ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 1 2 3 آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 26
    golden_architect آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed.tba نمایش پست ها
    من 2 تا امتحان سنگین دارم اونارو تموم کنم (نهم همین ماه) یه سری مطلب آماده میکنم میزارم فعلا نمیتونم بدجوری خوندنی دارم.
    دعا کنین خلاصه برام که تموم شه این جریانات که اگه بدون مشکل (افتادگی..lol) تموم بشه برمیگردم تهران بالاخره...مردم به خدا اینجا.
    حامد جان ما هنوز منتظر ادامه بحث رندرتون هستیم ... پس این امتحانتون کی تموم میبشه؟
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

هه هه ... یادش بخیر...امتحان....چه خوب شد که تموم شد....چه استرسی داشتما....چشم ایشالا سر فرصت مطالب رو آماده میکنم . فعلا که حسابی درگیر طراحی برای مسابقات 2009 wolrldskills هستم...
    www.worldskills.org

سایت بدی نیست....یه نگاه بندازین شاید شما هم دلتون خواست تو یه رشته شرکت کنید البته دیگه الان نه ایشالا برای سال 2011 که تو انگلیسه...
    golden_architect آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    5

اگه لطف کنن و عزیزانی که با برنامه مکس کار میکنند ، نرم افزارهای رندرینگ ( پلاگین ) این برنامه رو معرفی کنند ممنون میشم ( هم نرم افزارهای رندر واقع گرا و و هم غیر واقع گرا ( به صورت اسکچ ...))
    با تشکر
    tirdad kia آواتار ها
    عضو فعال طراحی‌صنعتی
    فرسته‌ها در انجمن
    446

اقا مطلب تکمیلی نمیزارید؟؟؟
    Unrated آواتار ها
    مدیر بخش عمومی
    فرسته‌ها در انجمن
    2,322

نقل قول نوشته اصلی توسط tirdad kia نمایش پست ها
    اقا مطلب تکمیلی نمیزارید؟؟؟
    امر بفرمایید، کدوم قسمت مانور بدیم؟

moonga آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    100

ماکونگا...آقا درباره این موتورهای رندر چنتا سوال داشتم

۱. چنتا موتور مستقل و غیر مستقل داریم؟ از کجا می‌تونم با کرکش دانلود کنم؟ و سرعت کدومشون بیشتره البته همراه با یک کیفیت نسبی؟

۲. اگه V-Ray محترم نصب باشه می‌تونم موتور‌های دیگه هم نصب کنم یا باید اونو پاک کنم؟ اصولا چنتا موتور می‌شه باهم نصب کرد؟

توجه: تمام سوالات برای خروجی 3max می‌باشد.
    Navid آواتار ها
    مدیر طراحی‌صنعتی (در مرخصی)
    فرسته‌ها در انجمن
    2,750

نقل قول نوشته اصلی توسط moonga نمایش پست ها
    ماکونگا...آقا درباره این موتورهای رندر چنتا سوال داشتم

۱. چنتا موتور مستقل و غیر مستقل داریم؟ از کجا می‌تونم با کرکش دانلود کنم؟ و سرعت کدومشون بیشتره البته همراه با یک کیفیت نسبی؟

۲. اگه V-Ray محترم نصب باشه می‌تونم موتور‌های دیگه هم نصب کنم یا باید اونو پاک کنم؟ اصولا چنتا موتور می‌شه باهم نصب کرد؟

توجه: تمام سوالات برای خروجی 3max می‌باشد.
    فکر نمیکنم بشه تعداد دقیقی برای موتور های رندر گفت....در مورد اینکه هر موتور رندر چه ویژگی هایی داره و برای چه کاری مناسب تره قبلا در کافه بحث شده....برای نصب موتور های رندر محدودیتی وجود نداره و شما می تونید به طور همزمان از چند رندر انجین استفاده کنید...

اینا رو نگاه کن:

[ame="http://www.cafedexign.com/showthread.php?t=6393"]Thea Render, beta testing بتا تستینگ موتور رندر جدید - کافه دیزاین | باشگاه طراحان ایران[/ame]
    [ame="http://www.cafedexign.com/showthread.php?t=6473"]kerkythea موتور رندر رایگان - کافه دیزاین | باشگاه طراحان ایران[/ame]
    http://www.cafedexign.com/showthread.php?t=1615&page=3
    [ame="http://www.cafedexign.com/showthread.php?t=5225"]معرفی پلاگین و Ruby ، و تکنیک های اسکچ آپ - کافه دیزاین | باشگاه طراحان ایران[/ame]
    [ame="http://www.cafedexign.com/showthread.php?t=156"]V-Ray چیست - کافه دیزاین | باشگاه طراحان ایران[/ame]
    [ame="http://www.cafedexign.com/showthread.php?t=5372"]آموزش رندر با Hypershot (هایپرشات) - کافه دیزاین | باشگاه طراحان ایران[/ame]
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

پیش فرض درک مفاهیم Fstop , Shutter speed وFocal Distance به صورت تصویری

یعنی دیگه از این راحت تر نمیشه این مفاهیم رو درک کرد ....

فقط برین به این آدرس :

بزارین فایل فلش لود بشه . و موس رو روی اون به سمت چپ و راست و بالا و پایین حرکت بدین ....

