ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 6 نخست 1 2 3 4 ... آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 68
    ezrael آواتار ها
    مدیر طراحی جواهرآلات
    فرسته‌ها در انجمن
    343

ممنونم حامدجان همین لینک که شما گذاشتی رو دانلود کردم :Dاز لطفت هم ممنون 180 مگ که چیزی نیست 180گیگ هم بود چیزی نبود:D
    این اولین نمونه هست که با هایپرشات رندر کردم خودم خوشم نیومدنمیدونم عیبش چیه خیلی مصنوعی شده با وی ری خیلی بهتر میشد
    اگه ممکنه یک کم کمکم کنید

در ضمن بفرمایید چطوری میشه متریال بیشتری اضافه کرد چون متریال هاش خیلی کمه

اموزش جالبی بود منتظر ادامش هم هستم
    .............I have a dream
    Navid آواتار ها
    مدیر طراحی‌صنعتی (در مرخصی)
    فرسته‌ها در انجمن
    2,750

یه پیشنهاد....عزرائیل جان به نظر من متریال طلای هایپر زیاد شبیه طلا نیست! بهتره رنگ اولیه رو خودت بهش بدی...
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

نقل قول نوشته اصلی توسط ezrael نمایش پست ها
    ممنونم حامدجان همین لینک که شما گذاشتی رو دانلود کردم :Dاز لطفت هم ممنون 180 مگ که چیزی نیست 180گیگ هم بود چیزی نبود:D
    این اولین نمونه هست که با هایپرشات رندر کردم خودم خوشم نیومدنمیدونم عیبش چیه خیلی مصنوعی شده با وی ری خیلی بهتر میشد
    اگه ممکنه یک کم کمکم کنید

در ضمن بفرمایید چطوری میشه متریال بیشتری اضافه کرد چون متریال هاش خیلی کمه

اموزش جالبی بود منتظر ادامش هم هستم
    بابا بیخیال ....کار درست...دست مارو هم بگیر من یه 15 16 گیگ برا دانلود دارما....lol ...

خوب آره حق دارین هایپر شات زیاد real رندر نمیگیره مخصوصا تو بحث متریال هایی مثل طلا و نقره....که البته اونم راه داره....
    شما فایل .3dm همین انگشتر رو بزارین اینجا من براتون با همین هایپرشات یه رندر میگیرم که حتما تعجب کنید.
    و توضیح میدم که باید چیکار کرد...
    در مورد متریال هم که اصلا هیییییییچ نیازی نیست بهش فکر کنید شما تو هایپر شات فقط کافیه روی object خودتون 2 بار کلیک کنید و متریال رو تغییر بدین تا اونی که میخواین بشه...تو این مورد واقعا قدرتمنده....هر مدل متریالی میشه باهاش درست کرد .
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

برای مثال اینا همه نمونه کارایی که من با هایپرشات گرفتم :

میبینید ؟ نباید زیاد هم این هایپرشات رو دسته کم بگیرین....
    ezrael آواتار ها
    مدیر طراحی جواهرآلات
    فرسته‌ها در انجمن
    343

این رندر های شما خیلی خوبه نمیدونم چرا مال من خوب در نمیادفکر کنم اقا نوید راست میگه متریال طلا خیلی بد شده ولی نمیدنم فقط همین رو داره
    در مورد تنظیم متریال مشکل دارم. ایا باید یک متریال دیگه بدم یا همین رو ادیت کنم؟
    این فایل این کاره:http://rapidshare.com/files/25379429...hyper.rar.html
    لطف کن یه رندر با هایپرشات برام بگیر....تشکر
    این رو هم با وی ری گرفتم
    راستی خیلی هم با هایپرشات رندر زمان میبره این رو با وی ری 3دقیقه ای گرفتم قبلی رو با هایپرشات یه نیم ساعتی سر کار بودم تا تموم شد:Dفکر میکنید مشکل چیه؟
    .............I have a dream
    Navid آواتار ها
    فرسته‌ها در انجمن
    2,750

تنظیمات رندر رو عوض کردین یا تنظیمات پیش فرض بود؟ اگر اون ها رو تغییر داده باشی یک مقدار طبیعیه ولی اگر از پیش فرض استفاده کرده باشین، با توجه به کوچیک بودن سایز مدل و مثلا استفاده نکردن از متریال شفاف این زمان باید نهایتا 4-5 دقیقه باشه!

برای طلا از اینها استفاده کن.....من که خیلی از این رنگ خوشم میاد!

