ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 9 1 2 3 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 100
    Parisan... آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    157

Red face بيايد در مورد آزمون ارشد حرف بزنيم!

سلام دوستان و خسته نباشيد.
    حالو احوال آدم بعد از تموم شدن آزمون با قبلش فرق ميكنه. .
    يه عده خوشحال يه عده ناراحت(كه البته خدا نكنه). تا حدودي راضي و ناراضي هم داريم.
    من وقتي از امتحان ميام اگه امتحان تقريبا تا حدودي ازش راضي باشم دوست دارم كتابا و جزوه هامو بذارم جلومو سوالا رو پيدا كنم البته اين كار براي آزمون ارشد يه كم خنده داره ولي من اينجوري آروم ميشم. چون همه فكرم تا چند ساعت يا يه روز كامل به سوالاست.
    ميخوام اينجا در مورد سوالا با هم حرف بزنيم. نظراتمونو بگيم و ببينيم تا حدودي چطور داديم آزمونو.
    با اجازه مديران محترم و اگر دوستان كافه ديزايني علاقه به صحبت در اين مورد داريد بفرماييد
    archidisaa آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    437

مزخرف ترین ازمون عمرم رو دادم (ازمون تحصیلی)

با اضاف کردن 2 تا درس و 40 سوال یعنی یک درس تاریخ شهر برای بچه های مطالعات و یک درس بررسی پس از سانحه برا رشته سانحه ولی زمان رو 30 دقیقه کممممممممممم کرده بودن

من که خیلی وقت کم اوردم خیلی از سوالا رو بلد بودم ولی به دلیل کم بود وقت نتونستم بزنم
    با این زمان بندیشون و اون سوالای سخت مگر اینکه خدا کمک کنه
    Parisan... آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    157

واي خيلي خوشحال شدم كه اومدين.ممنون
    آره خيلي سخت بود. پارسال خيلي راحتتر بود. پارسال كه من نخونده بودم آسون بود ولي امسال .... خيلي چيزا رو نخونده بودم ولي همون مطالبي كه خودنده بودمم با ترس و لرز جواب ميدادم. سخت بود.
    دو تا درسي كه اضافه شده بود كه هيچي. نميدونم جواب دادن بهشون اجباري بود يا نه.
    معماري منظر خيلي حساب كرده بودم ولي خيلي سخت. بيشتر شبيه سوالاي زمين شناسي و كشاورزي بود.
    كليد اوليه تو سايت مياد؟
    Parisan... آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    157

چندتا از سوالاي آزمون رو جواباشو ميخوام
    با هم جواب بديم
    سوال اول بود فكر كنم در مورد بناي پاد جفت. كدوم گزينه؟
    سوال بعدي از دروس فني. نمودر برشي و لنگر خمشي مربوط به چه تيري هست؟ اين كدو گزينه ميشه؟
    star67 آواتار ها
    کاربر ارشد تصویرسازی
    فرسته‌ها در انجمن
    386

امسال به طور کل اگه همه اسطوره های مصر و یونان رو بلد بودی نفر اول کنکور می شدی: دی
    atenashams.blogspot.com
    Animation آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    219

نقل قول نوشته اصلی توسط star67 نمایش پست ها
    امسال به طور کل اگه همه اسطوره های مصر و یونان رو بلد بودی نفر اول کنکور می شدی: دی
    چطور مگه؟ چطوري بود؟

حالا الان يكي بخواد اسطوره های مصر و یونان را ياد بگيره بايد چه كتابي رو بخونه؟
    طراحی آرم، لوگو، نشانه، علامت تجاری http://www.armlogo.com
    lady_atieh آواتار ها
    مدیر ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    5,140

برعکس من ترجیح میدم به سوالا فکر نکنم فعلا . اما یه چیزی رو در نظر بگیرین آزمونی که سخته بهتر از آزمونیه که راحتره چوه اختلاف درصدا کمه و رتبه جا به جا می کنه . چون شرایط برای همه یکسانه .
    درک عمومی منظر به معنای واقعی کلمه سوال درکی بود . خیلی سخت . خنده دارش این بود اسم دریاچه دادن بگو کجاست :D
    بنظر من درک عمومی شم سخت بود . چقدر سایه داده بودن . یکی تو آزمون می گفت برم سایه زدن یاد بگیرم
    mahnaz.d آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    1,070

یکی از دوستام که واقعا" خوب خونده بود امروز گفت اصلا" انتظار همچین سئوالایی رو نداشتم خیلی سخت بوده. اگه سخت بوده برای همه بوده دیگه.
    امیدوارم همه موفق باشید
    come, let me tell you how vast is my loneliness
    Parisan... آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    157

