ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 7 از 7 نخست ... 5 6 7
نمایش نتایج: از 73 به 80 از 80
    ماه طلا آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    24

دوست عزيز از راهنماييتون سپاسگذارم.
    اما تو اين سايت كه رفتم متاسفانه چيزي نبود.واقعا نميدونم از كجا بايد پيدا كنم
    golak-at آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    6

کمک برای طراحی موزه
    mr.4m4n آواتار ها
    کارشناس معماری
    فرسته‌ها در انجمن
    2,279

سلام دوستان ،

من این ترم طرح 3 دارم وبرای اینکه بچه ها رو وادار به خلاقیت بیشتر کنم ، موضوعی اتخاب کردم که نمونه موردی عینی براش نباشه یا اقلا خیلی کم باشه . موضوع انتخاب شده ، « موزه کاغذ و تا » هست. بچه ها باید در وهله اول موزه و بعد کاغذ و تا رو تعریف کنن تا در نهایت بتونن به تعریف مشخصی از موزه کاغذ و تا ، ایده ها و کانسپتهای اون ، فضاها و ریزفضاها و ..... برسن.
    الان دو هفته هست که بهشون گفتم در مورد « کاغذ و تا » و هرچیزی که این دو مفهوم در ذهنشون تداعی میکنه ، اطلاعات بیارن تا اونها رو در موزه شون بعنوان موضعات نمایشی و ارائه ای موزه استفاده کنن. تا الان خودم و بچه ها در مورد تداعی مفهوم از « کاغذ و تا » ، به چیزهایی مثل اریگامی ، فولدینگ و معماری و مبلمان فولدینگ ، کتاب ، کاغذ و زمان ( تا رو به معنای زمانیش به کار بردیم و مفهوم کاغذ و زمان رو بصورت تاریخچه کاغذ و چاپ تعریف کردیم ) و چیزهایی مثل اینها رسیدیم. چون موضوع تقریبا بکریه و زیاد کار نشده ، مطالعات هم در زمینه اون کمه .( برای خودم هم موضوع جدیدیه )
    از دوستان تقاضا دارم اگه در زمینه « کاغذ و تا » ایده و کانسپتی به ذهنشون میرسه ، اینکه این دو تا رو به چی میشه معنی کرد ، چه چیزها ، هنرها ، علوم و ... وجود دارن که بر اساس این دو مفهوم هستن و ... ، لطف کنن و نظراتشون رو ارائه بدن. ممنون.
    ........G..4
    iman taha آواتار ها
    عضو برجسته‌ی معماری
    فرسته‌ها در انجمن
    3,156

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.4m4n نمایش پست ها
    سلام دوستان ،

من این ترم طرح 3 دارم وبرای اینکه بچه ها رو وادار به خلاقیت بیشتر کنم ، موضوعی اتخاب کردم که نمونه موردی عینی براش نباشه یا اقلا خیلی کم باشه . موضوع انتخاب شده ، « موزه کاغذ و تا » هست. بچه ها باید در وهله اول موزه و بعد کاغذ و تا رو تعریف کنن تا در نهایت بتونن به تعریف مشخصی از موزه کاغذ و تا ، ایده ها و کانسپتهای اون ، فضاها و ریزفضاها و ..... برسن.
    الان دو هفته هست که بهشون گفتم در مورد « کاغذ و تا » و هرچیزی که این دو مفهوم در ذهنشون تداعی میکنه ، اطلاعات بیارن تا اونها رو در موزه شون بعنوان موضعات نمایشی و ارائه ای موزه استفاده کنن. تا الان خودم و بچه ها در مورد تداعی مفهوم از « کاغذ و تا » ، به چیزهایی مثل اریگامی ، فولدینگ و معماری و مبلمان فولدینگ ، کتاب ، کاغذ و زمان ( تا رو به معنای زمانیش به کار بردیم و مفهوم کاغذ و زمان رو بصورت تاریخچه کاغذ و چاپ تعریف کردیم ) و چیزهایی مثل اینها رسیدیم. چون موضوع تقریبا بکریه و زیاد کار نشده ، مطالعات هم در زمینه اون کمه .( برای خودم هم موضوع جدیدیه )
    از دوستان تقاضا دارم اگه در زمینه « کاغذ و تا » ایده و کانسپتی به ذهنشون میرسه ، اینکه این دو تا رو به چی میشه معنی کرد ، چه چیزها ، هنرها ، علوم و ... وجود دارن که بر اساس این دو مفهوم هستن و ... ، لطف کنن و نظراتشون رو ارائه بدن. ممنون.
    سلام استاد
    فکر کنم این مرتبط باشه
    http://etoood.com/NewsShow.aspx?nw=660
    موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند.
    mr.4m4n آواتار ها
    کارشناس معماری
    فرسته‌ها در انجمن
    2,279

