ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 5 نخست 1 2 3 4 ... آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 49
    Shokoolita آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    60

نقل قول نوشته اصلی توسط حسام نمایش پست ها

ایول... اینطوری باشه که عالیه
    تا 4 اش رو یه طوری سر هم میارم... گزینه های خودرویی باشه...اصلا مشکلی نیست
    ولی 5 ... یک کاربرد خیلی مهمش... حلق آویز کردنه..یکی هم کتک زدن خانوم خونه در اثر درست نکردن غذای مورد علاقه
    6- با پلک خوبه؟ خوب باید با دست باز و بسته بشه دیگه...
    با پدال مثلا!!!
    Avalanche آواتار ها
    عضو حرفه‌ای
    فرسته‌ها در انجمن
    781

نقل قول نوشته اصلی توسط حسام نمایش پست ها

ایول... اینطوری باشه که عالیه
    تا 4 اش رو یه طوری سر هم میارم... گزینه های خودرویی باشه...اصلا مشکلی نیست
    ولی 5 ... یک کاربرد خیلی مهمش... حلق آویز کردنه..یکی هم کتک زدن خانوم خونه در اثر درست نکردن غذای مورد علاقه
    6- با پلک خوبه؟ خوب باید با دست باز و بسته بشه دیگه...
    ای بابا آقا حسام..شما که بهتر میدونی..این وضع سوالامونه!
    باور کن برای سوال 5 من میخواستم یه مردی رو بکشم که یه کمربند دستشه و یه زنی که زانو زده و داره التماس میکنه!
    ...Don't speak as loud as my Heart
    thumbelina آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    238

Wink

نقل قول نوشته اصلی توسط Avalanche نمایش پست ها
    باور کن برای سوال 5 من میخواستم یه مردی رو بکشم که یه کمربند دستشه و یه زنی که زانو زده و داره التماس میکنه!
    خب می کشیدی آقا بهمن . . .چه اشکال داره . . فقط کمربنده رو باید بدی دست خانومه دیگه برعکس شده. . .
    علاقه مند شدم . . . سوالات شما نسبت به گرافیک و نقاشی خیلی آسون تره . . .خوش به حالتون. . .
    [SIZE=2][COLOR=Green]در حسرت یک نعره مستانه بماندیم ,ویران شود این شهر که میخانه ندارد. . .[/COLOR][/SIZE]
    Avalanche آواتار ها
    عضو حرفه‌ای
    فرسته‌ها در انجمن
    781

نقل قول نوشته اصلی توسط thumbelina نمایش پست ها
    خب می کشیدی آقا بهمن . . .چه اشکال داره . . فقط کمربنده رو باید بدی دست خانومه دیگه برعکس شده. . .
    علاقه مند شدم . . . سوالات شما نسبت به گرافیک و نقاشی خیلی آسون تره . . .خوش به حالتون. . .
    ببخشید؟!
    میشه بگین سوالای نقاشی و گرافیک چیه؟! که میگی آسون تره..
    thumbelina آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    238

خب من اینطوری احساس کردم. . . از این نطر که نیاز به کشیدن فیگور و فضاسازی ندارین . . .شما 8 تا سوال دارین که با تمرین حداقل نصفشو خوب میتونید جواب بدین با توجه به اینکه سوال تشریحی هم دارین . . . ولی ما با بچه های نقاشی و طراحی لباس آزمون مشترک داریم . . .بعضی وقتا از همه طراحی لباس می خوان. . .بعضی وقتا معماری ,کارگاه نجاری ,حتی طراحی فضای شهری یا انواع فیگور که شغلشون هم مشخص باشه هر چیزی که شما فکرشو بکنی. . . .
    1 سوال هم بیشتر نیست مثلا 1 سال طراحی ارگ بم رو خواسته بودن ممکنه یکی طراحیش عالی باشه ولی نتونه فضای معماری بکشه یا اون لحظه تصویر درستی از ارگ بم خاطرش نباشه . . .دیگه همون 1 سوال سرنوشتشو تعیین میکنه . . . شما دیگه آزمونت مال خودته نمیخواد بری چیزایی که مربوط به رشته های دیگه است رو هم یاد بگیری . . .منظور من این بود. . .به هر حال طراحی صنعتی رشته سختیه قبول شدنشم سخته آزمون عملیشم سخته اما من از این نظرا که اشاره کردم گفتم آسون تره وگرنه قصد جسارت نداشتم. . . .
    [SIZE=2][COLOR=Green]در حسرت یک نعره مستانه بماندیم ,ویران شود این شهر که میخانه ندارد. . .[/COLOR][/SIZE]
    mr.joker آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    146

