ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 24 از 24 نخست ... 14 22 23 24
نمایش نتایج: از 277 به 287 از 287
    sara91 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    2

سلام دوستان. میخواستم ببینم آیا میشه کارشناسی رشته دیگه ای باشی و بخوای برای ارشد رشته معماری رو ادامه بدی؟ از لحاظ توانایی و موفقیت در این رشته میگم. من مهندسی کامپیوتر خوندم ولی اصلا رشته ام رو دوست ندارم اما به رشته معماری خیلی علاقه دارم و به نظرم استعدادش رو هم دارم. اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.
    mehraz23 آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    526

نقل قول نوشته اصلی توسط sara91 نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم ببینم آیا میشه کارشناسی رشته دیگه ای باشی و بخوای برای ارشد رشته معماری رو ادامه بدی؟ از لحاظ توانایی و موفقیت در این رشته میگم. من مهندسی کامپیوتر خوندم ولی اصلا رشته ام رو دوست ندارم اما به رشته معماری خیلی علاقه دارم و به نظرم استعدادش رو هم دارم. اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.
    سلام دوست عزیز
    از نظر وزارت علوم که میشه .....
    اما از نظر کلی باید بگم که میتونی موفق باشی حتی شاید خیلی بیشتر از بچه های معماری ؛ اما راه سختی رو در پیش داری چون دوستایی خودم داشتم که رشتشون برق یا حسابداری و... بوده و اومدن معماری خیلی اذیت شدن تا همه چیز واسشون مفهوم بشه...
    حتی ضعیفترین دانشجوی معماری هم 4 سال توی جو دانشکده معماری بوده و معماری هم رشته واقعا وسیعی هست پس اگه میخوای موفق بشی حتما تمام هم و غمت رو باید بذاری روی یادگیری و چند سالی هم واسش وقت بذاری، راهت حوصله زیادی رو میطلبه اما نشدنی نیست....
    ایشالا که موفق باشی....
    sara91 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    2

خیلی ممنونم از راهنمایی شما. اون دوستاتون که رشته شون غیر معماری بوده دانشگاه دولتی قبول شدن یا..؟
    B- arch آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    464

بچه ها هنر های زیبا رشته ی معماریش نیاز به داشتن چه رتبه ای در کنکور داره؟
    Design Thinking is Kiling Creativity
    bahar.alinaghi instagram
    Parisan... آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    157

سلام بچه ها جون
    دوستاني كه در ارشد موفق شدن ميشه اطلاعتي در زمينه اينكه از موسسه هاي آموزشي استفاده كردن يا نه بدن؟
    نظرتون درمورد پارسه يا ماهان و يا موسسه اكسين چيه؟
    در مورد مركز معماري هم ميشه كسي اگه چيزي ميدونه توضيح بده؟ يكي از بچه ها گفته بود شركت ميكرده. ولي من نميدونم چجوريه. تا حالا نشنيدم
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    هراسي از جاده هاي انتظارم نيست، محكم بسته ام بندهاي صبر راروي كفش هاي خاطره... از دلم نمي روي... گر چه دوري از ديده ام!
    Negartina آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    11

سلام. برای آزمون ارشد گرایش معماری ـ معماری تا اونجایی که من متوجه شدم دو تا سر فصل جدید اضافه شده . تاریخ شهر در ایران و مبانی باز سازی پس از حادثه
    چه منابعی رو پیشنهاد می کنید؟
    aydin69 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    13

با سلام
    دوستان من در حال حاضر کارشناسی معماری می خونم در نظر دارم برا ارشد طراحی شهری بخونم برا کنکور کدوم منابع رو پیشنهاد می کنین؟
    lady_atieh آواتار ها
    مدیر ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    5,140

نقل قول نوشته اصلی توسط aydin69 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من در حال حاضر کارشناسی معماری می خونم در نظر دارم برا ارشد طراحی شهری بخونم برا کنکور کدوم منابع رو پیشنهاد می کنین؟
    اینجا : http://www.cafedexign.com/showthread...ll=1#post22426

نقل قول نوشته اصلی توسط Negartina نمایش پست ها
    سلام. برای آزمون ارشد گرایش معماری ـ معماری تا اونجایی که من متوجه شدم دو تا سر فصل جدید اضافه شده . تاریخ شهر در ایران و مبانی باز سازی پس از حادثه
    چه منابعی رو پیشنهاد می کنید؟
    من برای مبانی پس از سانحه منبعی رو نمی شناسم . البته زدن این درس برای گرایش بازسازی پس از سانحه اس
    برای تاریخ شهر که زدنش مربوط به گرایش مطالعات معماری ایرانه ، از شار تا شهر محسن حبیبی توصیه میشد .

