ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 6 نخست 1 2 3 4 5 ... آخرین
نمایش نتایج: از 25 به 36 از 72
    عمو علی آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    251

بازم سلام
    اگه میخوای رشته ای رو بخونی بهت بیشنهاد میکنم شرایط کاریشو از یکی که اون رشته رو خونده ببرس جون معمولا مشاور ها اطلاعات غلط میدن مثل من سر در گم میشی
    shadii آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    49

سلام
    تو اینکه باید کنکور هنر بدی که شکی نیست.
    مکانیک به طراحی صنعتی شبیه ولی خیلی کم.به نظر من هیچ رشته ای نمیتونه جایگزینه یه رشته ی دیگه بشه.مهندسی رباتیک هم که از رشته های تقریبا جدید ه،واحد های ذرسی بچه های مکانیکو هم میگذرونن که خوب چون طراحی ربات داره می تونه به طراحی صنعتی نزدیک باشه.من خودم دبیرستان ریاضی خوندم و ربات می ساختم ولی چون به هنر خیلی علاقه داشتم طراحی صنعتیو به رشته ی رباتیک ترجیح دادم.
    hamidak آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    351

آخه موضوع اینجاست که من اصلا هیچ سررشته ای در هنر ندارم ( البته از لحاظ تئوری عرض می کنم ) . از هر لحاظ هم با این رشته آشنام و خیلی از واحد های درسیش رو خوندم که چی هستن . یعنی مطالعه ی دقیق کردم و نسبت به علاقم انتخاب کردم . منتها اینجا به بنبست خوردم .
    اولین دوستی که جواب دادن فرمودن که از مکانیک هم میشه رفت یعنی فوق رو طراحی صنعتی خوند . آیا این صحت داره ؟
    در مورد دانشگاه هم می دونم این دانشگاه ها دارن :
    علم و صنعت تهران ، دانشگاه تهران ، هنر تهران ، هنر تبریز و یه چند جا دیگه که یادم نیست .
    من رو حساب اینکه علم و صنعت این رشته رو داره گفتم حتما از ریاضی هم میشه رفت .
    خلاصه حسابی گیر کردم . کمکم کنید .
    عمو علی آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    251

بازم سلام
    شما که میتونین دانشگاه علم وصنعت قبول بشین باید به مقاطع بالا مثلا دکترا فکر کنین چون مدرک عمومی کشور لیسانس هست شما باید یه سر وگردن بالاتر باشین از بقیه وهمچنین شما کارشناسی رو مهندسی مکانیک جامدات بخونین تا کار خوب گیرتون بیاد بعد فوق رو هر رشته ای که دوست داشتین ودکتراشو آخر میگیرین/(باید تا ته خط بری هر چی هست)
    وراه دوم بورسیه شدن ورفتن به مالزی هست که اونم شرایط خواص خودشو داره
    امیدوارم مفید باشه بقیه هم که اطلاعات بیشتر دارن راهنمایی کنناین بچه رو بد نیستاااااااااااااا
    ardibehesht آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    132

راجع به این که میتونی از ریاضی بری طراحی صنعتی : اگر رتبه زیر 10 باشه!(باز هم راجع به این بپرسید)(یعنی اگر فقط کنکور ریاضی داده باشین،یا رتبه تون توی هنر این اچازه رو به شما نده)
    در مورد تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد: بله ،چون از هر رشته ای میشه برای هر رشته ی دیگه کنکور ارشد داد قطعا (البته با قوانین الان) میشه!مخصوصا طراحی صنعتی چون بچه های خودشونم میشه گفت یه جورایی اون چیزایی که میخونن امتحان نمیدن،شانس بقیه اون قدرا کم نیست!پیشنهاد میکنم تاپیکی که تو کافه راجع به کنکور ارشد طراحی صنعتی هست ببینین
    طراحی صنعتی در علم و صنعت و تهران: یه قانونی وجود داره که اگر تو دانشگاه 2 ترم از 3 ترم اول معدلت بالای 17 بشه میتونی از هر رشته ای (حتی علوم پایه)به هر رشته ای تغییررشته بدی!فقط تو امیرکبیر این امکان هم وجود داره که اگر 3 ترم از 4 ترم اول رو اگر بالای 17 بشه معدل کلت، میتونی دو رشته رو باهم بخونی! ولی چون از دوتا گروه مختلف هست این رشته ها(اگر بخوای تغییر رشته بدی) ممکنه قانونش اچازه نده!بنابراین قبل از تصمیم گیری حتما با قسمت آموزش علم وصنعت و تهران تماس بگیرین و بپرسین که شرایطش این اجازه رو میده یا نه!ضمنا حتما این احتمال رو هم در نظر بگیرین که ممکنه معدلتون بالای 17 نشه!
    شما برای کنکور 89 میخونین دیگه؟ نمیدونم شرایطتون چطوریه ولی خب میشناسم کسی رو که چون زمینه هنرش قوی بوده از ریاضی با فقط چند ماه هنر خوندن تونسته طراحی صنعتی قبول بشه!
    در هر صورت حتما میدونین که لازم نیست حتما هنر باشید که کنکور هنر بدین، میتونین شانستونو امتحان کنین ،ولی از الان گزینه های مختلفی که ممکنه پیش بیاد برای تصمیم گیری در اون مقطع در نظر بگیرین
    mohammad ebadi آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    20

