ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 18 نخست 1 2 3 4 12 ... آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 207
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

فاطمه جونم
    عكسها اونجور كه بايد گويا نيست.
    عزيزم يه كاري مي توني انجام بدي؟
    نقشه خونه تون رو بذار و جاهايي رو كه وايسادي و از اونجا عكس گرفتي روش با يه فلش علامت بزن تا اگه تصوير ديگه اي هم نياز بود بهت بگيم و بهتر متوجه موقعيت خونه ات بشيم.
    ببخش كه برات كار درست كردم ولي اين جور نتيجه بهتره.
    آخه براي اينجور كارها بايد موقعيت دقيق از تمام بخشها در دست داشته باشيم.حالا كه ما نمي تونيم حضوري بيايم خيلي خوب مي شد اگه يه فيلم از خونه ات مي ديديم ولي چون مي دونم ممكنه برات سخت باشه با اون روش گذاشتن نقشه و شماره زدن و مشخص كردن جاي عكسها نتيجه بهتري براي درك موقعيت فضا بهمون مي ده.
    اگه باز هم كاري داشتي بگو
    admin آواتار ها
    مدیر سایت
    فرسته‌ها در انجمن
    3,946
    فرسته‌های وبلاگی
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط مريم نمایش پست ها
    فاطمه جونم
    عكسها اونجور كه بايد گويا نيست.
    عزيزم يه كاري مي توني انجام بدي؟
    نقشه خونه تون رو بذار و جاهايي رو كه وايسادي و از اونجا عكس گرفتي روش با يه فلش علامت بزن تا اگه تصوير ديگه اي هم نياز بود بهت بگيم و بهتر متوجه موقعيت خونه ات بشيم.
    ببخش كه برات كار درست كردم ولي اين جور نتيجه بهتره.
    آخه براي اينجور كارها بايد موقعيت دقيق از تمام بخشها در دست داشته باشيم.حالا كه ما نمي تونيم حضوري بيايم خيلي خوب مي شد اگه يه فيلم از خونه ات مي ديديم ولي چون مي دونم ممكنه برات سخت باشه با اون روش گذاشتن نقشه و شماره زدن و مشخص كردن جاي عكسها نتيجه بهتري براي درك موقعيت فضا بهمون مي ده.
    اگه باز هم كاري داشتي بگو
    رنگ‌ها روی همین عکس‌ها هم می‌شه نشون داد ها... با فتوشاپ مثلا.
    محسن آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    23

سلام . من عکسای خونمو گذاشتم تو تاپیک عکس های معماری قسمت مسکونی (همین لینک زیر) ممنون می شم یه سر بزنین.
    [ame="http://cafedexign.com/showthread.php?t=1861"]می خوام فضای خونم رو بزرگ کنم! (کمک و راهنمایی از دوستان) - کافه دیزاین | باشگاه طراحان ایران[/ame]
    sevil آواتار ها
    عضو ارشد معماری
    فرسته‌ها در انجمن
    469

فاطمه جون من 1 پیشنهاد دارم. ببین برو وسط خونه واسطا بعد به سقف نگاه کن. خطو خوطو خونه رو بکش. میگیری که. پلانو در بیار. پلانو بکشی با این عکسایی که دادی عالی تر میشه بت کمک کرد.
    الام مثلا حل فضاها کمی مشکله. نمیشه فهمید کی به کجا میره چی به چی وصله. ولی پلانو در باری حله
    idealist آواتار ها
    عضو ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    1,075
    فرسته‌های وبلاگی
    1

پیش فرض دکوراسیون اتاق خواب به سبک هاوایی

برای دکوراسیون از هر موضوعی میتوان الهام گرفت و از هر ایده ای کمک گرفت و چند مدل مختلف را با هم تلفیق کرد. حتما احتیاج نیست تمام وسایل دقیقا شکل همانی باشد که در تصاویر میبینید و احتیاج به وسایل گرانقیمت برای زیباتر شدن هم نیست فقط ایده بگیرید. لوستر که برگهای بزرگی دارد و دیوارها که با گل نقاشی شده سبدی با گلهای مصنوعی پر شده و شیشه ای ارزان روی آن تبدیل به میزی زیبا شده و آینه ای با تزئین گل محیط را بیشتر دریائی کرده با دیوارهائی به رنگ آب دریا با بالشی از ساحل در خاطر ما شمال و لب دریا را تداعی میکند.

«آینه های طرح دار»

معمولا آینه را در قابى زیبا از چوب یا فلز بر روى دیوار نصب کرده و یا آن را روى کنسولى هماهنگ با دیگر لوازم دکوراسیونى محیط قرار مى دهند که در این شرایط علاوه بر نقش کاربردى آینه به عنوان نمایاندن ظاهر افراد، تزئینى زیبا براى محیط نیز محسوب مى شود، سوآل اینجاست: آیا آینه همیشه باید چارچوبی گرد، مستطیل یا بیضی و مربع داشته باشد؟
    جواب : نه !!!
    شما با انتخاب طرحهای مورد علاقه خود مانند: گل، قلب، ساعت، نیم رخ، طرحهای فانتزی و یا حتی طرحهای اسلیمی و برش آینه به آن طرح و شکل، می توانید آینه ای متفاوت و زیبا که باعث ستودن انتخاب خاص شما توسط دیگران می شود؛ داشته باشید.

