ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 7 نخست 1 2 3 4 ... آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 77
    alexis_0066 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    27

سلام من در مرحله مطالعات یک پروژه اجرایی مدرسه دخترانه هستم . اگر مایل بودید می تونیم با هم تبادل اطلاعات کنیم
    alexis_0066 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    27

سلام .مریم جان از دوستت پرسیدی ؟
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

نقل قول نوشته اصلی توسط alexis_0066 نمایش پست ها
    سلام .مریم جان از دوستت پرسیدی ؟
    سلام
    مناسفانه اون دفعه نبود!برای ماموریت رفته بود.مجدد باهاش تماس می گیرم فکر کنم دیگه برگشته و حتما ازش می پرسم و بهتون اطلاع می دم!
    اسباب خجالت و شرمندگی که معطل شدین
    سعی می کنم در همین یکی دو روزه بهتون اطلاع بدم
    alexis_0066 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    27

سلام . ممنون از لطفتون . منتظر خبرتون هستم
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

ببخشین که پاسختون طول کشید!شرمنده!
    حقیقتش از دوستم پرسیدم گفت اگه نمونه خوبی که تازه طراحی شده باشه می خواین برین سازمان نوسازی مدارس .البته معمولاً نقشه ها رو نمی دن بیرون ولی اگه با معرفی نامه از دانشگاه باشین فکر کنم بهتون بدن ببینین یا اگه طرفش آدم خوبی باشه همون جا اطلاعاتی رو که می خواین کپی می کنه و می ده بهتون!
    در مورد نمونه های قدیمی هم انگار پارسال 4 تا مدرسه به عنوان مدارس ماندگار ایران معرفی شدن .یکیش رو که یادش نبود! ولی سه تای دیگه:
    مدرسه سعادت -بوشهر
    مدرسه البرز-تهران
    مدرسه ایرانشهر-یزد
    واقعا شرمنده که بیشتر از این نتونستم بهتون کمک کنم!اگه سوال دیگه ای هست بفرمایین تا من اگه خودم بدونم بهتون بگم اگه هم نه از دوستم می پرسم و بهتون اطلاع می دم.
    موفق باشین
    انّ الحسين مصباح الهدي و سفينه النجاه
    alexis_0066 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    27

ممنون از اطلاعات خوبتون . لطف کردید
    alexis_0066 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    27

مریم جان . جای شما خالی امروز به همراه یکی از دوستان یه سر رفتیم نوسازی مدارس و این قدر اطلاعات به ما دادند که الان موندیم چه جوری از این همه اطلاعات استفاده کنیم . !!!!!!!!!!!!!! ( در ضمن از برخورد خوب و محترمانشون هم واقعا ممنونیم .!!!!!!!)
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

نقل قول نوشته اصلی توسط alexis_0066 نمایش پست ها
    مریم جان . جای شما خالی امروز به همراه یکی از دوستان یه سر رفتیم نوسازی مدارس و این قدر اطلاعات به ما دادند که الان موندیم چه جوری از این همه اطلاعات استفاده کنیم . !!!!!!!!!!!!!! ( در ضمن از برخورد خوب و محترمانشون هم واقعا ممنونیم .!!!!!!!)
    نمی دونم!!!
    از طرز صحبت شما معلومه که نتیجه بخش نبوده!نمی دونم!!!شما کجا تشریف دارین؟!نمی دونم !واقعا متاسفم!
    من از جانب خودم و اون سازمان از شما معذرت می خوام!
    alexis_0066 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    27

من بندرعباس هستم .منم از طرف خودم و دوستم از شما و از اون سازمان متشکرم !!!!!
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

نمی دونم چه رفتاری از طرف اون سازمان با شما شده که اینقدر باعث دلخوریتون شده که حتی این همه از من هم عصبانی هستین
    شاید تا حالا براتون از این نوع اتفاقها نیفتاده بوده که ناراحت شدین!
    ولی هر چی جلوتر برین بیشتر به این نوع برخوردها عادت می کنین.
    یه اتفاق که واسه خودم افتاده واستون تعریف می کنم!البته بی احترامی بهمون نشدها!!!!
    واسه یکی از درسهامون باید می رفتیم از یه کارخونه تولید یه نوع مصالح ساختمونی بازدید می کردیم و از تمام مراحل ساخت و تولید و بسته بندی و ...عکس می گرفتیم و گزارش تهیه می کردیم.هر چی به این در و اون در زدیم جور نشد!3 تا دختر بودیم و هر جایی هم نمی تونستیم بریم.خلاصه با کلی درد سر یه کارخونه پیدا کردیم اون هم بیرون شهر و باهاشون تلفنی حرف زدیم و همه چی رو گفتیم و گفتن باشه هیچ مشکلی نیست .ما هم برای محکم کاری یه معرفی نامه هم از دانشگاه گرفتیم و صبح ساعت نمی دونم چند رفتیم .رسیدیم اونجا مدیر کارخونه گفت اجازه عکس برداری بهتون نمی دیم!!!!گفتیم بابا ما نصف کارمون عکسه!اصلاًاز قبل که بهتون گفته بودیم!هر چی گفتیم قبول نکرد!دیگه هم وقتی واسه انجام اون پروژه نداشتیم که بخوایم از اول یه جای دیگه پیدا کنیم.واسه همین دنبال یه آقا مهندسه راه افتادیم که واسمون توضیح بده!خدا بهش خیر بده با حوصله همه چی رو بهمون گفت.دو قسمت هم گفت عیبی نداره کسی نیست عکس بگیرین!من با مهندسه حرف می زدم و گزارش رو آماده می کردم اون دو تا دوستم هم مثل خلافکارها باید عکس می گرفتن!!!!بعدش هم با چه مکافاتی برگشتیم خونه!
    شاید شرایطی که برای شما پیش اومده مشابه این مورد نباشه ولی می خواستم بدونین شما اولین و تنها کسانی نیستین که باهاتون سرد برخورد شده باشه.
    امیدوارم موفق باشین
    Unrated آواتار ها
    مدیر بخش عمومی
    فرسته‌ها در انجمن
    2,322

بچه ها میشه تو [ame="http://www.cafedexign.com/showthread.php?t=3018"]این تاپیک[/ame] به من هم کمک کنید؟

alexis_0066 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    27

نه. من عصبانی نشدم .چون قبل از اینکه بریم هم به دوستم گفتم من یه مدت یه پروژهایی داشتم که سر و کارم زیاد با سازمانهای دولتی می افتاد و بهش گفتم اگه پارتی نداشته باشی کارت راه نمی افته و امروز که پارتی جور کردیم کم کم داره کارمون راه می افته .
صفحه 2 از 7 نخست 1 2 3 4 ... آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 77

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)