میبینین که با عوض شدن مقادیر نتایج تصویر نهایی هم کاملا واضح و قابل درکه و کاملا این مفاهیم رو درک میکنین .

Parandeye Mohajer آواتار ها
    عضو فعال
    آسمان مال من است گرچه تنها و غریبم یاد تو هر لحظه همراه
    فرسته‌ها در انجمن
    331

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
    اگه منظورتون اصول کلی رندر هستش ، ایمان قبلا یه تاپیک در این مورد ایجاد کرده که مطالب خیلی خوبی رو میتونید اونجا پیدا کنید

آشنایی با رندر و مفاهیم آن - کافه دیزاین | باشگاه طراحان ایران
    مرسی نوید جان خیلی خوبه...
    فقط یه سئوای موتورای رندر سرعتو افزایش میدن یا ..
    مثلا ویری جزو موتورای رندر میشه یا ...
    ببخشید اینا سئوال یه مبتدی دیگه...
    [RIGHT][B][COLOR=Red]زندگی[/COLOR] قطره اشکیست گم شده در طوفان عشق[/B]
    [/RIGHT]
    Navid آواتار ها
    فرسته‌ها در انجمن
    2,750

نقل قول نوشته اصلی توسط Parandeye Mohajer نمایش پست ها
    مرسی نوید جان خیلی خوبه...
    فقط یه سئوای موتورای رندر سرعتو افزایش میدن یا ..
    مثلا ویری جزو موتورای رندر میشه یا ...
    ببخشید اینا سئوال یه مبتدی دیگه...
    سرعت چی رو؟ ببینید...شما اول با استفاده از یه برنامه ی مدلساز (مثل مکس،راینو،مایا و...) مدل سه بعدیتون رو می سازید...اون وقت میتونید با استفاده از موتورهای رندر (مثل وی -ری ، مکسول ، هایپرشات و...) اون رو رندر کنید
    Parandeye Mohajer آواتار ها
    عضو فعال
    آسمان مال من است گرچه تنها و غریبم یاد تو هر لحظه همراه
    فرسته‌ها در انجمن
    331

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
    سرعت چی رو؟ ببینید...شما اول با استفاده از یه برنامه ی مدلساز (مثل مکس،راینو،مایا و...) مدل سه بعدیتون رو می سازید...اون وقت میتونید با استفاده از موتورهای رندر (مثل وی -ری ، مکسول ، هایپرشات و...) اون رو رندر کنید
    واقعا ممنون،
    اشتباه من از اینجا بود که فکر میکردم موتور برای افزایش سرعت رندر استفاده میشه در مورد این موتورها هم فکر کنم هر کدوم واسه یه منظور خاص بهترن مثلا همین موتوری که شما معرفی کردید واسه منظره، ویری برای بافت مسکونی(زیاد دیدم گفتن ما با ویری از معماری داخلی رندر با کیفیت خوب گرفتیم و ...)
    درسته؟
    اگه اشتباه میگم شما لطف کنید راهنماییم کنید...
    [RIGHT][B][COLOR=Red]زندگی[/COLOR] قطره اشکیست گم شده در طوفان عشق[/B]
    [/RIGHT]
    Navid آواتار ها
    فرسته‌ها در انجمن
    2,750

نقل قول نوشته اصلی توسط Parandeye Mohajer نمایش پست ها
    واقعا ممنون،
    اشتباه من از اینجا بود که فکر میکردم موتور برای افزایش سرعت رندر استفاده میشه در مورد این موتورها هم فکر کنم هر کدوم واسه یه منظور خاص بهترن مثلا همین موتوری که شما معرفی کردید واسه منظره، ویری برای بافت مسکونی(زیاد دیدم گفتن ما با ویری از معماری داخلی رندر با کیفیت خوب گرفتیم و ...)
    درسته؟
    اگه اشتباه میگم شما لطف کنید راهنماییم کنید...
    تقریبا حرفتون درسته
    یکی از تقسیمات موتورهای رندر بر اساس کاربری اونهاست...همونجور که گفتید بعضی از موتورها کاربری عام و بعضی کاربری خاص دارن....دسته ی اول به واسطه ی دو ویژگی متفاوت تو این دسته بندی قرار میگیرن...نوع اول به واسطه ی تنظیمات زیاد و قابلیت بالای مطابقت با خواسته های خاص کاربر (مثل مکسول ، وی -ری ، منتال ری ، فرای رندر و...) و نوع دوم به دلیل سادگی تنظیمات و user friendly بودن (مثل هایپر شات، برازیل، فلامینگو و ...) که همین ویژگی ها باعث میشه که برای کاربرد های زیادی از اون ها استفاده بشه...

تقسیم بندی دوم شامل موتور هایی با کاربرد های خاص و محدود میشه...که این نوع هم به دو دسته ی موتور های مستقل و وابسته تقسیم میشه...(موتورهای مستقل مثل تراژن ، هودینی ،پینوکیو و....)
    موتورهای کاربری خاص وابسته نرم افزارهایی هستن که به صورت پلاگین به کمک یه رندر انجین میان..( مثل VRayScatter برای وی -ری و Swift 3D برای مکس)
صفحه 2 از 3 نخست 1 2 3 آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 26

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)