PHP Warning: array_merge(): Argument #1 is not an array in ..../includes/class_bootstrap.php(1422) : eval()'d code on line 59

PHP Warning: array_merge(): Argument #1 is not an array in ..../includes/class_bootstrap.php(1422) : eval()'d code on line 61

PHP Warning: array_merge(): Argument #1 is not an array in ..../includes/class_bootstrap.php(1422) : eval()'d code on line 62
اورژانس Solidworks (پرسش و پاسخ به سوالات) - صفحه 3
ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 1 2 3
نمایش نتایج: از 25 به 33 از 33
    حسین سیفی آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    9

در نرم افزار سالید دستوری داریم که مانند rail revolve ترم افزار راینو عمل کند؟
    mohandes navid آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

سلام...
    چند تا سوال داشتم و هر چی گشتم پیدا نکردم. کلی کلافم کرده. امیدوارم دوستان بتونند کمک کنند چون بشدت بهش نیاز دارم

1- آیا این امکان در سالید ورک وجود داره که در محیط اسمبل یک پارت رو که داریم مشابه اون هم با اندازه های متفاوت ایجاد کنیم؟
    یعنی به جای اینکه در خارج از نرم افزار فایل های مربوط به پارت رو کپی کنیم و تغییر اندازه رو انجام بدیم در همون محیط اسمبل برای بالا رفتن سرعت کار این کار رو انجام بدیم. البته این رو هم ذکر کنم که پارت مذکور خودش اسمبل شده ی چند پارت هستش و برای همین ایجاد مجدد اون وقت گیره...
    2- در قسمت ایجاد نقشه، ابتدا قبل از باز شدن صفحه ، سایز صفحه مورد نظر و استایلش رو از شما می پرسه...
    می خوام صفحه ای رو در اونجا بوجود بیارم که در زیرش مشخصات شرکت مورد نظر و شماره پروزه ای که دارم کار می کنم رو ثبت کنم و هر بار که draw رو باز کردم تو لیست وجود داشته باشه. و راحت انتخابش کنم. باید چه کار کنم؟

بی زحمت پاسخم رو اورژانسی بدید چون لازم دارم. خیلی ممنونم
    حسین سیفی آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    9

سلام. فایلی با فرمت igs دانلود کردم، بعد از وارد کردن آن به نرم‌افزار، اتفاقی نمی افتد و فقط در گوشه صفحه عبارت "در حال پردازش" (Processing) نمایش داده می شود. مشکل را چگونه حل کنم؟
    اورژانس Solidworks (پرسش و پاسخ به سوالات)-untitled-jpg
    behnam68 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandes navid نمایش پست ها
    سلام...
    چند تا سوال داشتم و هر چی گشتم پیدا نکردم. کلی کلافم کرده. امیدوارم دوستان بتونند کمک کنند چون بشدت بهش نیاز دارم

1- آیا این امکان در سالید ورک وجود داره که در محیط اسمبل یک پارت رو که داریم مشابه اون هم با اندازه های متفاوت ایجاد کنیم؟
    یعنی به جای اینکه در خارج از نرم افزار فایل های مربوط به پارت رو کپی کنیم و تغییر اندازه رو انجام بدیم در همون محیط اسمبل برای بالا رفتن سرعت کار این کار رو انجام بدیم. البته این رو هم ذکر کنم که پارت مذکور خودش اسمبل شده ی چند پارت هستش و برای همین ایجاد مجدد اون وقت گیره...
    2- در قسمت ایجاد نقشه، ابتدا قبل از باز شدن صفحه ، سایز صفحه مورد نظر و استایلش رو از شما می پرسه...
    می خوام صفحه ای رو در اونجا بوجود بیارم که در زیرش مشخصات شرکت مورد نظر و شماره پروزه ای که دارم کار می کنم رو ثبت کنم و هر بار که draw رو باز کردم تو لیست وجود داشته باشه. و راحت انتخابش کنم. باید چه کار کنم؟

سلام خدمت دوستان
    آقا نوید عزیز....
    1- کلا این راههایی هست که به ذهن من می رسد
    1-1 : اسمبل اولیه را به همراه تمام پارت هایش در یک پوشه قرار دهید و برای اینکه در اسمبل کلی به هر تعداد که خواستید وارد کنید و تغییرات بر روی فایل اولیه اعمال نشود کافیه اون پوشه را copy/paste کنید و از پوشه کپی شده اسمبل را فرا خوانی کنید.اگر هم که فقط یک پارت هست که دیگه راحتتر.زحمتش فقط یه copy/paste هست...
    1-2 : فایلی را که می خواهید تکثیر کنید ( چه اسمبل چه پارت تنها ) باز کنید سپس از منوی فایل روی pack and go کلیک کنید و فایل را در مسیر دلخواه ذخیره کنید.بیشتر برای اسمبل کاربرد داره و با این کار در اسمبل نهایی هر subassembly بطور جداگونه edit میشه....
    1-3 : در اسمبل نهایی هر تعداد از subassembly یا پارت هایی را که میخواهید کپی کنید.سپس برای قطع رابطه میان آنها... روی پارت یا اسمبل مورد نظر راست کلیک کنید.اگر قطعه مورد نظر یک پارت باشه روی گزینه make independent کلیک کنید اگر اسمبل باشه روی make virtual و سپس روی make independent کلیک کنید ( در مورد اسمبل باید تمام زیر مجموعش را انتخاب کنید و make independent را بزنید)

