ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 24 نخست 1 2 3 4 5 13 ... آخرین
نمایش نتایج: از 25 به 36 از 287
    امیر کوثری آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    46

کدوم دانشگاه ها این رشته رو ارائه میدن؟
    ارمیتا آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    4

سلام علیکم من دانشجو ترم 4 مهندسی معماری هستم میخواستم راهنماییم کنید برای قبولی کارشناسی ارشد چکار کنم از همین حالا کتابهای منابع رو حفظ کنم یا ...اگر منابعی که معرفی شده رو بخونم و ان شاالله خوب بزنم کافیه خیلی ممنون میشم کمکم کنید* با ارزوی موفقیت *
    AZYGOS آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    102

Unhappy

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush نمایش پست ها
    سلام . من دارم برای کنکور کارشناسی ارشد می خونم و هنوز قبول نشدم. خودم هم دنبال کسی هستم که منابع رو بدونه. چون تو کنکور امسال سبک سوالا تغییر کرده و منبع بعضی از سوالا رو نمیدونم.
    سلام مهندس
    عذر ميخام
    يعني اين منابعي كه الان هست كامل نيستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    timeline آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    2

سلام
    من لیسانس مهندسی صنایع برنامه ریزی و تحلیل سیستم دارم اما اصلا علاقه ای به این رشته نداشتم و ندارم
    توی دوران دانشجویی پروژه های اسکیس و ماکت سازی بچه های معماری رو براشون انجام می دادم، از کارهایی که خلاقیت نخواد اصلا خوشم نمی یاد
    بعد از پایان درسم رفتم سراغ کارای ساخت و ساز خصوصا طراحی منظر، الان بعد از 4 سال شرایط رو مساعد می بینم و می خوام کارمو کنار بذارم و برا ارشد بخونم اما در رشته معماری
    از صاحبنظران عزیز تقاضا دارم راهنمایی کنن: من که قصد تغییر رشته از صنایع به معماری دارم کدوم یک از گرایشها برام مناسب تره.
    Navid آواتار ها
    مدیر طراحی‌صنعتی (در مرخصی)
    فرسته‌ها در انجمن
    2,750

نقل قول نوشته اصلی توسط timeline نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مهندسی صنایع برنامه ریزی و تحلیل سیستم دارم اما اصلا علاقه ای به این رشته نداشتم و ندارم
    توی دوران دانشجویی پروژه های اسکیس و ماکت سازی بچه های معماری رو براشون انجام می دادم، از کارهایی که خلاقیت نخواد اصلا خوشم نمی یاد
    بعد از پایان درسم رفتم سراغ کارای ساخت و ساز خصوصا طراحی منظر، الان بعد از 4 سال شرایط رو مساعد می بینم و می خوام کارمو کنار بذارم و برا ارشد بخونم اما در رشته معماری
    از صاحبنظران عزیز تقاضا دارم راهنمایی کنن: من که قصد تغییر رشته از صنایع به معماری دارم کدوم یک از گرایشها برام مناسب تره.
    دوست من، بنده اطلاعاتی در مورد معماری ندارم ولی تا دلت بخواد در مورد رشته ی زیبای صنایع میدونم....! همونطور که خودت میدونی صنایع کوچکترین ربطی به خلاقیت، طراحی، نوآوری و... نداره(البته اگه بحث های انتخاب طرح استقرار رو در نظر نگیریم!) پس....به نظر من مدرک صنایع هیچ نقشی نمیتونه توی انتخاب شما داشته باشه....ببین به کدوم گرایش اون علاقه داری و از زندگی لذت ببر!
    timeline آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    2

نوید عزیز از راهنماییت ممنونم.
    یه سوال دیگه هم دارم، کودوم یک از گرایشها کمتر به دانسته های دوره کارشناسی معماری متکی هستن، لینک یا منبع خاصی نیست برای اطلاع در مورد جزییات و آینده گرایشهای ارشد؟
    من شیراز هستم، آیا دانشگاه، مشاوری در این مورد نداره؟
    shivamdht آواتار ها
    ارشد گرافیک
    فرسته‌ها در انجمن
    1,659

