ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 18 1 2 3 11 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 207
    arad.arch آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    42

Question سوالات اعضاي كافه در مورد طراحي داخلي منازل مسكوني

سلام خدمت سروران گرامي.
    با پيشنهاد دوست خوبم عطيه عزيز براي منظم تر شدن و دسترسي سريع تر به مطالب
    از اين به بعد مي تونين هر سوالي راجع به طراحي داخلي خونه هاتون!دارين در اين تاپيك مطرح بفرمايين تا با كمك ساير اعضاي كافه راهنمايي بشين.
    موفق باشين

(از طرف مديريت بخش طراحي داخلي:مريم)
    __________________________________________________ ____________________________

سلام
    من واسه اتاقم می خوام از رنگای مشکی و قرمز استفاده کنم
    میشه کمکم کنی دیگه از چه رنگای یا چیزای استفاده کنم تا جذای شه
    ویرایش به دست مريم : 10-05-10 در ساعت 07:15 دلیل: اضافه كردن يه توضيح!
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

من واسه اتاقم می خوام از رنگای مشکی و قرمز استفاده کنم
    میشه کمکم کنی دیگه از چه رنگای یا چیزای استفاده کنم تا جذای شه
    با اجازه پري جون من نظرم رو مي گم
    سلام دوست خوبم
    به نظرم رنگ مشكي و قرمز زيبا هستن ولي براي ايجاد ارامش در فضاي يه اتاق خواب مناسب نيستن
    اگه اصرار داري بهتره در كنارش حتما از سفيد استفاده كني تا سنگيني فضا رو تعديل كنه
    شايد براي هماهنگي بد نباشه از رنگهاي خاكستري و نقره اي هم استفاده كني همينطور استفاده مباسب رنگهاي بژ و صورتي هم موثره
    اين رنگها براي يه اتاق كار عاليه و حس مرموز بودنبه ادم مي ده
    pari آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    207

مرسی مریم جون که کمک کردی.به نظر من مشکی واسه اتاق خواب زیادی اتاقو دلگیر میکنه.اتاق خواب باید آرامش بخش باشه.اتاق منم الان سرمه ایه وخیلی دلگیره .به نظر من میتونی قرمز و کرم و خیلی کم هم از مشکی استفاده کنی.اگه می خوای به عنوان اتاق کار هم ازش استفاده کنی بهتره از رنگهای روشن مثل کرم بیشتر استفاده کنی تا اتاقت تاریک نشه.
    فاطمه آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    6

Question طراحي داخلي خانه من!

سلام به دوستان خوبم
    امیدوارم حال همه تون خوب باشه
    من تازگی عضو این انجمن شدم و به همه تون خسته نباشید میگم
    یه آپارتمان می سازم و قراره یه واحد مال من بشه می خوام قبل از تکمیل کردن این واحد ازشما در مورد چیدمان و رنگ و نوع وسایل و دکوراسیون نظر خواهی کنم لطفا با در نظر گرفتن اطلاعاتی که میدم کمکم کنید
    مساحت :94متر جنوبی
    دو خوابه و آشپزخانه open ,تاحالا فقط سرامیک و گچ شده و یک در ورودی خریدم رنگ کاشی آشپزخانه سفید با یه حاشیه قرمز با یه نوار گل
    رنگ پنجره ها سفیده و شیشه ها قراره ازیک طرف نقره ای و ازطرف دیگه طلایی باشه
    نمای ساختمون آلمنیومه
    راستی رنگ دور شومینه و قرنیز دیوار توسی به نظر میاد
    یکی از خوابها اصلا نور گیر نیست به خاطر نمای جلوی ساختمان ولی اون خواب دیگه کاملا نورگیر با یه پنجره بزرگ و پذیرایی هم دو پنجره داره با یک در کوچولو برای بالکن
    سرامیک کف هم سفیده قبلا از همه تون متشکرم (فاطمه)
    ویرایش به دست مريم : 10-05-10 در ساعت 07:13 دلیل: يه سري اصلاحات!
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