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisan... نمایش پست ها
    سلام بچه ها جون
    دوستاني كه در ارشد موفق شدن ميشه اطلاعتي در زمينه اينكه از موسسه هاي آموزشي استفاده كردن يا نه بدن؟
    نظرتون درمورد پارسه يا ماهان و يا موسسه اكسين چيه؟
    در مورد مركز معماري هم ميشه كسي اگه چيزي ميدونه توضيح بده؟ يكي از بچه ها گفته بود شركت ميكرده. ولي من نميدونم چجوريه. تا حالا نشنيدم
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    استفاده از کلاس های حضوری موسسات آموزشی هم می تونه موثر باشه هم می تونه موثر نباشه . بستگی به خود شما و اطلاعاتی که کسب می کنین داره . ( هر چند شخصا از این کلاسها استفاده نکردم )
    واسه ارشد خوندن منابع اصلی و صحیح خوندن این منابع و دایره اطلاعات قبلی تون موثره .
    من شخصا فقط از آزمون های مرکز معماری استفاده کردم اونم برای اینکه برنامه ریزی و نحوه خوندن و جلو بردن منابع برام مهم بود .
    اما برای مرحله دوم این آزمون یعنی اسکیس ش من از ایوان خانه و کمک های آقای مهندس شقاقی استفاده کردم که خب ازش راضی بودم .
    sha:D آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    14

بچه ها من چند سالی هست که همینجوری کنکور می دم و امسال که درسم تموم میشه می خوام جدی شروع کنم به کنکور دادن. یه تجربه شخصی می خوام بگم که یه جورایی به بقیه هم کمک کنم. الان داشتم منابع کنکور رو توی همین تاپیک سرچ میکردم. یه چیز خیلی مهم که من خودم به این نتیجه رسیدم و از بقیه مشاوره ها که پرسیدم حرفم تایید کردن و اون اینکه توی هر رشته ای که باشین اگر درس زبانتون رو خوب بزنید به طور وحشتناکی رتبه تون جا به جا می شه.چون توی ایران اکثر بچه ها زبان زیاد نمی خونن و میانگین درصدهایی که زده میشه پایینه و هرکی بتونه از این نقطه ضعف استفاده کنه برنده اس. منم با افراد زیادی مشاوره کردم و همه هم این موضوع رو تایید کردن پس زبان رو جدی بگیرید.من خودم زبانم اصلا خوب نیست و زبان تخصصی که زیاد نمیشه کاریش کرد اما زبان عمومی رو میشه خوب خوند. پارسال یکی از دوستام به من کتابی معرفی کرد که خداییش واسه زبان عمومی لنگه نداره الان تو بازار. خود خودم پارسال امتحانش کردم خیلی خوب هم جواب داد (با اینکه هیچی نخونده بودم واسه بقیه دروس اما با زبان 43 درصد رتبه ام شد 250!) الانم تو فروم دیدم تبلیغ همین کتاب رو (زبان عمومی ارشد زیر ذره بین) یه پک کامله از لغاتی که تو همه رشته ها برای زبان عمومی میاد و هر سال هم تکراری زیاد داره و سنجش عزیز وقت نمی ذاره سوال تازه طرح کنه که. خواستم تجربه شخصی ام رو بگم اگه کسی واقعا می خواد قبول شه به نظرم زبان رو جدی بگیره، معجزه میکنه.
    معماری61 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    28

سلام میشه کمکم کنید امسال سال اول می خوام شرکت کنم به نظرتون کتابهای کدوم موسسه رو بگیرم؟ کمک کنید
    lady_atieh آواتار ها
    مدیر ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    5,140

نقل قول نوشته اصلی توسط معماری61 نمایش پست ها
    سلام میشه کمکم کنید امسال سال اول می خوام شرکت کنم به نظرتون کتابهای کدوم موسسه رو بگیرم؟ کمک کنید
    پیشنهادم به شما اینه به جای استفاده از جزوات موسسات به دتیال منابع اصلی و صحیح خوندشون باشید. چون این جزوات اصولا کامل نیستن ، یا اساتید محترم جوری تنظیم می کنن که مجبور باشی کلاس رو بری تا تکمیل بشه یا بهر شکلی خلاصه برداری از نکات مثلا مهم میشه . در هر صورت روزه شک دار عه. چرا بجای اشراف کامل به کتب اصلی برین سراغ جزوات که معلوم نیست از چه منابعی و با چه هدفی گرد آوری میشن ؟؟
    با برنامه ریزی صحیح میشه کتاب های زیادی رو که منابع اصلی هستن مطالعه کرد. هم اطلاعات عمومی خوبی بدست میارین و هم به هدفتون برای شرکت در آموزن ارشد میرسین. ( منظورم اینه خوندن منابع اصلی حتی اگه منجر به قبولی هم نشه برای بالا بردن اطلاعات و کسب مهارت معماری ارزشمند هست ، پس چیزی رو با خوندنش از دست نمیدین )
صفحه 24 از 24 نخست ... 14 22 23 24
نمایش نتایج: از 277 به 287 از 287

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)