ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 9 نخست 1 2 3 4 5 ... آخرین
نمایش نتایج: از 25 به 36 از 100
    خاطره آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    737

4 خرداد میاد ... دقیقا روز تولد من!
    زیاد انگیزه ندارم که بخوام اسکیس کار کنم همش میترسم به بلای دوستم گرفتار شم که اونم پارسال این همه خوند و مجاز هم نشد!
    گهگاهی سفری کن به حوالی دلت شاید خاطـــــره ای منتظرِ لمسِ نگاهت باشد . . . !
    mehraz23 آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    526

خاطره جان به هرحال ما دهه شصتی هستیم و این یعنی نماد و نشانه بدبختی...توی صف موندن...موش آزمایشگاهی شدن....
    بابت همه چی باید سختی بکشیم و آخرش....باید به کم راضی بشیم....
    اما چه میشه کرد؟؟؟؟
    عزیزم به گمونم پارسال شما میگفتی حدود 900 اینا شده بودی...آره ؟درست یادمه...؟؟؟
    عزیزان رتبه خوب مهمه اما اگه نشد هم فدای سرتون...همین که مجازهم بشید کلی کار میشه کرد....
    رتبه 1600 رو میشناسم که الان داره علم و صنعت میخونه!!!تازه میگه حقم این بوده که هنرهای زیبا بخونم!!!! حقم ضایع شده!!!!!
    رتبه 13 منظر رو هم میشناسم که هیچی قبول نشد...هیچی!!!!به همین راحتی!!!
    من خودم که قبول شدم اگه اسکیس نبود رتبه تئوریم باید یک پنجم رتبه کسب کرده ام می بود اما تونستم با اسکیس رتبه بد تئوریمو 5 برابر ارتقاء بدم....
    البته این حرفا رو باید وقتی نتایج اعلام میشد میزدم)
    امسال خودم دوباره کنکور رو امتحانی شرکت کردم (بگذریم که واقعا 95% مطالب پارسال کامل از ذهنم پاک شده بود!!!!)
    دیدم که 170 سوال و دو درس جدید اضافه شده....در 120 دقیقه....یعنی هر سوال کمتر از یه دقیقه.....یعنی هر سوال فقط روخونی!!!
    این یعنی آلارم که امسال اسکیس هم متفاوت و مفهومی خواهد بود...پارسال میشد تم هایی از این حرکت اسکیس به سوی مفهومی شدن رو دید....
    پیشنهادم خواهرانه و دوستانه اینه که از الان سفت و سخت بشینید پای اسکیس و مفهومی کارکنید...
    مطمئن باشید اگر خوندید صد درصد مجاز که سهله یه رتبه خوب میارید....
    lady_atieh آواتار ها
    مدیر ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    5,140

در مورد اسکیس کار کردن بنظرم حتی اگر مجاز هم نشی چیزی رو از دست نمیدی .
    اولا اگر دانشگاه آزاد شرکت کرده باشی انگار برای اونم تمرین می کنی
    ثانیا داری قدرت دست و تفکرتو بالا می بری که در واقع تو کار بهت کمک می کنه
    ثالثا تمرین کردن همیشه باعثه پیشرفته و این به ذهن هم کمک می کنه

بنابراین اینکه وقت و هزینه کنیم الان برای اسکیس نه ضرری توش هست و نه چیزی رو از دست میدی
    archidisaa آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    437

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz.d نمایش پست ها
    وااااااااااااااای اینجا چرا هم عزا دارن .....بچه ها اگه سخت بوده برای همه سخت بوده....اتفاقا" آسون بود بد می شد. سره یه تست رتبه ها خیلی جا به جا می شد....
    یکم به خودتون روحیه بدید تا اردیبهشت که جوابا میاد....تازه بعدشم اسکیس هست....اون مهمه
    شاد و شنگول باشید]
    اخه بحث اینجاست که اصلا مشکلی سر سخت بودن سوالات نیست ای کاش سوالات از این هم سخت تر بود مشکل اینجاست که زمان رو چرا 30 دقیقه کم کرده بودن؟
    من خودم منظر و تاریخ شهر رو خوب خونده بودم و براشون برنامه ریزی کرده بودم اما منظر که اصلا از تو منابع نبود و تاریخ شهر هم با اینکه اولین سالش بود ولی در حد تیم ملی ریتم سوالا مفهومی بود و نیاز به تفکر داشت نمیشد تو این زمان افتضاح پاسخ داد و من سر سریع پاسخ دادم فکر کنم تازه نمره منفی بگیرم و واقعا حق اونایی که درس خونده بودن با این زمان بندی ضایع شد مشکل سختی سوالات نیست
    من خودم خیلی از سوالات رو که وقتگیر بود ولی بلد بودم گذاشتم برای اخر وقت که متاسفانه زمان تموم شد و فرصت نکردم
    شما بودی ناراحت نمیشدی؟ شش ماه زحمت بکشی بعد با این زمان بندی حق اونایی که درس خوندن خورده بشه
    منم مثل خاطره جان واقعا میترسم مثل پارسال که یکی از دوستام واقعا درس خوند و واقعا باسواد بود (سواد معماری) ولی در اخر مجاز هم نشد منم مجاز نشم
    کنکوری که یکنفر عمرانی یا یک نفر از رشته دیگه ای با شش ماه خوندن رتبه های اول میشن و کسانی که 4 سال درس معماری و طراحی خوندن و واقعا باسواد هستن ولی مجاز نمیشن ( مثل چندتا از دوستای پارسال خود من) باید درک کرد که این کنکور استاندارد نیست
    امسال دیگه گندشو در اوردن........
    Animation آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    219

