت و قفسه هاش هم خودم ساختم :D) بقیه ش هم توی مکس و با وی-ری هم رندر گرفتم . فقط خیلی ناقصه چون بیشتر ازین وقت نداشتم

فایل پیوست 48611
    مدل سازی خوبه البته بجز سقف....
    ولی نور پردازیه out شدخ چون فک میکنم با dome روشن کردید لوکیشن رو.
    My blog
    in future... and for ever
    s.a.r.a آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    793

نقل قول نوشته اصلی توسط Eman taha نمایش پست ها
    خب اینم طرح من
    مدلسازی در مکس و با وی ری مکس رندر گرفتم و اندکی هم فتوشاپ ادیت کردم
    از آبجکت های آماده استفاده کردم

فایل پیوست 48622
    فایل پیوست 48624
    فایل پیوست 48625

.................................................. .................................................. .........

توضیح :
    دوستانی که در مسابقه شرکت می کنند لطف کنند علاوه بر گزاشتن طرح هاشون توی این تاپیک ، نظرات و انتقاداتشون نسبت به کار دوستان رو هم در همین تاپیک اعلام کنن

ممنون و موفق باشید

آقا ایمان خسته نباشید
    راستش یکم شلوغ کار کردین....یکم که نه شلوغ شده
    بافت حصیری , مبلهای بزرگ و...
    در ضمن جای میز ارایش به نظرم اصلا مناسب نیست ,حتما باید راه عبور و مرور حداقل به اندازه 60 سانت اطراف تخت بذارین..
    موفق باشید
    m2ne آواتار ها
    عضو فعال 3DMAX‏
    فرسته‌ها در انجمن
    204

سلام دوستان اینم کار من البته دوساعت روش وقت گذاشتم و فقط خواستم که شرکت کنم تو مسابقه تا پا بگیره ایشالا و شرمنده بخاطر یه ویو چون این چند روز خیلی سرم شلوغه ایشالا دفعه بعد.
    مکس 2011 - وری

امیدوارم خوشتون بیاد
    فایل پیوست 48688
    وایر
    فایل پیوست 48691

در ضمن تکمیل شده این کار رو با رندر نهایی میزارم تو گالری
    ویرایش به دست m2ne : 11-04-19 در ساعت 22:13
    iman taha آواتار ها
    عضو برجسته‌ی معماری
    فرسته‌ها در انجمن
    3,156

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmagic نمایش پست ها
    سلام دوستان اینم کار من البته دوساعت روش وقت گذاشتم و فقط خواستم که شرکت کنم تو مسابقه تا پا بگیره ایشالا و شرمنده بخاطر یه ویو چون این چند روز خیلی سرم شلوغه ایشالا دفعه بعد.
    مکس 2011 - وری

امیدوارم خوشتون بیاد
    فایل پیوست 48688
    سلام سعید جان
    کار ساده و قوی شده ممنون
    به نظرم نورش یخورده زیاد شده توی حالت واقعی این همه نور واسه اتاق خواب که استفاده نمی کنند
    فقط یه لطفی هم بکن و این وایر کار هم بزار ممنون
    موفق باشی
    موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند.
    bartok آواتار ها
    کارشناس موسیقی
    فرسته‌ها در انجمن
    424

دوستان ببخشيد يك نظر كلي ميدم
    چرا همه با عجله كار كردند
    1 هفته وقت داشتيد/اگر روزي 1 ساعت هم وقت ميزاشتيد ميتونيستيد همه وسايل اتاق رو خودتون مدل كنيد.
    من كه خودم از 8 صبح تا 5 بعد از ظهر سر كارم بعد از اون ميومدم خونه وبراي اتاق طراحي ميكردم.
    درسته شروع كار هست/ولي ميگن اگر پي كار قوي باشه ستون ها خوب بالا ميره و نياز به مرمت نداره.
    پيشنهاد:
    براي اينكه سطح مسابقه بالا بره كارها در يكي از سبك هاي طراحي و معماري ارائه بشه/صرفا مدل سازي نباشه.
    طرح منم تا تقريبا 2 الي 3 ساعت ديگه رندرهاش تموم ميشه.
    bartok آواتار ها
    کارشناس موسیقی
    فرسته‌ها در انجمن
    424

با سلام به همگي
    اين هم از طرح من
    تمام وسايل هاي داخل اتاق رو قبل از مدل طراحي كردم و بعد ساختم/البته اون مبل سفيد طراحي من نيست فكر ميكنم براي استاد بزرگ لوكوربوزيه باشد كه براي اين مسابقه مدلش كردم داشته باشم.فقط من دوست نداشتم كه كمدي براي لباس ها قرار بدم/از نظر من لباس ها بايد در يك جاي ديگر باشد.مثل انباري.
    و اينكه سعي من بر اين بود كه كارم اصالت فرهنگي داشته باشد از نظر معماري عرض ميكنم.نميدونم تا چه حد توانستم اين كار را بكنم/البته اينها ايده هاي اوليه من هست براي پيشرفت و بهبود معماري داخلي بر حسب فرهنگ و دوره مدرن در ايران.اميدوارم و از خدا ميخواهم كه به من قدرتي عطا كند كه معماري داخلي ايران را با كمك دوستان به يك مكتب و يا حتي سبك تبديل بكنيم.

