ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 1 2
نمایش نتایج: از 13 به 22 از 22
    برخورداری آواتار ها
    کارشناس طراحی خودرو
    فرسته‌ها در انجمن
    1,632

اگه سربازي رفته باشيد......... سالهاي متمادي ميتونيد شركت كنيد.

اما يك چيزهايي رو ميپرسند كه آدم بايد سني ازش گذشته باشه ، و كلي تجربه عملي در كار داشته باشه.
    با اين حساب ، فكر ميكنم ، اينا ميخواهند از سنين 27 سال به بالا گزينش كنند.
    امین ع آواتار ها
    کارشناس ماکت‌سازی
    فرسته‌ها در انجمن
    187

به نظر من با این نوع سوال دادن میخوان یه جورایی تعداد قبول شده های مرد بیشتر بشه
    برام عجیبه توی کلاس های آمادگی ای که برای آزمون عملی میزارن چی درس میدن ؟ اصلاً هیچ منبع خاصی نمیشه برای سوال ها متصور شد بعد این آموزشگاه ها ملت رو میزارن سر کار
    به قول آقای برخورداری سوال ها اکثراً تجربی هست و خوشبختانه من جواب اکثرشون رو میدونم یا میشه با یکم تحلیل فکری بدست آورد
    مثلاً همین قضیه شاخک کامیون...پدرم تعریف میکرد حدود چهل سال پیش اتاق یه کامیون رو توی شرکتشون عوض میکنن و یه اتاق کوچک تر میزان روش یعنی کله اسب کوچکتر از قسمت بار میشه و از شاخک هم استفاده نمیکنن، بعد از این کار راننده کامیون حداقل سه بار میزنه این ور اونور و در واقع خودش رد میشده ولی دمش به ماشین های کناری گیر میکرده !
    در کل به نظر من برای اینکه بشه توی این آزمون موفق بیرون بیایم باید به محیط اطراف خودمون با دید بهتر و با دقت بالاتری نگاه کنیم و روی طراحی ها ، اشیا ، ابعاد و...هوشمندانه تفکر کنیم.
    peedi آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    35

Unhappy

نقل قول نوشته اصلی توسط امین ع نمایش پست ها
    به نظر من با این نوع سوال دادن میخوان یه جورایی تعداد قبول شده های مرد بیشتر بشه
    برام عجیبه توی کلاس های آمادگی ای که برای آزمون عملی میزارن چی درس میدن ؟ اصلاً هیچ منبع خاصی نمیشه برای سوال ها متصور شد بعد این آموزشگاه ها ملت رو میزارن سر کار
    به قول آقای برخورداری سوال ها اکثراً تجربی هست و خوشبختانه من جواب اکثرشون رو میدونم یا میشه با یکم تحلیل فکری بدست آورد
    مثلاً همین قضیه شاخک کامیون...پدرم تعریف میکرد حدود چهل سال پیش اتاق یه کامیون رو توی شرکتشون عوض میکنن و یه اتاق کوچک تر میزان روش یعنی کله اسب کوچکتر از قسمت بار میشه و از شاخک هم استفاده نمیکنن، بعد از این کار راننده کامیون حداقل سه بار میزنه این ور اونور و در واقع خودش رد میشده ولی دمش به ماشین های کناری گیر میکرده !
    در کل به نظر من برای اینکه بشه توی این آزمون موفق بیرون بیایم باید به محیط اطراف خودمون با دید بهتر و با دقت بالاتری نگاه کنیم و روی طراحی ها ، اشیا ، ابعاد و...هوشمندانه تفکر کنیم.
    امین جون کاش همه چی به این سادگی که شما میگین بود ! ولی سر جلسه یهو که سوالا رو میبینی راس راسی هنگ میکنی !
    XME360 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    3

سلام من امسال تو زیر گروه طراحی صنعتی رتبه کشوریم شده2400 تو منطقه 2 هم شدم 900 به نظر شما شانس قبولیم چقدره؟آزمون عملی کی برگزار میشه؟خواهش می کنم یه نفر منو راهنمایی کنه.اگه بشه میخوام با یکی از بجه های طراحی صنعتی از طریق یاهو در ارتباط باشم(xme360)
    bahareh.k آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    11

سلام.از کجا میتونم سوالات آزمونهای عملی طراحی صنعتی رو پیدا کنم؟
    امین ع آواتار ها
    کارشناس ماکت‌سازی
    فرسته‌ها در انجمن
    187

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh.k نمایش پست ها
    سلام.از کجا میتونم سوالات آزمونهای عملی طراحی صنعتی رو پیدا کنم؟
    سلام
    به فروم خودت خوش اومدی بهاره جان .
    داخل سایت www.NewDesign.ir میتونی سوالات سال های قبل رو دانلود کنی منتهی باید حتماً عضو باشی .
    bahareh.k آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط امین ع نمایش پست ها
    سلام
    به فروم خودت خوش اومدی بهاره جان .
    داخل سایت www.NewDesign.ir میتونی سوالات سال های قبل رو دانلود کنی منتهی باید حتماً عضو باشی .
    سلام ممنون
    من تو این سایت عضوم اما فقط سوالهای سال 85 و 86 کارشناسی رو داره. سوالهای 87 رو پیدا نکردم.اگه 87 هم داره میشه لینکشو بدید؟مرسی
    صبا آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

salam.man sabam.man in term faregholtahsil mishamo mikham arshad sherkat konamo hartor shode baiad ghabul sham.torokhoda harki har refrensi k soragh dare che moarefi shode,che nazare khodesh, komakam kone v bege.chon vaghean nemidunam chi baiad bekhunam
    Navid آواتار ها
    مدیر طراحی‌صنعتی (در مرخصی)
    فرسته‌ها در انجمن
    2,750

نقل قول نوشته اصلی توسط صبا نمایش پست ها
    salam.man sabam.man in term faregholtahsil mishamo mikham arshad sherkat konamo hartor shode baiad ghabul sham.torokhoda harki har refrensi k soragh dare che moarefi shode,che nazare khodesh, komakam kone v bege.chon vaghean nemidunam chi baiad bekhunam

لطفا [ame="http://www.cafedexign.com/showthread.php?t=119"]قوانین[/ame] و [ame="http://www.cafedexign.com/showthread.php?t=1008"]راهنمای سایت[/ame] رو بخونید/ فقط فارسی بنویسید.
    shadii آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    49

توی همین سایت newdesign یه قسمت گفتگو هست اونجا بچه ها ساله پیش سوالارو گذاشته بودن.
    من چنتاییشو یادمه:
    طراحی یه جاروبرقی و توضیح مکانیزمش.طراحی یه اسباب بازی برای بازی با شن و ماسه.تکمیل تصویر ناقص برج میلاد.تکمیل تصویر ناقص سمند.
    یه سوال بود که فضا ی اتاقی بود که باید سایه هاشو با توجه به نورپردازی میذاشتی.یکی دیگه هم اینکه 5 تا پیچو رسم میکردی همراه با توضیح کاربرداشون.یه صندلی تاشو بود که باید تا شدشو رسم میکردیم.طراحی 6 نوع دستگیره ی در.توی یه سوال دیگه هم باید جنس شیشه پلاستیک چوب فلز و کاغذ رو نشون می دادیم.یه سوالم در مورد سه تا فنر متصل به هم بود که باید حالت قبل از کشیده شدنشو رسم میکردیم.
    سوالای تستیو یادم نیست.
صفحه 2 از 2 نخست 1 2
نمایش نتایج: از 13 به 22 از 22

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)