ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    parisa21r آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    84

سلام دوستان
    چند تا دانشگاه اروپایی (برای اپلای) از من portfolio خواسته اند ..... هر چی تو نت سرچ میکنم سایت هایی رو میبینم که مثل وبلاگ فضایی رو به شما اختصاص میدهند که میتونید پروژه های خودتون رو اونجا قرار بدهید و یک پورتفولیو آنلاین بسازید!
    اما من باید به صورت چاپ شده در قطع A4 بفرستم براشون... هیچ ایده ای تو ذهنم نیست و به شدت اعتماد به نفسم رو از دست دادم که اصلا کارهام قابل ارائه هستند یا نه!
    لطفا کمک کنید که چطور پورتفولیو رو تنظیم کنم مرسی........

یه مشکل دیگه هم اینکه یکی از دانشگاه ها گفته باید از هر پروژه حداقل 3 صفحه اطلاعات قرار داده بشه
    دو تا از مهمترین طرحهای من که برنده مسابقه معماری بودند طرح المان میادین هستند و دو تا هم که به نظر خودم حتما باید بذارمشون چون عکس های اجراشده شون رو هم دارم طراحی غرفه نمایشگاهی هستند به نظرتون چطور میتونم 3 صفحه درباره این کارا توضیح بدم؟
    ویرایش به دست lady_atieh : 12-07-27 در ساعت 17:53
    mahnaz.d آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    1,070

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa21r نمایش پست ها
    یه مشکل دیگه هم اینکه یکی از دانشگاه ها گفته باید از هر پروژه حداقل 3 صفحه اطلاعات قرار داده بشه
    دو تا از مهمترین طرحهای من که برنده مسابقه معماری بودند طرح المان میادین هستند و دو تا هم که به نظر خودم حتما باید بذارمشون چون عکس های اجراشده شون رو هم دارم طراحی غرفه نمایشگاهی هستند به نظرتون چطور میتونم 3 صفحه درباره این کارا توضیح بدم؟
    3 صفحه؟ چه خبره؟
    برای اینکه خیلی بخوای توضیح بدی از کانسپت و مراحل طراحی قدم به قدم شروع کن...حتی از افکارت بنویس....محلی که این المان ها قرار داره...اقلیم ...دیتیل...رنگهایی که به کار بردی و چرا از اونها استفاده کردی...آخر سر هم یه جمع بندی داشته باش.

ما که هر ترم پرتفولیو می دیم به اندازه ی 1 پاراگراف توضیح می خوان نه سه صفحه
    come, let me tell you how vast is my loneliness
    mahnaz.d آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    1,070

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa21r نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا دانشگاه اروپایی (برای اپلای) از من portfolio خواسته اند ..... هر چی تو نت سرچ میکنم سایت هایی رو میبینم که مثل وبلاگ فضایی رو به شما اختصاص میدهند که میتونید پروژه های خودتون رو اونجا قرار بدهید و یک پورتفولیو آنلاین بسازید!
    اما من باید به صورت چاپ شده در قطع A4 بفرستم براشون... هیچ ایده ای تو ذهنم نیست و به شدت اعتماد به نفسم رو از دست دادم که اصلا کارهام قابل ارائه هستند یا نه!
    لطفا کمک کنید که چطور پورتفولیو رو تنظیم کنم مرسی........
    واقعاً پرتفولیو ساختن کاره سختی نیست برای خودتون پیچیدش نکنید....
    هر ترم چه طوری شیت می بندید...خب؟ اونها رو به ترتیب بزارید کنار هم..... بعد برای هر کدوم یه توضیح کوتاه بنویسید.یعنی این سئوال رو جواب بدید: خب از طرحت برامون بگو..... جواب این سئوال رو باید تو پرتفولیو بنویسید...با جزئیات تا استادی که این رو می خونه متوجه بشه چی تو سرتون گذشته.
    حتی نرم افزار های مورد استفادتون رو هم بنویسید.
    همهی سفحه ها یه رنگ باشه...خیلی کج و کوله نباشه....مرتب بچینید...
    آهان حتی اتود های دستیتون رو هم بزارید...این خیلی مهمه.
    فهرست بندی هم باید داشته باشه.
    طرح روی جلد هم یادتون نره....
    قطع A4 یاA3 خوبه.

فعلاً همینا یادم میاد.
    come, let me tell you how vast is my loneliness
    farahnoush آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    3

سلامببخشید من نه کار اجرایی دارم و نه تا به حال در مسابقه ی معماری شرکت کردم ! .5 طراحی معماری با یک طرح نهایی دارم ! .طرح 1 : هتل پل تجنطرح 2 : مدرسه عالی معماریطرح 3 : موزه اقوام یا موزه کوردطرح 4 : مجتمع تجاریطرح 5 : مجتمع مسکونی طرح 6 : پاویون ایران در اکسپو میلان یک ویلا و رستوران هم برای تمرین معماری دارم ! .من برای پرتفلیو باید چی کار کنم ؟!یعنی حتما باید کار اجرایی داشته باشیم و در مسابقات معماری شرکت کرده باشیم ! .
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)