ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 1 2 3
نمایش نتایج: از 25 به 30 از 30
    hasty آواتار ها
    عضو ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    1,120

پیش فرض آموزش تصویری نرم افزار رایت Clone CD

در این ایبوک کم حجم، شما در زمانی کمتر از 15دقیقه با تمام قابلیتها و ویژگیهای نرم افزار قدرتممند رایت سی و دی وی دی Clone آشنا خواهید شد. در محیطی کاملا فارسی و با تصاویر متعددی از برنامه کلون
    لینک
    hasty آواتار ها
    عضو ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    1,120

پیش فرض آموزش اینترنت

لینک فایل با پسوند exe
    hasty آواتار ها
    عضو ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    1,120

پیش فرض رمز فايل هاي Pdf را بيابيد

اگر فايل PDF اي از اينترنت گرفته ايد و به دليل داشتن رمز نمي توانيد از آن پرينت بگيريد يا آن را ويرايش كنيد اين كتاب را بخوانيد
    لینک
    samm آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    62

Cool ۳۰ کتاب الکترونیکی فوق‌العاده عالی که به آن‌ها احتیاج پیدا خواهید کرد

در دنیای امروزه اینترنت، خواندن کتاب، یکی از مسائل بسیار مهم برای یادگیری مبحثی خاص می‌باشد. اما با توجه به تعداد زیاد کتاب‌های چاپ شده در یک زمینه، گاهی اوقات آدم نمی‌داند که واقعا چه کتابی را باید بخواند و چه کتابی را نباید بخواند. در این لیست سی‌تایی، سعی کرده‌ام بهترین کتاب‌هایی را که در زمینه سه لایه اصلی وب (اچ‌تی‌ام‌ال، سی‌اس‌اس و جاوااسکریپت) خوانده‌ام را لیست کنم. همچنین سعی کرده‌ام به ترتیب سطح علمی کتاب‌ها آن‌را مرتب نمایم. امیدوارم از این مجموعه استفاده کامل را ببرید. از هدیه آخر مطلب نیز، می‌توانید استفاده کنید!

کتاب‌هایی در زمینه طراحی وب‌سایت. مخصوص برنامه‌نویسانی که از فوتوشاپ و طراحی بدشان می‌آید. اگر در بعضی مواقع، مجبور به طراحی شده‌اید، اما هیچ‌کاری نتوانستید انجام بدهید، خواندن این کتاب‌ها را پیشنهاد می‌کنم.

بهترین کتاب برای یادگیری اچ‌تی‌ام‌ال و سی‌اس‌اس. خواندن این کتاب را به تمامی افرادی که در حال یادگیری اچ‌تی‌ام‌ال هستند، توصیه می‌کنم.

بعد از یادگیری سی‌اس‌اس مقدماتی، این کتاب می‌تواند شما را در زمینه سی‌اس‌اس به یک حرفه‌ای تبدیل نماید.

دو کتاب فوق‌العاده عالی در زمینه سی‌اس‌اس. اگر می‌خواهید در سی‌اس‌اس حرفه‌ای شوید و از تمامی نکات آن استفاده نمایید، این کتاب‌ها برای شماست.

دو کتاب مرجع فوق‌العاده عالی برای اچ‌تی‌ام‌ال و سی‌اس‌اس. نگهداری این کتاب‌ها را در کتابخانه شخصی‌تان پیشنهاد می‌کنم.

حال که اچ‌تی‌ام‌ال و سی‌اس‌اس را یاد گرفته‌اید، نوبت به جاوااسکریپت می‌رسد. این کتاب نقطه شروع (و تنها نقطه شروع) برای یادگیری زبان جاوااسکریپت می‌باشد. خواندن این کتاب را شدیدا و اکیدا به تمامی برنامه‌نویسان وب پیشنهاد می‌کنم.

به احتمال زیاد در حال دست‌وپنجه نرم کردن با جاوااسکریپت هستید. این کتاب می‌تواند مکمل خوبی برای کتاب بالایی باشد.