نرم افزار استفاده شده Atuocad 2008
    زمان نسبي رندرها/2 ساعت
    كار خيلي وقت بود تموم شده بود/خيلي درگير نورش شده بودم به خاطر همين 2 روز طول كشيد تا نورش تكميل بشه آخرش هم باب ميلم نشد.
    اين رايانه ما هم نفتيه زياد نميشه باهاش رندر گرفت.:D
    منتظر نظرات استادانه و معمارانه دوستان هستم
    ویرایش به دست bartok : 11-04-20 در ساعت 11:45
    s.a.r.a آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    793

سلام خدمت هم کافه ای های گل:
    به نظرم خوبه یه اطلاعات کلی در مورد موضوع مورد نظر بدیم.
    نوع فضا -نوع استفاده-نوع نور و ...
    بعضی از کارا اصلا اون آرامشی که باید از یه اتاق خواب انتظار داشته باشیم نمیرسونن

اتاق خواب جایی است برای آسودن و کسب آرامش و انرژی مجدد برای یک روز کاری دیگر. انتخاب لوازم اتاق خواب و همچنین نوع چیدمان آن کمک زیادی به کسب این آرامش و استراحت واقعی می‌کند.در ضمن باید بدانیم که عملکردهای دیگری غیر از خوابیدن مانند مطالعه ، نشستن و گفتگو نیز در این فضا صورت می گیرد. ارتباط اتاق خواب باید با فضاهای دیگر خانه به خصوص حمام،نزدیک وراحت باشد.
    تابش مستقیم خورشید و وجود نور کافی در این فضا اهمیت فراوانی دارد . بهتر است اتاق خواب به دلیل رعایت مسائل بهداشتی در نمای جنوبی ساختمان احداث شود .
    -------------------------------------
    معمولاً پنجره اتاق خواب دارای دو پرده است :
    پرده توری:زمانی که فضا از نور خورشید برخوردار نیست از آن استفاده می شود.

پرده ضخیم : که مانع عبور نور شدید می شود و لذا باعث ایجاد آرامش در این فضا می شود.
    وجود میز آرایش و آینه تقریباً بزرگ در اتاق خواب بسیار ضروری است .
    ----------------------------------------
    کمد از وسایل وملزومات دیگر اتاق خواب است که باید فضای لازم جهت نگهداری البسه ، کیف ، کفش و غیره را داشته باشد .

هنگام طراحی رنگ یک اتاق خواببهتر است از انتخاب رنگهای درخشان پرهیز کنیم. چرا که ممکن است هنگام استراحت اینرنگها آزاردهنده به نظر برسند؛ اما چنانچه رنگهای زنده را بیشتر می پسندید، سایه های مختلف رنگ آجری در کنار کرمهای غنی و سیاه میتواند انتخابی مناسب باشد. اگربه دنبال اتاق خوابی با فضای گرم سنتی و اندکی تجملی هستید، استفاده از رنگهای بهکار رفته در صنایع دستی شرقی راه حلی مناسب برای دستیابی به چنین فضایی است. رنگهای گرمی چون طلایی، نارنجی ها، قرمزهای پرمایه و آجری های به کار رفته درطرحهای سنتی شرقی عاملی مهم در ایجاد نمایی باشکوه و گرم در یک دکوراسیون هستند.رنگهایروشن نمای آفتابی و پرنشاط و در همان حال ساده و آرامش بخش را در برابر دیدگانبیننده قرار می دهند
    ترکیب رنگهای زرد و سبز از آنجا که سبز یکی ازرنگهای مشتق شده از زرد است، در فضای اتاق خواب بسیار موفق و مناسب خواهد بود. اماباید به خاطر داشته باشیم که غالب شدن رنگ سبز بر زرد در یک اتاق نشیمن بر جذابیت وزندگی در آن می افزاید، اما در یک اتاق خواب اختصاصی قسمت اعظم فضا به رنگ زردسادگی و آرامشی که لازمه یک اتاق خواب است به آن می بخشد؛ حال آن که غالب شدن رنگ سبز در اتاق خواب بیش از میزان لازم به فضا شور و انرژی میبخشد. انتخاب رنگ دراتاق کودکان خود از قواعدی جداگانه برخوردار است.