کلا سرت را درد نیارم واسه اینکه بتونی جداگونه فایلی را edit کنی باید حتما یه فایل جدید ایجاد کنی تا مسیر فراخونیش از قبلی جدا بشه...همه راههای بالا هر کدوم به نوعی همین کارا می کنند.من خودم یه copy/paste ساده را ترجیح میدم

2- در مورد سوال دوم.....
    هر sheet که میخوای را باز کن (با نمایش sheet format ) بعد روی صفحه راست کلیک کن و edit sheet format را بزن...حالا هر تغییری که دلت می خواهد را توش بده و از edit خارج شو. حالا save as....>save as type drawing template و تمام.این تمپلت به تمپلتهای drawing اضافه میشه
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    پی نوشت :
    سوال مربوط به خیلی وقت پیش بود ولی واسه استارت دوباره تاپیک گفتم جواب بدم... نمی دونم بکار میاد دیگه یا نه...
    اگر مطلب ایرادی داره دوستان اصلاح کنند....
    behnam68 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین سیفی نمایش پست ها
    سلام. فایلی با فرمت igs دانلود کردم، بعد از وارد کردن آن به نرم‌افزار، اتفاقی نمی افتد و فقط در گوشه صفحه عبارت "در حال پردازش" (Processing) نمایش داده می شود. مشکل را چگونه حل کنم؟
    اورژانس Solidworks (پرسش و پاسخ به سوالات)-untitled-jpg
    خوب در حال پردازش هست دیگه
    تا جاییکه من میدانم به نوع ذخیره کردن igs و باز کردن فایل igs (سالید یا سطح) و درنتیجه میزان پردازش و حجم فایل و اونم به قدرت سیستمت بستگی داره...

---------------------------------------
    دوستان اگر سوالی مطرح می کنید و خودتان بعدا پاسخ را می فهمید لطفا جواب را در تاپیک بزنید تا بقیه دوستان هم استفاده کنند....همانقدر که واسه یادگرفتن اشتیاق دارید واسه یاد دادن هم دست و دل باز باشید.... اول از همه به خودم اشاره دارم بعد اساتید عزیز ( ناراحت نشید )
    gafaneh آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandes navid نمایش پست ها
    سلام...

هرچند دیر هست برای پاسخ فوری ولی شاید به درد دوستان دیگه خورد!
    در مورد فراخوانی چندباره یک پارت یا اسمبلی با ابعاد و طراحی متفاوت منطقی ترین راه استفاده از configuration هست. به این صورت که شما هربار تغییرات را به صورت یک configuration به طرح اصلی اضافه می کنید و موقع فراخوانی configuration مورد نظر را اعمال می کنید.

در مورد اطلاعات نقشه همانطور که دوستان گفتند میشود sheet format تعریف کرد اگر تغییرات شما بیشتر از Sheet format هست امکان ذخیره template هم هست.
    danaabdi آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    3

سلام آقای e_boy من چجوری شمارو پیدا کنم
    دوستان اگه کسی ازشون خبر داره لطفا بهم بگه
    آدرس تلگرام بنده danaabdi70@ هست ...
    mohammad311 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

سلام من یه فایل اسمبلی تو سالید دارم میخوام به پارت تبدیلش کنم در واقع میخوام یکپارچش کنم چطور میشه اینکارو کرد؟
    moostaafaa آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

سلام به دوستان گرامی
    مشکلی برخوردم خواستم ببینم دوستان کسی میتونه کمک ام کنه

در محیط اسمبل دو قطعه در حال تغییرات بودم و دکمه سیو را زدم بلافاصله لپ تاپ ام خاموش شد
    پس از روشن کردن و بالا آمدن سالید تغییرات قبلی نمایش داده نشد
    فایل ها را که از طریق دکمه R نمایش داده میشود به این صورت است که خودش هست ولی عکسی خالی نشون میده روش کلیک کردم چیزی باز نشد
    به فایل مربوطه مراجعه کردم با کلیک بر روی فایل اسمبل ارری داده میشه (در ضمیمه وارد کردم) در ضمن فایل ~$ ساخته شده و با خاموش شدن سیستم از بین نرفته
    محیط اسمبل برام مهم نیست ولی پارت های ساخته شده خیلی مهمه
    کسی میتونه کمک ام کنه لطفا
صفحه 3 از 3 نخست 1 2 3
نمایش نتایج: از 25 به 33 از 33

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)