سلام فاطمه جون
    خيلي خوش اومدي
    بهتره به جاي اينكه اين همه توضيح بدي يه چند تايي عكس ازش بگيري و بذاري تا بهتر بشه راهنماييت كنيم
    به علاوه از علايق و خواسته هاي خودت هم در اين مورد بگو تا كار خوبي از آب در بياد و اينكه چقدر مي خواي هزينه كني
    ايشالا مبارك باشه خانمي و روزهاي شادي رو تو خونه ات داشته باشي
    فاطمه آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    6

سلام به مریم خوبم
    راستشو بخوای هنوز وقت نکردم عکس بگیرم اما توی تعطیلات حتما چند تایی میگیرم
    اما بیشتر ازرنگ آبی روشن و شاد خوشم میاد و فعلا" میخوام کابینت و پرده بگیرم هزینه خرید وسایل زیاد مهم نیست بیشتر به قشنگی و خوب بودن و (کیفیت)فکر میکنم ازتجمل خوشم نمی یاد و میخوام ساده و قشنگ باشه
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

خوبه خانمي حتما عكسات رو بذار تا بهتر بتونيم فضا رو درك كنيم
    admin آواتار ها
    مدیر سایت
    فرسته‌ها در انجمن
    3,946
    فرسته‌های وبلاگی
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه نمایش پست ها
    سلام به مریم خوبم
    راستشو بخوای هنوز وقت نکردم عکس بگیرم اما توی تعطیلات حتما چند تایی میگیرم
    اما بیشتر ازرنگ آبی روشن و شاد خوشم میاد و فعلا" میخوام کابینت و پرده بگیرم هزینه خرید وسایل زیاد مهم نیست بیشتر به قشنگی و خوب بودن و (کیفیت)فکر میکنم ازتجمل خوشم نمی یاد و میخوام ساده و قشنگ باشه
    آبی روشن خیلی شاد نیست... مگر این که منظورتون فیروزه ای باشه.
    ترکیب فیروزه‌ای - کرم - قهوه‌ای، ترکیب جذاب و گرمی می‌شه. چند تا عکس براتون پیدا می‌کنم...
    برخورداری آواتار ها
    کارشناس طراحی خودرو
    فرسته‌ها در انجمن
    1,632

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه نمایش پست ها
    سلام به دوستان خوبم
    امیدوارم حال همه تون خوب باشه
    من تازگی عضو این انجمن شدم و به همه تون خسته نباشید میگم
    یه آپارتمان می سازم و قراره یه واحد مال من بشه می خوام قبل از تکمیل کردن این واحد ازشما در مورد چیدمان و رنگ و نوع وسایل و دکوراسیون نظر خواهی کنم لطفا با در نظر گرفتن اطلاعاتی که میدم کمکم کنید
    مساحت :94متر جنوبی
    دو خوابه و آشپزخانه open ,تاحالا فقط سرامیک و گچ شده و یک در ورودی خریدم رنگ کاشی آشپزخانه سفید با یه حاشیه قرمز با یه نوار گل
    رنگ پنجره ها سفیده و شیشه ها قراره ازیک طرف نقره ای و ازطرف دیگه طلایی باشه
    نمای ساختمون آلمنیومه
    راستی رنگ دور شومینه و قرنیز دیوار توسی به نظر میاد
    یکی از خوابها اصلا نور گیر نیست به خاطر نمای جلوی ساختمان ولی اون خواب دیگه کاملا نورگیر با یه پنجره بزرگ و پذیرایی هم دو پنجره داره با یک در کوچولو برای بالکن
    سرامیک کف هم سفیده قبلا از همه تون متشکرم (فاطمه)
    با اجازه از همه دوستان...