ببخشید؟!
    میشه بگین سوالای نقاشی و گرافیک چیه؟! که میگی آسون تره..
    نقل قول نوشته اصلی توسط thumbelina نمایش پست ها
    خب من اینطوری احساس کردم. . . از این نطر که نیاز به کشیدن فیگور و فضاسازی ندارین . . .شما 8 تا سوال دارین که با تمرین حداقل نصفشو خوب میتونید جواب بدین با توجه به اینکه سوال تشریحی هم دارین . . . ولی ما با بچه های نقاشی و طراحی لباس آزمون مشترک داریم . . ................... . . .
    سلام:
    اقا بهمن بعید میدونم ناراحت شده باشن..چون کاملا واقف هستن که سوالات عملی هنر هر کدوم به نوبه خود سختی و همچنین اسونی داره...حالا اینکه نقاشی و گرافیک سختتر هست یا طراحی صنعتی بستگی به خود شخص داره که چقدر تمرین داره و کار کرده...طراحی خودرو واسه کسی که نقاشی کار میکنه و اصول پرسپکتیوی که در کشیدن خودرو لازم هست را ندونه یه جورایی محاله(اساتید تایید کنن) و به همین شکل در رابطه با گرافیک و نقاشی...اینها هر کدوم علیرغم پیوستگی دنیای شخصی خودشون را دارن .. و نمیشه میزان سختی و اسانیشون را با دید یک ناظر صرف که از بیرون نگاه میکنه بیان کنیم.
    به امید موفقیت همه هنری ها در ازمون عملی
    thumbelina آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    238

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.joker نمایش پست ها
    سلام:
    اقا بهمن بعید میدونم ناراحت شده باشن..چون کاملا واقف هستن که سوالات عملی هنر هر کدوم به نوبه خود سختی و همچنین اسونی داره...حالا اینکه نقاشی و گرافیک سختتر هست یا طراحی صنعتی بستگی به خود شخص داره که چقدر تمرین داره و کار کرده...طراحی خودرو واسه کسی که نقاشی کار میکنه و اصول پرسپکتیوی که در کشیدن خودرو لازم هست را ندونه یه جورایی محاله(اساتید تایید کنن) و به همین شکل در رابطه با گرافیک و نقاشی...اینها هر کدوم علیرغم پیوستگی دنیای شخصی خودشون را دارن .. و نمیشه میزان سختی و اسانیشون را با دید یک ناظر صرف که از بیرون نگاه میکنه بیان کنیم.
    به امید موفقیت همه هنری ها در ازمون عملی

بله کاملا حق با شماست . . . .
    Avalanche آواتار ها
    عضو حرفه‌ای
    فرسته‌ها در انجمن
    781

دوستان..اونایی که دنبال کلاس های عملی هستن به من یه پیغام بدن..زود هم باید بهم خبر بدین تا من هماهنگ کنم با استاد..آقای صامت حقیقی..استاد بسیار خوب طراحی صنعتی..
    سونات آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    38

سلام من تازه عضو شدم اما اکثر تاپیکارو خوندم. من پارسال و امسال کنکور هنر دادم. بنظر این بحث جالبه! بچه ها بیاین واسه طراحی صنعتی رو سوالای پارسال و سالهای قبل نظر بدیم هرکی ایده شو بگه و بکشه و اسکیسامونو اینجا بذاریم. دوس دارم بهمن همه به هدفامون رسیده باشیم.
    سونات آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    38

چندتا از کارامو میذارم اینجا
    سونات آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    38

ماشین رو خیلی بد کشیدم بیشتر شبیه طراحی شده تا طراحی صنعتی!!! اما واسه شروع فک کنم بد نباشه!
    سونات آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    38

اینم ادرس 1 سایت توپ میتونین از اسکیساش استفاده کنین
    http://www.sketch-a-day.com/[FONT='Arial','sans-serif']/[/FONT]
    شما هم اگه سایت خوب دارین معرفی کنین
صفحه 2 از 5 نخست 1 2 3 4 ... آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 49

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)