نقل قول نوشته اصلی توسط timeline نمایش پست ها
    نوید عزیز از راهنماییت ممنونم.
    یه سوال دیگه هم دارم، کودوم یک از گرایشها کمتر به دانسته های دوره کارشناسی معماری متکی هستن، لینک یا منبع خاصی نیست برای اطلاع در مورد جزییات و آینده گرایشهای ارشد؟
    من شیراز هستم، آیا دانشگاه، مشاوری در این مورد نداره؟
    بهتر نیست به دانشگاه مراجعه کنید؟
    من فکر می کنم اگه تصمیمتون جدیه به دانشگاه برید و اونجا با اساتید یا دانشجوها صحبت کنید.
    اینطوری اطلاعات خوبی پیدا می کنین در مورد گرایش ها هم فکر می کنم همینجا یه اطلاعاتی بتونید تو بخش معماری پیدا کنید.
    بدون امضا...
    lady_atieh آواتار ها
    مدیر ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    5,140
    sss
    sss آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

سلام. می خوام گرایش مهندسی معماری رو برای ارشد انتخاب کنم .اسکیس من خیلی ضعیف شاید هم صفر باشه.اگه روی باقی دروس وقت بذارم و درصد خوبی بزنم . امید هست که من قبول بشم؟؟
    lady_atieh آواتار ها
    مدیر ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    5,140

نقل قول نوشته اصلی توسط sss نمایش پست ها
    سلام. می خوام گرایش مهندسی معماری رو برای ارشد انتخاب کنم .اسکیس من خیلی ضعیف شاید هم صفر باشه.اگه روی باقی دروس وقت بذارم و درصد خوبی بزنم . امید هست که من قبول بشم؟؟
    من خودم تا حالا ارشد شرکت نکردم . اما طی پرس و جو هایی که کردم و شنیدم . اسکیس خیلی رتبه ها رو جابجا میکنه . یعنی ممکنه کسی با درصد های میانگین ولی اسکیس بالا امکان قبولی بیشتری نسبت به کسی که درصد های بالا ولیی اسکیس ضعیف داشته باشه !!
    mimi آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

سلام:
    من مهندسي شهرسازي خوندم و فكر ميكنم با توجه به اينكه علاقه به طراحي و خلاقيت داري بهتره معماري منظر يا معماري رو انتخاب كني البته بايد اسكيستو خيلي قوي كني!
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

نقل قول نوشته اصلی توسط sss نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط lady_atieh نمایش پست ها
    من خودم تا حالا ارشد شرکت نکردم . اما طی پرس و جو هایی که کردم و شنیدم . اسکیس خیلی رتبه ها رو جابجا میکنه . یعنی ممکنه کسی با درصد های میانگین ولی اسکیس بالا امکان قبولی بیشتری نسبت به کسی که درصد های بالا ولیی اسکیس ضعیف داشته باشه !!
    عطيه جان درست مي گه.
    خيلي خيلي مهمتر از درصد درسهاي تئوري.آخه اصل معماري هم طراحي هستش ديگه
    پيشنهاد مي كنم ببينين دقيقا ضعفتون در چيه.مثلا دستتون قوي نيست.ايده پردازيتون ضعيفه.سرعتتون پايينه.نحوه ارائه تون خوب نيست و...
    بعد همزمان با مطالعه دروس تئوري و بعد از دادن آزمون مشكل ها رو رفع كنين تا نتيجه زحماتتون به هدر نره.
    موفق باشين
    انّ الحسين مصباح الهدي و سفينه النجاه
صفحه 3 از 24 نخست 1 2 3 4 5 13 ... آخرین
نمایش نتایج: از 25 به 36 از 287

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)