ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    Ahmad Rad آواتار ها
    کارشناس تدوین
    فرسته‌ها در انجمن
    503

پیش فرض کمی از کارهای طراحی داخلی بچه های ایرونی

با عرض پوزش که در محضر اساتید و سروران خودم جسارت میکنم و کار طراحی یک فروشگاه رو انجام میدم و نمیدونم که چه پلان های لازمه برای شما دوستان گرامی چون از همین طرح مستقیم میرم روی اجرای کار. به امید خدا
    این کار مربوط به طرح پیشخوان، قفسه و ویترین یک فروشگاه لوازم آرایشی، بهداشتی هستش. این فروشگاه 2 طبقه هست. کار با MDF و استیل و شیشه کار میشه.

من و تنهایی بالاخره با هم ازدواج کردیم
    Navid آواتار ها
    مدیر طراحی‌صنعتی (در مرخصی)
    فرسته‌ها در انجمن
    2,750

طراحی قفسه و پیشخوان برای اینجور فروشگاه ها ارتباط مستقیمی با موقعیت مکانی، الگوی خرید مشتریان، سیاست فروش وظرفیت و محل انبار فروشگاه داره. پیشنهاد می کنم حتما این موارد رو در نظر بگیرید (که شاید این کار رو کرده باشید!)

یه عامل دیگه که می تونه تاثیر گذار باشه رو بحث طراحی، وضعیت جوی شهریه که اون فروشگاه توش قرار داره. مثلا ویترین سمت راست، علی رغم طراحی نسبتا متفاوتش، برای شهرهای جنوب کشور که میزان گرد و غبار زیاده، چندان مناسب نیست. چون قسمت های بین قفسه ها که دسترسی به اونها چندان آسون نیست، خیلی زود پر از خاک میشن که اصلا ظاهر خوبی نداره.

لطف کنید بعد از اجرا هم تصاویر فروشگاه رو بذارید

موفق باشید
    Ida_mm آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    296

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad Rad نمایش پست ها
    با عرض پوزش که در محضر اساتید و سروران خودم جسارت میکنم و کار طراحی یک فروشگاه رو انجام میدم و نمیدونم که چه پلان های لازمه برای شما دوستان گرامی چون از همین طرح مستقیم میرم روی اجرای کار. به امید خدا
    این کار مربوط به طرح پیشخوان، قفسه و ویترین یک فروشگاه لوازم آرایشی، بهداشتی هستش. این فروشگاه 2 طبقه هست. کار با MDF و استیل و شیشه کار میشه.

به نظر خیلی شکلهای متنوع توی یه فضا استفاده شده فکر کنم اگه همش رو کنار هم نشون بدین که معلوم باشه تو چه مساحتی قرار گرفتن بهتر درک بشه کارتون...
    منتظر عکسهای اجرا شده اش هستیم
    orangephoenix آواتار ها
    مدیر معماری و طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    1,827

طراحی داخلی فقط طراحی ویترین و دکور و غیره نیست باید موقعیت کاملی از فضا را ارائه بدین ، لازمه مکان هر کدوم از این عناصر رو توی فضا مشخص کنید و همه رو باهم طراحی کنین و ارائه بدین . چیزی که در واقعیت هم اتفاق میفته
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)