«شمع آرائی منزل»

روشن کردن شمع روی میز شام ، پذیرائی و یا آشپزخانه احساس آرامش زیبائی به شما میدهد. الان دیگر پائیز است و شمع بهترین گزینه برای این شبهای دراز است.شما وقتی در وان دراز کشیده اید و یک شمع در حمام روشن کنید که بوی دلپذیری دارد روح شما را آنچنان نوازش میدهد که شب با آرامش می خوابید و استرس از شما دور میشود.
    برای تزیین تاقچه شومینه، می توان از اجزا و عناصر متنوع و متفاوتی که در منزل یافت میشود استفاده کرد که در متنوع ساختن دکوراسیون منزل بسیار تأثیر گذار است. اگر شما علاقه خاصی به شاخه و برگ درختان دارید، می توانید از آنها برای دکوراسیون استفاده کنید و همین طور با قرار دادن شمع و عناصر تزئینی دیگر در لابه لای شاخه و برگ ها آن را تزیین کنید. همین طور می توانید شمع ها را از طرح ها و رنگ های متنوع مطابق با رنگ سایر اجزای دکوراسیون استفاده کنید و از نشستن در کنار شومینه خانه در فصل سرد لذت ببرید.
    اما ایده دیگر استفاده کردن از کدوهایی است که می توان داخل آنها را خالی کرد و درون آنها شمع روشن کرد، که ایده ای جالب و کم هزینه است. اگر اطراف کدو را با خزه مصنوعی بپوشانید، جذابیت بیشتری خواهد داشت. همینطور می توانید برای زیر آن از گلدانهایی که در منزل دارید و بدون استفاده است، استفاده نمایید.
    «دکوراسیون پاییزی»

این چیدمان شمع و سفره مناسب روزهای پائیز است.
    البته در کشور قشنگی مثل ایران خوشبختانه تاریکی در فصل پائیز و زمستان حس نمیشود. در کشورهای اسکاندیناوی وقتی که ماه نوامبر میرسد (حدودا میشود ۹ آبان) روزها واقعا کوتاه میشود و اکثر مردم در نبود آفتاب دچار افسردگی میشوند.

روشن کردن شمع در این روزها و لامپهای پشت پنجره ها از این افسردگیها کم میکند. ماه دسامبر مردم به بهانه کریسمس خانه و درختها و همه جارا چراغانی میکنند و من فکر میکنم این رسم برای این روزها واقعا شفابخش است.

همانطور که در تصاویر میبینید شمعها را لابه لای فندق، حبوبات و یا در کنار برگ چنار و در شیشه های زیبا جای داده اند

منبع
    Mr.Pardis آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    233

من همیشه از یه طرح ساده ولی مفید و کاربردی استفاده میکنم:
    بجای رنگارنگ کردن اتاق ، 3 تا دیوار رو سفید میکنم و یکی رو که معمولا دیوار کنار تخته رو زرد یا آبی و هر رنگی که مناسب اون اتاق باشه میزنم.
    Unrated آواتار ها
    مدیر بخش عمومی
    فرسته‌ها در انجمن
    2,322

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Pardis نمایش پست ها
    من همیشه از یه طرح ساده ولی مفید و کاربردی استفاده میکنم:
    بجای رنگارنگ کردن اتاق ، 3 تا دیوار رو سفید میکنم و یکی رو که معمولا دیوار کنار تخته رو زرد یا آبی و هر رنگی که مناسب اون اتاق باشه میزنم.
    متوجه دلیل کاربردی بودن قضیه نشدم... امکان توضیح هست؟

mvatani آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

من خونه 95 متري دارم يك طرف اتاق يك پرده آبي بلند هست ويه بوفه كه تلويزيون هم در آن قرار داره به رنگ جوب از جنس mdf هست ميخواستم رنگ ديوارها كه زرد بود و عوض كنم يه رنگي كه به اينها بياد رو بهم بگيد آشپزخونه هم اپن با سراميك سفيد و كابينتهاي به رنگ و جنس بوفه هست تلويزيون و گاز و يخچالم هم رنگ استيل هستند.
    پارميدا آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    3

Question نحوه نصب سنگ مصنوعي يكپارچه بر روي كابينت

سلام به همه دوستان آيا كسي در موردچگونگي نحوه نصب سنگ مصنوعي يكپارچه بر روي كابينت ميتواند به من اطلاعاتي بدهدبا تشكر
    ویرایش به دست پارميدا : 09-01-09 در ساعت 21:39
    parse آواتار ها
    عضو برجسته طراحی‌صنعتی و نقاشی
    فرسته‌ها در انجمن
    819

ببین میتونی اینجا چیزی پیدا کنی

http://www.sangmine.org/index.php?id=farsi0

http://www.sakhtemanema.ir/Default.aspx
    در همین جهان است که دست کم میتوانی امیدوار باشی روزی کلک خودت را بکنی،امیدی که در آن جهان نمیتواند وجود داشته باشد!
    پارميدا آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    3

ممنون parseجان متاسفانه چيزي درباره نحوه نصبش نگفته بود در هر صورت متشكرم
    ahmad5232 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

سلام . من برات آپ میکنم و بعد میزارمش تا دانلود کنی . فقط باید برات جمع و جورش کنم .
    شاد باشی
صفحه 2 از 18 نخست 1 2 3 4 12 ... آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 207

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)