ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 18 از 18 نخست ... 8 16 17 18
نمایش نتایج: از 205 به 211 از 211
    Albatross آواتار ها
    مدیر طراحی خودرو
    فرسته‌ها در انجمن
    477

[QUOTE=memfis_abr;252313]سلام به همه ی دوستان.من عباس بشارتی هستم.یه علاقمند به دنیای خودرو و تیونینگ و مخصوصا طراحی خودرو!
    من این سایت رو تازه دیدم و واقعا از یه همچین جمع دوستانه و مفیدی لذت بردم.امیدوارم بتونم در کنار دوستان اطلاعات و مهارت های خودمو افزایش بدم.اینم اولین و فعلا تنها ترین ایده و طراحی منه که تو مسابقه ی طراحی سایپا سال 90 هم یکی از برگزیده ها شد.الان دارم روی نمونه های بعدیش کار میکنم.امیدوارم بتونم ایرادهای طرحمو رفع کنم و طرح جذاب تر و کاملتری ارائه بدم.ممنون میشم دوستان نظراتشونو بهم بگن.
    یا علی

سلام، خیلی عالیه. واقعا خسته نباشی. اینکه کارت هم داخل داره و هم بیرون خیلی خوبه. کلی هم روی جزییاتش کار کردی و وقت گذاشتی. رندر های خوبی هم هستن. طراحی قسمت جلو و قسمت عقبی هماهنگن و همینطور هم شخصیت خاصی دارن. من در کل این کارو خیلی دوست داشتم. تنها چیزی که باید روش کمی کار بشه به نظر من، محل هایی هست که بعضی از سطوح به هم میرسن. مثلا جایی که ستون آ میرسه به بدنه، به نظر میرسه که سطوح توی فشار و تنش هستن. همینطور لبه ی بیرونی چراغهای جلو. در کل خیلی خوبه. اگه که اولین کار و تنها کارت همت هم که دیگه بهتر. ولی اگه میخوای موفق بشی در سطوح بالا این باید یکی از هزاران کارت باشه.
    memfis_abr آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    6

[QUOTE=Albatross;252339]
    نقل قول نوشته اصلی توسط memfis_abr نمایش پست ها

سلام، خیلی عالیه. واقعا خسته نباشی. اینکه کارت هم داخل داره و هم بیرون خیلی خوبه. کلی هم روی جزییاتش کار کردی و وقت گذاشتی. رندر های خوبی هم هستن. طراحی قسمت جلو و قسمت عقبی هماهنگن و همینطور هم شخصیت خاصی دارن. من در کل این کارو خیلی دوست داشتم. تنها چیزی که باید روش کمی کار بشه به نظر من، محل هایی هست که بعضی از سطوح به هم میرسن. مثلا جایی که ستون آ میرسه به بدنه، به نظر میرسه که سطوح توی فشار و تنش هستن. همینطور لبه ی بیرونی چراغهای جلو. در کل خیلی خوبه. اگه که اولین کار و تنها کارت همت هم که دیگه بهتر. ولی اگه میخوای موفق بشی در سطوح بالا این باید یکی از هزاران کارت باشه.
    ممنونم از شما.من ایده های زیادی دارم که مطمئنم اگه بتونم ارائشون بدم میتونه خیلی مورد استقبال قرار بگیره!چون ابزار طراحیمم قوی هست و نتیجه رو خوب ارائه میده خیلی میتونه کمکم کنه.فقط بدیش اینه که خیلی زمان بره.ضعف من اینه که طراحی دستیم اونقدر قوی نیست و نمیتونم ایده مو اول رو کاغذ بیارم ایراداشو بگیرم بعد نهاییشو مدل کنم.مجبورم از اول سه بعدی کار کنم.اینکار من یه جورایی وحشتناکه از لحاظ سختی!!!!بااین حال نتیجه ای که میخوامو بدست میارم.فقط زمانو از دست میدم.واسه همین نمیتونم زیاد طرح بزنم.مشکل اصلی من اینه!
    در مورد این کارمم باید بگم که چون برای مسابقه بود یکمی استرس زمان روم بود یه جاهاشو واقعا نرسیدم زیاد روش تمرکز کنم.توشو خیلی تکمیلتر میخواستم بسازم.الان تو نمونه ی دوم روهان دارم توی ماشینو با دقت بیشتری مدل میکنم.
    متوجه اون قسمتهایی که فرمودین تحت فشار هستن نشدم.ممکنه رو شکل مشخص کنید؟
    در کل ممنونم از نظرات مثبت و خوبتون
    وحيد65 آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    103

[QUOTE=memfis_abr;252351]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Albatross نمایش پست ها