سلام
    من هم مكانيك خوندم هم طراحي صنعتي
    واسه كنكور هنر بايد كتابهاي زيادي رو بخوني كه بيشترش حفظ كردنيه واسه بعضي تستا هم بايد اثار هنري رو كاملا بشناسي و سبكهاي هنري و تاريخ هنر رو كامل باشي اونوقت اگه رتبه ات زير 100 بود شايد بتوني دولتي قبول شي
    اصلا ميدوني طراحي صنعتي تو ايران چيه و باهاش ميتوني چي كار كني و بازار كارش چيه
    الان اكثر بچه هاي طراحي صنعتي كار دكور ميكنند كه اگه مدركم نداشته باشي ميتوني كار بگيري
    يه تعداد كميشون تو كارين كه علاقمندند
    هزينه اين رشته هم بالاست و اگه مطالعه جانبي نداشته باشي و نرم افزار كار نكني سخت كار نكني مدركت يه تيكه كاغذ بيشتر نيست چون تو اين بازار خيلي كوچيك طراحي صنعتي فقط اونايي كه تواناترند جذب ميشن بقيه هم همون طور كه گفتم هر كدوم تو يه كار ديگه اند
    اما اگه از من بپرسي چرا خودت خوندي ميگم اگه بازم قرار بود كه انتخاب رشته كنم بازم طراحي صنعتي رو ميخوندم
    اخرش اين كه ببين علاقه ات چيه بعدش خوب تحقيق كن ، بعدش اصلا جو گير نشو و از سر احساسات انخاب رشته نكن و باتوانايي هات پيش برو
    موفق باشي
    hamidak آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    351

با سلام
    باز هم از همه ی دوستان ممنونم .
    والله من خودم طراحی جواهرات کار می کردم و چون دیدم طراحی صنعتی گرایشی با این عنوان داره بیشتر میل پیدا کردم علاوه بر اون فکر کنم قبلا هم گفتم من علاوه بر علاقه به ریاضی-فیزیک که رشته ی خودمه علاقه ی زیادی به هنر دارم و چون با مطالعاتی که کردم دیدم این رشته تلفیقی از اینهاست ایده آل دیدم .
    خب من از بازار کارش خبر ندارم یعنی نمی دونم . فکر می کردم برای طراحی مخصوصا طراحی جواهرات خیلی موقعیت شغلی زیاد باشه .
    ضمنا نظر شما در مورد عمران چیه ؟ از نظر موقعیت شغلی و بقیه ی مسایل.
    متشکرم
    mohammad ebadi آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    20

سلام
    اگه مي خواي جواهرات طراحي كني همون طراحي صنعتي بهترينه اما ربطشو با عمران من كه نميتونم بفهمم
    [url]http://www.mohammadebadi.blogspot.com[/url]
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidak نمایش پست ها
    با سلام
    باز هم از همه ی دوستان ممنونم .
    والله من خودم طراحی جواهرات کار می کردم و چون دیدم طراحی صنعتی گرایشی با این عنوان داره بیشتر میل پیدا کردم علاوه بر اون فکر کنم قبلا هم گفتم من علاوه بر علاقه به ریاضی-فیزیک که رشته ی خودمه علاقه ی زیادی به هنر دارم و چون با مطالعاتی که کردم دیدم این رشته تلفیقی از اینهاست ایده آل دیدم .
    خب من از بازار کارش خبر ندارم یعنی نمی دونم . فکر می کردم برای طراحی مخصوصا طراحی جواهرات خیلی موقعیت شغلی زیاد باشه .
    ضمنا نظر شما در مورد عمران چیه ؟ از نظر موقعیت شغلی و بقیه ی مسایل.
    متشکرم
    درسته بخش زيادي از انتخاب و دلايل انتخاب رشته آينده شغلي و درآمد و ...هست.
    ولي افرادي موفق هستن كه در اون رشته علاقه داشته باشن.
    يه نقاش ساختمان كه حرفه اش رو دوست داره به مراتب موفق تر از يه آرشيتكته كه جز جنبه هاي اجتماعي و...شغليش هيچ علاقه اي به كارش نداره!
    پس اول علاقه و استعدادتون رو مشخص كنين و بعد با اطمينان رشته تون رو انتخاب كنين.
    انّ الحسين مصباح الهدي و سفينه النجاه
    hamidak آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    351

من پرسیدم در مورد طراحی صنعتی بهم گفتن که از ریاضی هم پذیرش داره ولی بیشتر از هنره . از کسی هم پرسیدم که ایمان دارم سرش میشه .

الان مساله ی من هزینه ی این رشته است . بهم گفته شد که کلا رشته های هنری هزینه هاشون بالاست می خواستم بدونم آیا اون قدر بالاست که نمیشه با یه کار در کنار دانشگاه حلش کرد ؟
    nazyla آواتار ها
    کارشناس طراحی‌صنعتی
    فرسته‌ها در انجمن
    374

اگه آزاد بخونی هزینه بره.الان فکر کنم بچه های کارشناسی ترمی 600-700 دارن پرداخت می کنن.
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

بالاخره همه رشته ها هزينه بره.
    در رشته هايهنري بيشتر به خاطر وسايل كار و ...هست كه بايد هزينه كنين.ولي اگه بتونين همزمان با تحصيل كاري م انجام بدين فكر مي كنم كمك خوبي براتون مي شه.بخصوص اگه در زمينه تحصليتون باشه اون كار كه مي تونه به سابقه و تجربه تون اضافه كنه
    انّ الحسين مصباح الهدي و سفينه النجاه
صفحه 3 از 6 نخست 1 2 3 4 5 ... آخرین
نمایش نتایج: از 25 به 36 از 72

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)