منبع
    bartok آواتار ها
    کارشناس موسیقی
    فرسته‌ها در انجمن
    424

خانم سارا تمام این مسائل درسته
    ولی هر کسی بر حسب نیاز و روحیاتش دست به طراحی میزنه/من این اتاقو برای خودم طراحی کردم و بر حسب روحیاتم و رنگ هایی که دوست داشتم و ......
    پس زیاد نمیشه به این تئوری ها اکتفا کرد.
    خودتون هم میدونید که توی کار طراحی حد و مرزی وجود نداره.
    مثلا من به کمد توی اتاقم نیاز ندارم/چون احساس میکنم که کمد باعث درگیر کردن فکر من میشه.و بخاطر همین کمد رو حذف کردم/چون دوست دارم که اتاقم فقط جای استراحت و مطالعه و انجام کار باشه.
    ممنون از راهنمایی که میکنید.
    Hgg
    Hgg آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    1,276

نقل قول نوشته اصلی توسط bartok نمایش پست ها
    ولی هر کسی بر حسب نیاز و روحیاتش دست به طراحی میزنه/من این اتاقو برای خودم طراحی کردم و بر حسب روحیاتم و رنگ هایی که دوست داشتم و ......
    مثلا من به کمد توی اتاقم نیاز ندارم/چون احساس میکنم که کمد باعث درگیر کردن فکر من میشه.و بخاطر همین کمد رو حذف کردم/چون دوست دارم که اتاقم فقط جای استراحت و مطالعه و انجام کار باشه.
    منم موافقم با ایشون
    خاطره آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    737

ولی هر کسی بر حسب نیاز و روحیاتش دست به طراحی میزنه/من این اتاقو برای خودم طراحی کردم و بر حسب روحیاتم و رنگ هایی که دوست داشتم و ......)

یه جا گفتی که کف سازی ایرانی شلوغه .... خواستم بگم معمولا تو فضاهای عمومی اینطوره .. نه خونه چون از قدیم تو ایران فرش زیاد بوده همه جای خونه رو فرش میکردن ..

چون خودم دارم رو طرح کف سازی ایرانی کار میکنم .. خوشحال میشم از این طرح ها داری به منم بدی . البته عکسش رو ...
    من هرچی عکس داشتم ورق زدم ...م ساده بود.
    گهگاهی سفری کن به حوالی دلت شاید خاطـــــره ای منتظرِ لمسِ نگاهت باشد . . . !
    lady_atieh آواتار ها
    مدیر ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    5,140

نقل قول نوشته اصلی توسط s.a.r.a نمایش پست ها
    [RIGHT]سلام خدمت هم کافه ای های گل:
    به نظرم خوبه یه اطلاعات کلی در مورد موضوع مورد نظر بدیم.
    نوع فضا -نوع استفاده-نوع نور و ...
    بعضی از کارا اصلا اون آرامشی که باید از یه اتاق خواب انتظار داشته باشیم نمیرسونن

البته نمی دونم این بحث اینجا مرتبط به مسابقه مدلسازی هست یا نه
    اما بنظرم بهتره اصول رو با سلیقه قاطی نکنیم
    من قبول دارم یه سری چیزا سلیقه اس
    اما اصولی که مثلا در مورد رنگ و بافت و میزان استفاده شون مطرح هستند معمولا بر پایه و اساس روانشناختی انسان ها ایجاد شدن . بنابراین می تونیم بگیم در مورد اکثریت انسان ها چنینه !
    موارد استثنا هم وجود داره . مثلا ممکنه براساس نوع فرهنگ آدمها این اصول عوض بشه کلا ...
    و نکته دیگه اینه در بحث طراحی داخلی :
    همیشه روانشناسی آدمی که می خواد توی اون فضا زندگی کنه در نوع طرح تاثیر می ذاره بنابراین علاوه بر اینکه یه طراح باید روانشناسی هم بدونه باید با اصول رنگ و نور و بافت و تاثیر مبلمان و اشیا آشنایی داشته باشه تا یه طرح مناسب ارائه کنه .
    پس صرفا بدلیل سلیقه نمیشه گفت یه طرح طرح مناسبیه ! تو این مورد دقت کنیم
    اگه فکر می کنین نظرم غلطه اصلاحش کنین
    bartok آواتار ها
    کارشناس موسیقی
    فرسته‌ها در انجمن
    424

نقل قول نوشته اصلی توسط خاطره نمایش پست ها
    یه جا گفتی که کف سازی ایرانی شلوغه .... خواستم بگم معمولا تو فضاهای عمومی اینطوره .. نه خونه چون از قدیم تو ایران فرش زیاد بوده همه جای خونه رو فرش میکردن ..

چون خودم دارم رو طرح کف سازی ایرانی کار میکنم .. خوشحال میشم از این طرح ها داری به منم بدی . البته عکسش رو ...
    من هرچی عکس داشتم ورق زدم ...م ساده بود.
    اینکه فرشهای ایرانی پر از نقوش هست درست.
    حالا شما میگید که کلی کتاب ورق زدید که همه طرح های کف ساده بوده درسته.
    اما اگر ما بخوایم که عینا همون طرح های قدیمی و ایده های اون هارو استفاده کنیم که پس دیگه به ما طراح نمیگن.
    واینکه مدرنیته باید توی طرح وجود داشته باشه و پیشرو بودن و آوانگارد بودن.
    پس نباید عینا همون باشه.
    مثلا اون کتابخانه ای که من درست کردم با استفاده از نقش برجسته های ایرانی هست که روی دیوار یا سفال استفاده میشده ولی اینبار من ازش به عنوان کتابخانه استفاده کردم.
    پیشرو برای آینده ای بهتر
صفحه 2 از 30 نخست 1 2 3 4 12 ... آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 355

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)