نقل قول نوشته اصلی توسط Animation نمایش پست ها
    چطور مگه؟ چطوري بود؟

حالا الان يكي بخواد اسطوره های مصر و یونان را ياد بگيره بايد چه كتابي رو بخونه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط lady_atieh نمایش پست ها
    برعکس من ترجیح میدم به سوالا فکر نکنم فعلا . اما یه چیزی رو در نظر بگیرین آزمونی که سخته بهتر از آزمونیه که راحتره چوه اختلاف درصدا کمه و رتبه جا به جا می کنه . چون شرایط برای همه یکسانه .
    درک عمومی منظر به معنای واقعی کلمه سوال درکی بود . خیلی سخت . خنده دارش این بود اسم دریاچه دادن بگو کجاست :D
    بنظر من درک عمومی شم سخت بود . چقدر سایه داده بودن . یکی تو آزمون می گفت برم سایه زدن یاد بگیرم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz.d نمایش پست ها
    یکی از دوستام که واقعا" خوب خونده بود امروز گفت اصلا" انتظار همچین سئوالایی رو نداشتم خیلی سخت بوده. اگه سخت بوده برای همه بوده دیگه.
    امیدوارم همه موفق باشید
    بله درسته. واسه همه شرایط یکسان بوده. امیدوارم همه موفق باشن.نمیدونید کلید سوالا رو میزنن یا نه؟
    beyk آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    24

سلام خسته نباشید من هم امروز امتحان داشتم سوالهاش نسبت به پارسال مشکلتر بود ولی زبان آن نسبتا آسان بود
    miss.a آواتار ها
    عضو حرفه‌ای
    فرسته‌ها در انجمن
    527

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisan... نمایش پست ها
    بله درسته. واسه همه شرایط یکسان بوده. امیدوارم همه موفق باشن.نمیدونید کلید سوالا رو میزنن یا نه؟

سلام کلید سوالات رو از تاریخ 5 اسفند روی سایت سنجش میذارن
    امیدوارم همه دوستان کافه موفق بشن
    خاطره آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    737

اما فقط میتونم بگم خیلی افتضاح بودن سوالات .. کاش سخت بودن خودمو قانع میکردم که بلد نبودم و بی سواد هستم اما متاسفانه سوالات اصلا علمی نبودن! انگار نه انگار که چند تا استاد سوال مطرح کردن ...بیشتر شبیه از سر باز کنی بود! وقتی همه منابع رو خوندی و میری سر جلسه و میبینی 60% سوالات (بجز تاریخ) خارج از منابع بوده ... من که ادعایی نداشتم ولی از بین گریه های بچه هایی که خیلی ادعاشون میشد و زار میزدن میشد فهمید که نه من که همه خراب کردن!!!
    دلم میخواست 4 تا سوال مقاومت مصالح میدادن... 2 تا تیر میدادن تحلیل کنیم ...
    زمان که 30 دقیقه کم شده بود جالب بود که تعداد سوالات کم نشده بود! و این یعنی که برگه ها از زیر دست ما کشیده شد!
    سوالای سخت و نامفهوم ...

سوال اول بود فكر كنم در مورد بناي پاد جفت. كدوم گزينه؟
    سوال بعدي از دروس فني. نمودر برشي و لنگر خمشي مربوط به چه تيري هست؟ اين كدو گزينه ميشه؟

سروستان تیر گیر دار تحت بار متمرکز(تکیه گاهش طرفش راست باشه اون شکلی میشه)
    امسال به طور کل اگه همه اسطوره های مصر و یونان رو بلد بودی نفر اول کنکور می شدی اسطوره؟ چرا یادم نمیاد از اسطوره ها سوالی بوده باشه؟
    خنده دارش این بود اسم دریاچه دادن بگو کجاست :Dاز معدود سوالایی که درست زدم و مطمئنم! انگار ایرانگردی 1 جا به دردم خورد!

اون نقشه تو منظر که داده بودن کجا بود؟
    اگه کسی منبعش رو سراغ داره معرفی کنه بخونیم!
    و اون شکلی که دادن بودم که این نقش چیه و کجاست .. (عکس 1 مرد بود ..)
    چرا من ندیده بودم این ها رو؟
    ویرایش به دست lady_atieh : 12-02-17 در ساعت 19:01
    گهگاهی سفری کن به حوالی دلت شاید خاطـــــره ای منتظرِ لمسِ نگاهت باشد . . . !
صفحه 1 از 9 1 2 3 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 100

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)