هنوز در حال سروکله زدن با جاوااسکریپت هستید. این چهار کتاب نیز شما را در درک بیشتر مفاهیم جاوااسکریپت یاری می‌کند و شما را با مباحثی نظیر انیمیشن در جاوااسکریپت نیز آشنا می‌سازد.

تبریک! در جاوااسکریپت حرفه‌ای شده‌اید. این کتاب، جاوااسکریپت را از زاویه‌ای دیگر نگاه می‌کند. نویسنده این کتاب، خالق کتابخانه جی‌کوئری می‌باشد.

بد نیست شی‌گرایی در جاوااسکریپت را نیز تمرین کنید. این کتاب تماما مبحث شی‌گرایی در جاوااسکریپت را برای شما باز می‌کند.

تبریکات فوق‌العاده ویژه. اکنون می‌توانید کتاب پدر جاوااسکریپت جهان، داگلاس کراکفورد را بخوانید.

حال نوبت به ای‌جکس کاملا کاربردی می‌رسد. این کتاب ای‌جکس را با شیوه‌ای نوین و جذاب به شما آموزش می‌دهد.

حال که کمی کار با ای‌جکس را یاد گرفتید، بد نیست با مفاهیم بیشتر آن آشنا شوید و مثال‌هایی پیچیده‌تر از آن را ببینید.

دیگر کار با جاوااسکریپت پایه بس است. بایستی کتابخانه‌ای را یاد بگیرید تا در وقت صرفه‌جویی نمایید. جی‌کوئری می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد.

اگر از قبل با کتابخانه پروتوتایپ استفاده می‌کردید، این کتاب‌ها شما را در یادگیری بهتر این کتابخانه بی‌نظیر کمک می‌نماید. انیمیشن هم که با استفاده از کتابخانه Scriptaculous بسیار راحت می‌باشد.

کتابخانه مورد نظر خود را پیدا نکرده‌اید؟ حتی اگر کتابخانه مورد نظر خود را در زمینه جاوااسکریپت پیدا کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنم حتما کتابخانه YUI را نیز یاد بگیرید.

استانداردها در وب حرف اول را می‌زنند. اگر می‌خواهید سایت‌های وب ۲ بنویسید، این استانداردها از ملزومات آن به شمار می‌روند. راهکارها و روش‌های ای‌جکس، کتابخانه‌ها و آماده‌سازی مارک‌آپ سایت خود، مباحث این کتاب‌ها می‌باشند.

پیدا کردن و دانلود کردن این کتاب‌ها در اینترنت، کار چندان مشکلی نیست (البته اگر اینترنت پرسرعت دارید). اما این هم هدیه‌ای دیگر از طرف من به شما خوبان. اگر این مجموعه را واقعا ارزشمند می‌دانید و می‌خواهید هر سی‌تای کتاب‌ها را در اختیار داشته باشید، تنها کافیست نام و ایمیل‌تان را در قسمت نظرات همین مطلب ثبت کنید تا سی‌دی مربوطه را به طور رایگان دریافت نمایید. این مطلب را تقدیم می‌کنم به بچه‌های خوب پی‌سی‌دانلود تا اگر دوست داشتند، بر روی سایت فوق‌العاده‌شان قرار دهند تا کاربران ایرانی بتوانند به راحتی آن‌ها را دانلود کنند.http://blog.fantazio.com
    zrnots آواتار ها
    مدیر طراحی‌صنعتی
    فرسته‌ها در انجمن
    877

كتاب آچار فرانسه 2011
    راههاي تعمير و عيب يابي ويندوز 7

نويسنده:سعيد سلاميان
    257 صفحه
    30 مگابايت
    http://www.freemag.ir/?p=12867

zrnots آواتار ها
    مدیر طراحی‌صنعتی
    فرسته‌ها در انجمن
    877

Wireless Solutions (PC Magazine)a
    Neil Randall, Barrie Sosinsky
    PDF|6 MB|2005|432 pages

فایل پیوست 46164

http://www.freemag.ir/?p=2531#more-2531
    ...
صفحه 3 از 3 نخست 1 2 3
نمایش نتایج: از 25 به 30 از 30

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)