اول از هرچیز برای خرید این آپارتمان به فاطمه خانم تبریک میگم... این پیغامی که شما دادید مثل این میماند که خیلی کلی بگید که من یک بچه دارم و میخواهم بزرگش کنم ، حالا چجوری بزرگش کنم و بزرگ که شد چکاره بشه؟؟؟ البته ببخشید که اینطوری توضیح دادم ، اما ارتباط اینترنتی ، و گرفتن نظرات مختلف دیگران ، تنها باعث سردرگمی شما میشه و کارنهایی شما هم میشه شبیه لحاف چهل تکه ای که هر قسمتش سازی جداگانه میزند.

من یک پیشنهادی دارم ، و اون اینه که اگه بخواهید میتونید کل کار رو بصورت کنترات دکوراسیون داخلی به بنده بسپارید ، البته برای اینکه یک ارتباط نظرخواهی هم از بقیه بچه ها داشته باشید ، میتونیم بصورت لحظه به لحظه تمام مراحل ساخت ، طراحی و نظر خواهی رو بصورت اینترنتی از همین سایت پیگیری کنیم و یک مستند خفن ویدیوئی هم تهیه کنیم.

نمونه کارهای معماری داخلی بنده رو هم میتونید توی سایتم ببنید ، قسمت گالری :
    www.barkhordary.com
    کاری که من انجام دادم و نمونش قابل دیدنه ، توی جمال آباد نیاوران بود که یک ساختمان 220 متری بود . تمام عناصر و الامانهای اون یک همخونی خاصی با هم داشتند و کارفرما هم از نتیجه کار راضی بود.

این رو هم بگم که اگه خواستی برات طراحی کنم ، لطفآ دستشویی و کابینت آشپزخانه نگذار و بساز بفروش ها هم معمولآ ساده ترین و پایه ترین چیزها رو انتخاب میکنند. اگه نگذاشته اند چیزهای زیبا تری رو میشه انتخاب کرد.

اگه موافق بودید ، لطفآ پیغام خصوص بگذارید. البته دوست دارم از همفکری بقیه هم استفاده کنم.
    ویرایش به دست برخورداری : 08-06-02 در ساعت 14:17 دلیل: غلط املایی
    vishtasb آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    22

سلام
    فكر مي كنم ديدن كارهاي انجام شده ديگران به شما كمك زيادي مي كنه بالخصوص كاتالوگهاي طراحي داخلي و دكوراسيون منزل كه چند تايي رو مي تونيد در اين سايت ببينيد و نهايتن طبق سليقه و روحيات خودتون بعنوان تصميم گيرنده نهايي بهترين طراحي رو داشته باشين ، البته با توجه به اينكه سادگي رو مي پسندين بهتره دنبال رنگهاي روشن مثل سفيد و كرمي باشين مثلا مبلمان ، پرده ها، كاشي و سراميك ، كابينت و لوازم آشپزخانه روشن و ... كه البته بايستي در كنار رنگهاي روشن با استفاده از كنتراست رنگ از يكدستي و سرد بودن فضا بكاهيد و البته بايستي متناسب با هر فضايي طراحي مخصوص آن فضا را داشته باشيد مثلا در اتاق خواب به آرامش نياز داريد (رنگ صورتي مناسب اين اتاق است ) در غذا خوري رنگهاي اشتهاآور، در نشيمن به گرم كردن فضا نياز داريد و ...
    sevil آواتار ها
    عضو ارشد معماری
    فرسته‌ها در انجمن
    469

سلام فاطمه جون خیلی خیلی خوش اومدی. مبارکه عززیم. ایشالا تو و کسایی که قراره ازش استفاده کنن به شادی و خوشی ازش بهرمند شن
    منم با نظر مریم جون موافقم. تقسیم بندی فضا و یا حتی رنگی که میدیم به نوع فضا مثلا ممستطیل یا بیضی یا چه میدونم منحنی فرق میکنه. پس تو 1 زحمتی بکش از خونه 1 عکس بنداز اگه تونستی پلاناشم در بیار بقیش با ما.
    فاطمه آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    6

,

صفحه 1 از 18 1 2 3 11 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 207

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)