ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 23

بحث: روستا 2

arad.arch آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    42

Post روستا 2

بچه ها واسه درس روستا 2 همه اطلاعاتم کامله فقط مونده جمع بندی و ارایه ............
    دوستانی که این درسو پاس کردن کمک کنن ... به فهرست کلی از کارای که باید انجام بشه ... چه چیزایی می خواد ... اینجا قرار بدن ......بازم منون
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

واسه روستا 2 مگه كار شما طراحي نيست؟!
    ما كه با كمك اطلاعات روستا 1 يه خونه توي روستا طراحي كرديم با تمام نقشه ها و ماكت تا اونجايي كه يادمه!
    arad.arch آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    42

چرا مریم جون همینه .....خونه روستایی رو طراحی کردیم ...... نقشه هام امادس ولی ماکت نخواسته....راست می گی ها ماکتشم باشه خیلی باحاله.....نقشه ها چه اطلاعاتی باید داشته باشن...
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

ببين مثل بقيه طرح هاست ديگه!
    پلان طبقات
    سايت پلان
    نماها
    مقاطع
    جزئيات خاص اجرايي طرح
    يه خلاصه از روند طراحي
    جزئيات بخصوص كار خودت مثلا يه حوض خوشكل يا هر چي ...!
    مبلمان مخصوصا چون مبلمان خاص روستايي رو داره!
    فعلا همين به ذهنم مي رسه.
    كف سازي جزئي بعضي قسمتها هم مي تونه خوب باشه
    حالا مگه استادتون نگفته چي بايد بدين؟!
    اگه باز هم سوالي بود بگو.من هم اگه چيزي يادم اومد اضافه مي كنم
    موفق باشي!
    arad.arch آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    42

مرسی....اینا که نقشه های خونه روستایی می شه ولی واسه خود روستا چی ..... کل روستا ....مثل طرح های پیشنهادی واسه روستا ......جانمایی اونا .این چیزا.......
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

خوب واسه اون اولا توي روند طراحي كه گفتم علت انتخاب سايت و يه نقشه كلي از روستا و موقعيت سايت خودت رو بذار بعد يه ذره دقيقتر سايت و همسايه هاش رو (با يه مقياس بزرگتر)نشون بده مثلا با پر و خالي.
    من يه چيزي رو متوجه نشدم شما واسه كل روستا چي كار كردين؟من تا اونجا كه يادمه بايد علت انتخاب سايت و شرايط كلي روستا و جهت گيري دانه ها و فضاهاي عمومي رو بررسي مي كرديم كه روي علت انتخاب موثر بوده بيشتر از اون چيزي يادم نمياد اگه مورد خاصي هست بگو .
    arad.arch آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    42

ما واسه روستا1 شرایط کلی روستا رو با نیازها ِ مشکلات و ..... اینارو بررسی کردیم حالا واسه این ترم بجز خانه روستایی ...استادمون خواسته که واسه حل مشکلات روستا راهکار بدیم ....مثلا ایا مدرسه . مغازه . ایستگاه اتوبوس یا وضعیت معابر و ..... به طور کلی میشه گفت ایه طرح هادی واسه روستا می خواد
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

آراد جون نمي دونم ما از اينا نداشتيم.
    فردا بهت جواب مي دم.الان حسش نيست!
    sevil آواتار ها
    عضو ارشد معماری
    فرسته‌ها در انجمن
    469

اراد جان نظر مسعودم بگیر. فک کنم اونم پاس کرده باشه..
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

آراد جون الان چي مي خواي ؟
    مشكلت سر نحوه ارائه هست؟يعني دستتون براي ارائه بازه؟
    اگه اين طوره تا حالا ماكتهايي كه با خمير ساخته مي شه ديدي؟بيشتر براي تحليل فضاي شهري استفاده مي شه اگه وقت داشته باشي فكر كنم جالب بشه كه طرح پيشنهاديت رو بسازي!البته شيت هم كنارش تحويل بدي!
    arad.arch آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    42

اره دستمون بازه ........الان دیگه مشکلی نیست من گفتم اگه نکته ...چیزی جامونده واسه ارایه ... برطرف کنم ..این ماکتارو تو عکس دیدم ولی خودم ندیدم... فکرم نکنم اینجا مصالحش باشه.....
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

آراد جون چرا تو حتي مي توني با خمير بازي هم كار كني!!!!البته خيلي باحال مي شه!
    نحوه كار اول خمير رو مي ري مي خري!!!(از لوازم مهندسي فروشي ها!) :Dبعد مياي يه صفحه (من طلق رو پيشنهاد مي كنم مخصوصا اگه رنگش رو با سليقه انتخاب كني خيلي خوب مي شه )رو مي ذاري و خمير رو در يه لايه نازك با وردنه!روي اون پهن مي كني بعد مي ذاري توي يخچال شايد حدود نيم ساعت بس باشه تا خمير سفت بشه بعد مياريش و يه كپي از سايت پلان(اينحا كليت روستا) رو ميذاري دم دستت و شروع مي كني بهترين وسيله تيغ هاي نازك جراحيه!!!(بابا حرفه اي !)كه ذره ذره قسمتهاي كار كه خاليه يعني مثلا كوچه و...رو بيرون مياري هرجايي ارتفاع بيشتر يا كمتر داشت با سر تيغ يا كاتر ارتفاع رو كم مي كني يا يه لايه ديگه مي ذاري و ارتفاع مي دي
    به همين سادگي!:D
    چند تا نكته كاربردي:
    هر از چند گاهي كارت رو بذار توي يخچال تا راحتتر برش بخوره.
    مقياس رو در اندازه هاي كوچك در نظر بگير مثلا 1/1000 البته اين موضوع بسته به سطح روستاتون تعيين مي شه تا كار به حدي بزرگ نشه كه كنترلش از دستت خارج بشه.
    تيغ يا كاتر رو زود تميز كن تا ذره هاي خمير مونده به تيغ كارت رو خراب و كثيف نكنه!
    انتخاب رنگ خمير مهمه كه بتوني درست با موضوع ارتباط بدي البته بعضي ها اصلا اين موارد براشون مهم نيست ولي من برام مهمه مثلا ما يه كار داشتيم روزي كه براي بازديد از محل رفتيم واقعا دلم گرفت شرايط خيلي بدي بود سايت بم بود بعد از زلزله!و ما بايد طرح بازسازي مي داديم هنوز وقتي يادم مياد اشك توي چشمهام جمع مي شه و تمام تنم مي لرزه!در ضمن نمي دونم ديدي يا نه غروبهاي بم عجيبه من تا حالا نظيرش رو نديدم در هر صورت براي ساخت ماكتم خمير مشكي و قرمز گرفتم و باهم قاطي كردم يه جور كه رگه هاي رنگ معلوم بود بعد روي طلق دودي كار رو انجام دادم و يه گوشه كار يه عكس از غروب و نخلهاي بم گذاشتم به نظر خودم بي نظير شد هنوز گاهي مي رم يه نگاهي بهش مي ندازم(بابا خود شيفته!)
    ديگه فرمايشي هست؟!بفرمايين!
صفحه 1 از 2 1 2 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 23

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)