ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 14
    ezrael آواتار ها
    مدیر طراحی جواهرآلات
    فرسته‌ها در انجمن
    343

پیش فرض معرفی ArtCAM jewel smith (نرم افزار طراحی جواهر)

میخوایم با یکی دیگر از نرم افزارهایی که در طلاسازی کابردهای زیادی داره اشنا بشیم.
    البته ArtCAM مثل نرم افزارهای دیگه مثلا jewelcad دقیقا مخصوص این کار نیست و در صنایع چوب و نقش برجسته سازی و.... کاربرد زیادی دارد.
    ولی ArtCAM jewelsmith مخصوص این رشته میباشد.
    این برنامه توسط کمپانی Delcam طراحی شده که نسخه های تخصصی دیگری هم از این نرم افزار داردکه میتوانید در سایت شرکت ببینید.
    سایت برنامه :www.artcamjewelsmith.com

اگر بخوایید یک تصویر را بصورت نقش برجسته سه بعدی طراحی کنید هیچ برنامه ای رو بهتر از این پیدا نخواهید کرد.
    البته امکانات خیلی زیادی را در اختیار شما میگذاردولی به نظر من برجسته ترین قدرت این برنامه این امکان است.
    ArtCAM میتواند رنگهای یک تصویر را تفکیک کند و به شما این امکان را بدهد که یک تصویررا بصورت یک نقش برجسته تبدیل کنید.
    البته این تنها بخشی از قدرت این نرم افزار به شمار می اید.
    سعی میکنم در بخشهای دیگر امکانات فوق العاده این نرم افزار و طریقه طراحی مدلهای طلاوجواهر را نیز معرفی کنم.
    ویرایش به دست ezrael : 09-02-13 در ساعت 08:43
    .............I have a dream
    ezrael آواتار ها
    مدیر طراحی جواهرآلات
    فرسته‌ها در انجمن
    343

شما میتوانید به دو صورت با ArtCam شروع به کار کنید.
    1 بصورت برداری یا vector
    2 با یک نمونه تصویر یا bitmap
    vector:که با استفاده از محاسبات ریاضی تولید میشود . مثل اکثر نرم افزارهای طراحی اجزای هندسی که با استفاده از خطوط و منحنی ها بر مبنای ریاضی طراحی میشود.
    ArtCam فرمتهای زیر را پشتیبانی میکند:
    dwg cps dxf ai wmf
    Bitmap
    اشکالی که از نقاط تشکیل میشوند و هر نقطه شامل یک موقعیت مکانی و رنگ است که در مجموع یک تصویر تشکیل میشود .
    هر چه تعداد نقاط در یک اینچ مربع(dpi)بیشتر باشد دقت تصویر(resalution)بیشتر است.
    ArtCam فرمتهای زیر را پشتیبانی میکند:
    gif pcx tiff bmp jpeg
    میبینید که چه ازادی عملی در شروع کار با این برنامه پیدا میکنید البته امکانات زیادی هم درحین کار دارید که بشما در ساخت یک مدل پیچیده کمک میکندکه در پستهای بعدی به انها میپردازیم.
    این یک مدل طراحی شده با این نرم افزار که تقریبا به راحتی با ابزارهای این برنامه قابل ساخته
    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=55CMJZaqQ68"]YouTube - Artcam Jewelsmith[/ame]
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

نقل قول نوشته اصلی توسط ezrael نمایش پست ها
    میخوایم با یکی دیگر از نرم افزارهایی که در طلاسازی کابردهای زیادی داره اشنا بشیم.
    البته ArtCAM مثل نرم افزارهای دیگه مثلا jewelcad دقیقا مخصوص این کار نیست و در صنایع چوب و نقش برجسته سازی و.... کاربرد زیادی دارد.
    این برنامه توسط کمپانی Delcam طراحی شده که نسخه های تخصصی دیگری هم از این نرم افزار داردکه میتوانید در سایت شرکت ببینید.

اگر بخوایید یک تصویر را بصورت نقش برجسته سه بعدی طراحی کنید هیچ برنامه ای رو بهتر از این پیدا نخواهید کرد.
    البته امکانات خیلی زیادی را در اختیار شما میگذاردولی به نظر من برجسته ترین قدرت این برنامه این امکان است.
    ArtCAM میتواند رنگهای یک تصویر را تفکیک کند و به شما این امکان را بدهد که یک تصویررا بصورت یک نقش برجسته تبدیل کنید.
    سعی میکنم در بخشهای دیگر امکانات فوق العاده این نرم افزار و طریقه طراحی مدلهای طلاوجواهر را نیز معرفی کنم.
    سلام
    آقا یه لطفی بکن اگه لینک دانلودشو داری بزار ما هم دانلودش کنیم ببینیم چه طوریاس....ممنون و موفق باشی...
    Navid آواتار ها
    مدیر طراحی‌صنعتی (در مرخصی)
    فرسته‌ها در انجمن
    2,750

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed.tba نمایش پست ها
    سلام
    آقا یه لطفی بکن اگه لینک دانلودشو داری بزار ما هم دانلودش کنیم ببینیم چه طوریاس....ممنون و موفق باشی...

دانلود:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Password: www.us-ddl.com
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها

دانلود:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Password: www.us-ddl.com

چقدر سخته دانلود کردنش .... همش سرورش درگیره ... حجمشم که به به به به اما مشکلی نیست که حل نشه دستت درد نکنه نوید جان خیلی گلی.
    Navid آواتار ها
    مدیر طراحی‌صنعتی (در مرخصی)
    فرسته‌ها در انجمن
    2,750

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed.tba نمایش پست ها
    چقدر سخته دانلود کردنش .... همش سرورش درگیره ... حجمشم که به به به به اما مشکلی نیست که حل نشه دستت درد نکنه نوید جان خیلی گلی.
    کاری نکردم حامد جان.....میتونی برای دانلود از این سایت کمک بگیری....
    digital man آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    14

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط ezrael نمایش پست ها

با سلام خدمت دوستان عزیز من نرم افزار پاور شیپPowerSHAPE7.1.40 را دانلود کرد نصب کردم ولی کرک اونو ندارم اگه واستون امکان داره کمکم کنید اگه دارین توی سایت بذارین
    digital man آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    14

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من همچنان منتظر کمک شما هستم از من یه پسورد میخواد من این پشوردا از کجا میتونم جور کنم لطفاکمک کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ezrael آواتار ها
    مدیر طراحی جواهرآلات
    فرسته‌ها در انجمن
    343

این کرک برای ورژن 7.0.8 ببین بدردت میخوره
    http://www.zcrack.com/crack_download...0/2088992.html
    digital man آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    14

با تشکر از شما دوست عزیز من مشکل من حل نشد و یک مشکل دیگه که دارم اینه که از این سایتها هر کرکی دانلود میکنم انتی ویروسم یهنی کسپر اسکای 2009 اونو پاک میکنه نمیدونم چکار کنم هر کاری میکنم این مشکلا نمیتونم رفع کنم
    ezrael آواتار ها
    مدیر طراحی جواهرآلات
    فرسته‌ها در انجمن
    343

خوب شما میتونی کاسپرسکی رو pauseکنی بعد برنامه رو اجرا کنی.چون بعضی از کرک ها رو ویروس میشناسه
    موفق باشی
    haamed آواتار ها
    کارشناس ساخت جواهر
    فرسته‌ها در انجمن
    213

سلام ببخشید این art cam که لینکهای دانلودش را گذاشته اید فایل کرک نداره و هم چنین ورژن 2009 نیست
صفحه 1 از 2 1 2 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 14

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)