ممنونم از شما.من ایده های زیادی دارم که مطمئنم اگه بتونم ارائشون بدم میتونه خیلی مورد استقبال قرار بگیره!چون ابزار طراحیمم قوی هست و نتیجه رو خوب ارائه میده خیلی میتونه کمکم کنه.فقط بدیش اینه که خیلی زمان بره.ضعف من اینه که طراحی دستیم اونقدر قوی نیست و نمیتونم ایده مو اول رو کاغذ بیارم ایراداشو بگیرم بعد نهاییشو مدل کنم.مجبورم از اول سه بعدی کار کنم.اینکار من یه جورایی وحشتناکه از لحاظ سختی!!!!بااین حال نتیجه ای که میخوامو بدست میارم.فقط زمانو از دست میدم.واسه همین نمیتونم زیاد طرح بزنم.مشکل اصلی من اینه!
    در مورد این کارمم باید بگم که چون برای مسابقه بود یکمی استرس زمان روم بود یه جاهاشو واقعا نرسیدم زیاد روش تمرکز کنم.توشو خیلی تکمیلتر میخواستم بسازم.الان تو نمونه ی دوم روهان دارم توی ماشینو با دقت بیشتری مدل میکنم.
    متوجه اون قسمتهایی که فرمودین تحت فشار هستن نشدم.ممکنه رو شکل مشخص کنید؟
    در کل ممنونم از نظرات مثبت و خوبتون

سلام.كارت خوبه عباس آقا.جلوي كارت و پشتش با هم خوب هماهنگه.كليات جلوش شبيه LFA شده.ايشالا بعديش هم زود تكميل كن بزار تو كافه.
    Albatross آواتار ها
    مدیر طراحی خودرو
    فرسته‌ها در انجمن
    477

ببین منظورم این سطوحیه که مشخص کردم. توی کمتر ماشینی اینقدر انتقال سطوح از یه حالت به حالت دیگه سریع اتفاق میوفته، خودت توی زاویه های دیگه اون سطوح رو نگاه کن، از یه سطح با انحنای منفی توی فاصله ی خیلی کمی به یه سطح با انحنای مثبت تبدیل میشن، این مسئله خودش باعث میشه که روی سطوح فلزی رفله های عجیب غریبی ایجاد بشه که ذهن بیننده رو مخدوش میکنه. برای همین چشم ناگهان به یه نقطه ی خاص از کار هدایت میشه، و این در حالیه که در اکثر جاهای طرحت سطوح مرتب و اتو خورده ای وجود داره. به هرحال به عنوان کار اول خیلی خوبه. باید زیاد کار کنی تا مشکل سرعتت هم حل بشه.
    نمونه کارهای طراحی خودرو با نرم افزارهای سه بعدی اعضای کافه-rohan_05-jpgنمونه کارهای طراحی خودرو با نرم افزارهای سه بعدی اعضای کافه-rohan_01-jpg
    memfis_abr آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    6

ممنون.اتفاقا یکی از داوران مسابقه هم همین قسمت پشت دور گلگیر جلو رو که مشخص کردینو همین نکته رو در موردش گفت.حق باشماست.اون نقطه دقیقا اونطور که باید میشد نشده.البته شبیه یه همچین حالتیو حالا یکم بیشتر یا کمتر تو ماشین های مختلف دیدم.ولی در هرحال سعی میکنم از بروز همچین اشکالاتی تو طرحام جلوگیری کنم.ممنونم که راهنماییم میکنید.دوستان دیگه هم اگر نظری دارن خوشحال میشم بدونم.
    الان مشغول طراحی نمونه ی دوم هستم.سعی کردم پلتفرمو حفظ کنم و مثل کمپانی های بزرگ یه پلتفرم و شاخصه ی خاصی رو برای روهان ایجاد کنم تا به محض دیدن ماشین همه متوجه بشن که این روهان هستش.مثل پروشه و بی ام دبلیو و لامبورگینی و... که بدون دیدن آرم راحت میشه تشخیص داد که خودرو چی هست.دارم سعی میکنم مدل جدید از پیچیدگی بیشتر و خاصتری بهره ببره ولی واقعا سخته.چون باید شبیه نشدن به مدل های موجود رو هم در نظر بگیرم.بااین حال امیدوارم نتیجه ی کارم خوب از آب دربیاد.ممنون
    homayoon_fattah آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    400

پیش فرض si fi

si fi
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست نمونه کارهای طراحی خودرو با نرم افزارهای سه بعدی اعضای کافه-sifi4-jpg   نمونه کارهای طراحی خودرو با نرم افزارهای سه بعدی اعضای کافه-sifi3-jpg  
    amin TDA آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    4

سلام دوستان
    یه سوالی دارم.اگه قرر باشه یک محصول صنعتی مثل خودرو تا مرحله ساخت طراحی بشه بهترین نرم افزار طراحی سه بعدی فقط برای طراحی کدومه؟
نمایش نتایج: از 205 به 211 از 211

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)