كسي هم از دوستان هست ارشد گرافيك (ارتباط تصويري) شركت كرده باشه؟

مي خواهم ببينم امسال چجوري بوده؟
    طراحی آرم، لوگو، نشانه، علامت تجاری http://www.armlogo.com
    s.a.r.a آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    793

لینک 4shared سوالات ارشد معماری 91
    خاطره آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    737

وقتی من 4 تا کتاب خوندم واسه منظر وو نمیتونم ج بدم .. و اونی هم کهنخونده نمیتونه ج بده پس چه فرقی هست بین ماها که خوندیم و اونی که نخونده ... منم دلم میخواست خیلی سخت بود اما اینطوری چرندیات نبود
    دلم واسه اون همه دیتیل عایق کاری و ... میسوزه! اصلا دلم خونه .. اونی که انتظار داشتم نشده! دوستداشتم سخت بود نمیتونستم حل کنم ... مثلا اون سقفه رو من بلد بود کلی ازش تو دانشگاه حل کرده بودم اما زمان نزاشت که برسم بهش تا سوالش رو خوندم دیگه زمان تموم شد!
    s.a.r.a آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    793

بعضی بچه ها میگن نتونستن دانلود کنن-اینم یه لینک دیگه :

لینک سوالات ارشد معماری
    91

اینم کلید کل سوالات آزمون ارشد 91 معماری از طرف ایوان خانه معمار
    مال دفترچه C هستش
    ویرایش به دست s.a.r.a : 12-02-19 در ساعت 16:57
    mahnaz.d آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    1,070

نقل قول نوشته اصلی توسط archidisaa نمایش پست ها
    اخه بحث اینجاست که اصلا مشکلی سر سخت بودن سوالات نیست ای کاش سوالات از این هم سخت تر بود مشکل اینجاست که زمان رو چرا 30 دقیقه کم کرده بودن؟
    من خودم منظر و تاریخ شهر رو خوب خونده بودم و براشون برنامه ریزی کرده بودم اما منظر که اصلا از تو منابع نبود و تاریخ شهر هم با اینکه اولین سالش بود ولی در حد تیم ملی ریتم سوالا مفهومی بود و نیاز به تفکر داشت نمیشد تو این زمان افتضاح پاسخ داد و من سر سریع پاسخ دادم فکر کنم تازه نمره منفی بگیرم و واقعا حق اونایی که درس خونده بودن با این زمان بندی ضایع شد مشکل سختی سوالات نیست
    من خودم خیلی از سوالات رو که وقتگیر بود ولی بلد بودم گذاشتم برای اخر وقت که متاسفانه زمان تموم شد و فرصت نکردم
    شما بودی ناراحت نمیشدی؟ شش ماه زحمت بکشی بعد با این زمان بندی حق اونایی که درس خوندن خورده بشه
    منم مثل خاطره جان واقعا میترسم مثل پارسال که یکی از دوستام واقعا درس خوند و واقعا باسواد بود (سواد معماری) ولی در اخر مجاز هم نشد منم مجاز نشم
    کنکوری که یکنفر عمرانی یا یک نفر از رشته دیگه ای با شش ماه خوندن رتبه های اول میشن و کسانی که 4 سال درس معماری و طراحی خوندن و واقعا باسواد هستن ولی مجاز نمیشن ( مثل چندتا از دوستای پارسال خود من) باید درک کرد که این کنکور استاندارد نیست
    امسال دیگه گندشو در اوردن........
    چرا منم بودم ناراحت می شدم. من می گم دیگه زمانتون رو بزارید برای اسکیس...الان هر چی بوده تموم شده. یه جوری می گید انگار من کنکور ندادم تو عمرم. کنکور معمولی سال 84 ریاضی فیزیک رو برید ببینید سخت ترین کنکور بود. منم همون سال بودم.
    یکی از اقوام رتبه ی کاردانی به کارشناسیش 3 بود..زنگ زدم می گم ارشد چه کردی؟ می گه برای درسی که کلی وقت گذاشته بودم یه سئوال اومده بود برای ه درس دیگه 16 خط صورت سئوال بود... نمی دونم چه جوری دادم. تازه مال اون رشته یه مرحله ایه...یعنی الان دیگه هر چی شده شده.
    پسر خالم رتبه ی 35 طراحی شهری بود. اسکیس رو خوب نداد هیچ جا قبول نشد. دوستش رتبش 200 بود علم و صنعت قبول شد!
    همینه دیگه.( دعوام هم نداریم )
    کنکور اگر استاندارد نیست برای همه همینه ...سازمان سنجش هم که نمیاد بگه ماست من ترشه.
    توکل به خدا...
    come, let me tell you how vast is my loneliness
    karim آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    122

پیش فرض سوالات کنکور 91 مجموعه معماری

سلام دوستان ، سوالای آزمون به دستم رسید اسکن کردم میذارمش اینجا . ، منم خراب کردم ، زبانو گذاشتم واسه آخر نرسیدم بزنم ، منظر هم هیچی و بقیه هم ...

http://www.4shared.com/rar/BgrP3C28/sarang.html
    تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من چه جنونی ، چه نیازی ، چه غمیست . . .
    خاطره آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    737

باورتون میشه خیلی از سوالا رو یادم نمیاد کدوم گزینه ج دادم!
    mahsa.key آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    8

اگه جوابای آیوان خانه درست باشه که من واقعا افتضاح دادم...هیچ دل و دماغی واسه اسکیس ندارم
صفحه 3 از 9 نخست 1 2 3 4 5 ... آخرین
نمایش نتایج: از 25 به 36 از 100

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)