نقل قول نوشته اصلی توسط Eman taha نمایش پست ها
    سلام استاد
    فکر کنم این مرتبط باشه
    http://etoood.com/NewsShow.aspx?nw=660

ممنون آقا ایمان ، نمونه موردی خوب و جالبی بود.

ممنون خواهم شد اگه دوستان علاوه بر مطالعات استتیک/ نمونه های موردی ، در مورد مفاهیم و مسائلی که میشه اونها رو تو این موزه به مردم ارائه کرد و بر اساس اونها گالری به پا کرد ، رو هم - اگه در این زمینه نظری دارن و فکری به نظرشون میرسه - ارائه کنن.
    ........G..4
    iman taha آواتار ها
    عضو برجسته‌ی معماری
    فرسته‌ها در انجمن
    3,156

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.4m4n نمایش پست ها
    ممنون آقا ایمان ، نمونه موردی خوب و جالبی بود.

ممنون خواهم شد اگه دوستان علاوه بر مطالعات استتیک/ نمونه های موردی ، در مورد مفاهیم و مسائلی که میشه اونها رو تو این موزه به مردم ارائه کرد و بر اساس اونها گالری به پا کرد ، رو هم - اگه در این زمینه نظری دارن و فکری به نظرشون میرسه - ارائه کنن.
    یه هنر هست به نام اوریگامی (هنر تا کاغذ
    فکر می کنم کانسپ های خوبی باشه اونم برای طراحی موزه که ایجاد فرم خاص مد نظره
    http://www.google.com/search?q=%D8%A...2&ved=0CC0QsAQ

http://ariyadesign.com/%DA%A9%D8%A7%...%85%DB%8C-770/
    موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند.
    mr.4m4n آواتار ها
    کارشناس معماری
    فرسته‌ها در انجمن
    2,279

الان که داشتم به مفهوم کاغذ و تا فکر میکردم. این ایده به نظرم رسید که میشه یک غرفه نوستالزیک «بازیهای کودکانه » داشته باشیم که توش به یاد قدیم ، بتونیم با تا کردن کاغذ ، موشک درست کنیم و پرت کنیم ، قایق کاغذی درست کنیم و تو آب بندازیم ، فانوسهای کاغذی و...

ضمنا فعالیتم تو بخش طراحی صنعتی هم به کمکم اومد و این ایده به ذهنم رسید - اونجا نمونه هاشو دیده بودم - که بر اساس کاغذ و تا یشه بسته بندیهای جالبی رو مطرح کرد ؛ برای کیف ، چای کیسه ای ، لیوان یکبار مصرف و ...

راستی تو گوگل که داشتم جستجو میکردم ، به یک هنر بدیع با کاغذ و تا برخورد کردم که میشه گفت نقاشی با کاغذ و تا هست . از دستش ندید حتما یه نگاه بهش بندازین . محشره !
    http://www.myinterestingfiles.com/20...-fold-art.html
    ........G..4
    yagmur آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    4

سلام من واسه طرح نهایی پارک موزه انتخاب کردم میشه منبعه یا نمونه ای واسم بگین
صفحه 7 از 7 نخست ... 5 6 7
نمایش نتایج: از 73 به 80 از 80

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)