ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 6 نخست 1 2 3 4 ... آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 72
    Unrated آواتار ها
    مدیر بخش عمومی
    فرسته‌ها در انجمن
    2,322

دم دست ترین وسیله وقتی طراحان صنعتی میخوان از وسایل کوچیک اندازه برداری کنن چیه؟

Navid آواتار ها
    مدیر طراحی‌صنعتی (در مرخصی)
    فرسته‌ها در انجمن
    2,750

نقل قول نوشته اصلی توسط BluePhoenix نمایش پست ها
    دم دست ترین وسیله وقتی طراحان صنعتی میخوان از وسایل کوچیک اندازه برداری کنن چیه؟
    بستگی به این داره که منظورت از کوچیک چی باشه و با چه دقتی بخوای اون رو اندازه برداری کنی.....کولیس یکی از رایج ترین ابزار اندازه گیریه....

Unrated آواتار ها
    مدیر بخش عمومی
    فرسته‌ها در انجمن
    2,322

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
    بستگی به این داره که منظورت از کوچیک چی باشه و با چه دقتی بخوای اون رو اندازه برداری کنی.....کولیس یکی از رایج ترین ابزار اندازه گیریه....

برای همون چیزی که این کولیس لا دندونش گرفته! با کولیس آشنا هستم اما گفتم شاید روش خاصی و جالبی باشه گفتم بدونم بد نیست. چون دارم سعی میکنم بعضی اجسام خیلی ریز در حد میلیمتر رو اندازه بگیرم که مدلشونو تو راینو بسازم. پس از کولیس دم دست تر نیست؟ فردا یکی بخرم :D

amir_s_h آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    3

سلام به دوستان عاشق طراحی
    با همه این مشکلات که میگید فراموش نکنید که طرحی صنعتی درواقع دارای زمینه های کاری فراوانی هست که حتی در کشور ما هم برای طراحان عاشق و فعال کار هست ، اگر شما دوستان منظورتان از کار کردن استخدام شدن است ،این مساله به هیچ وجه با روح هنری این رشته که نیاز به آزادی ،ابتکار و خلاقیت داره سازگار نیست.به نظر من این رشته در ایران هنوز در دوران جنینی به سر میبره ولی این دلیل بر این نیست که به این رشته در ایران نیازی احساس نمیشه ...
    Epsilon آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    764

سلام بچه های طراحی صنعتی میشه سوال منو جواب بدید؟؟؟؟؟

طراحی صنعتی و گرافیک محیطی مثل همن؟؟؟؟؟

خیلی منمون!!!!
    shivamdht آواتار ها
    ارشد گرافیک
    فرسته‌ها در انجمن
    1,659

من از بچه های طراحی صنعتی نیستم اما می دونم که با هم خیلی فرق دارن.مثل هم نیستن. ولی یه سری مشترکات دارن...
    بدون امضا...
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

[quote=GreenPhoenix;33290]برای همون چیزی که این کولیس لا دندونش گرفته! با کولیس آشنا هستم اما گفتم شاید روش خاصی و جالبی باشه گفتم بدونم بد نیست. چون دارم سعی میکنم بعضی اجسام خیلی ریز در حد میلیمتر رو اندازه بگیرم که مدلشونو تو راینو بسازم. پس از کولیس دم دست تر نیست؟ فردا یکی بخرم :D[/quote ]

ایمان ما تو کارمون از یه وسیله دیگه علاوه بر کولیس دیجیتال استفاده میکنیم که دقت خیلی بالایی هم داره . اسمشم میکرومتر هست. دقتش از کولیش بیشتره.

سادشم تو بازار هست میتونی بخری.

hamidak آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    351

پیش فرض سوال : گروه آزمایشی ( حیاتی!!!)

سلام ( بعد از مدت ها )
    امیدوارم حال همه ی بچه های کافه خوب باشه . کنکوره و مشغله هاش .
    من امسال کنکور می دم . علاقه ی شدیدی به طراحی صنعتی دارم . من شنیده بودم که گروه آزمایشی هنر باید کنکور داد تا طراحی صنعتی بشه خوند . از شما می خواستم در این مورد بهم توضیح بدین که آیا واقعا همینطوره ؟ یعنی من با رشته ی ریاضی-فیزیک با هر چه قدر هم رتبه ی خوب نمی تونم در این رشته تحصیل کنم ؟
    در این صورت لطفا رشته های نزدیک به طراحی صنعتی رو بهم معرفی کنید .
    از همه ممنونم
    عمو علی آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    251

سلام دوست عزیز
    در مرحله ی اول باید بگم بهترین راه سفر به خارج از کشوره به خاطر آینده ی کاریش البته ایران هم در حال بیشرفت ولی نه اونطوری
    دومین بیشنهاد همین تحصیل در شاخه ی طراحی صنعتی که دانشگاه مشهد و تبریز و تهران رو بیش رو دارین///سومین بیشنهاد خواندن مهندسی مکانیک ودر فوق لیسانس طراحی صنعتی هست(البته من در این مورد اطلا عاتم یکم ضعیفه)مطمئنا دوستان جوابای کامل تری میدن میبخشین سر بسته حرف زدم به خاطر زیغ وقت//////و از دوستان هم خواهش میکنم بهتر راهنماییتون کنن تا در این مرحله دچار مشکل نشین.
    shivamdht آواتار ها
    ارشد گرافیک
    فرسته‌ها در انجمن
    1,659

با رتبه ی بالا تو کنکور ریاضی نمی تونی بری طراحی صنعتی...
    طراحی صنعتی از رشته های گروه هنره و باید کنکور هنر شرکت کنی. البته ربطی به دیپلم و پیش دانشگاهیت نداره...
    فقط کنکور هنر باید شرکت کنی و البته رتبه ی بالا تو کنکور هنر....
    بدون امضا...
    Mehrdad85 آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    146

شايد بعضي از گرايش‌هاي مهندسي مكانيك يه كم نزديك باشه به طراحي صنعتي، ولي خُب تفاوت زيدي با هم دارن!
    ضمناً 2 واحد از 8 واحد "ارگونومي" طراحي صنعتي، توي مهندسي صنايع هم تدريس ميشه...
    ...
    اما به نظر من رشته‌هاي مشابه رو بي‌خيال شو و برو دنبال همون رشته‌اي كه دوستش داري... البته قبلش خوب تحقيق كن و مطمئن شو كه اين همون رشته‌ايه كه مي‌خواستي...
    mohammad ebadi آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    20

طراحي صنعتي رشته مشابه نداره و زير گروه هنره
    بايد كنكور هنر رو بدي و اگه قبول شدي بايد امتحان عملي طراحي هم بدي چون نيمه متمركزه
    اما اگه راه ديگه اي نداري ميتوني مكانيك ساخت و توليد بخوني و طراحي صنعتي رو به صورت ازاد بخوني.
صفحه 2 از 6 نخست 1 2 3 4 ... آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 72

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)