R:249
    G:227
    B:170

این رو من با همین ترکیب گرفتم...با هایپر:
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

نقل قول نوشته اصلی توسط ezrael نمایش پست ها
    این رندر های شما خیلی خوبه نمیدونم چرا مال من خوب در نمیادفکر کنم اقا نوید راست میگه متریال طلا خیلی بد شده ولی نمیدنم فقط همین رو داره
    در مورد تنظیم متریال مشکل دارم. ایا باید یک متریال دیگه بدم یا همین رو ادیت کنم؟
    این فایل این کاره:http://rapidshare.com/files/25379429...hyper.rar.html
    لطف کن یه رندر با هایپرشات برام بگیر....تشکر
    این رو هم با وی ری گرفتم
    راستی خیلی هم با هایپرشات رندر زمان میبره این رو با وی ری 3دقیقه ای گرفتم قبلی رو با هایپرشات یه نیم ساعتی سر کار بودم تا تموم شد:Dفکر میکنید مشکل چیه؟
    هایپرشات :

وی ری :

ببینید برای اینکه متریال بهتری از طلا بدست بیارید باید وقتی متریال رو اعمال کردین روی اون آبجکت 2 بار کلیک کنید و شدت رنگ اون رو کمتر کنید ... تو عکس زیر مشخص کردم ..

البته مهم تر از این استفاده از یه Environment image خوبه که این خیلی تو رندر کردن با هایپرشات مهمه....خیلی ...

من هر مدل Environment image ای که گیرم میاد و امتحان میکنم...شما تو هایپر شات با زدن کلید ترکیبی Ctrl+E میتونید از همون فایلهای هایپرشاات استفاده کنید...هر کدومشون یه جا استفاده بهتری داره مثلا من معمولا برای جواهرات از Kitchen_Small.hdr استفاده میکنم ...که البته یه نکته ای هم داره که شما باید اول زاویه رندرتونو درست کنید و بعد با نگه داشتن Ctrl و کلیک چپ موس و چرخاندن موس بهترین حالت رو انتخاب کنید...چند بار تست کنید دستتون میاد...خیلی سادس.
    راستی فلز رو هم میتونید مات کنید : بعضی مواقع واقعا به درد میخوره. ...

در مورد زمان رندر من از هایپرشات سریع تر ندیدم ....(البته فاینال رندر هم بد نیست ...)
    یه نگاه به زمان این رندر بندازین... : وی ری تو خواب بتونه این رندر رو تو 47 ثانیه بگیره...!!!
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

باید اضافه کنم که هایپرشات GPU بیس هست بر خلاف وی ری و بقیه نرم افزارهایی که CPU بیس هستند....
    این به این معنی هست که قدرت هایپرشات بستگی به قدرت کارت گرافیک شما هم داره.....که کارت گرافیک من معمولی هست و از همین چینی ها ...(Geforce 1GB 9500 real) البته بازم اینکه شما تنظیمات رندر رو چهجوری تعیین کنید هم مهمه......و باید بدونید که بهترین راه برای یه رندر گرفتن با سرعت بالا همونه که شما برای چند لحظه دست به محیط نرم افزار نزنید (البته بعد ار اعمال همه تغییراتتون تو متریال ها و غیره..) و با زدن دکمه Save Screenshot اونو ذخیره کنید....هایپر شات واقعا قدرتمند و در عین حال انعطاف پذیره...یکی از بهترین هاست....
    Navid آواتار ها
    فرسته‌ها در انجمن
    2,750

دوستان...کمک!

امروز که خواستم با هایپر کار کنم گفت باید اکتیوش کنم!

با خودم گفتم حتما یادم رفته کرکش کنم و فایل های کرک رو مثل همیشه( منظورم دفعات قبل که برنامه رو نصب میکردم) ریختم توی پوش و Replace کردم....ولی باز هم مشکل حل نشد...برنامه رو حذف و نصب کردم ولی بازم.....

کسی به این مشکل برخورده تا به حال؟
    Unrated آواتار ها
    مدیر بخش عمومی
    فرسته‌ها در انجمن
    2,322

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
    دوستان...کمک!

امروز که خواستم با هایپر کار کنم گفت باید اکتیوش کنم!

با خودم گفتم حتما یادم رفته کرکش کنم و فایل های کرک رو مثل همیشه( منظورم دفعات قبل که برنامه رو نصب میکردم) ریختم توی پوش و Replace کردم....ولی باز هم مشکل حل نشد...برنامه رو حذف و نصب کردم ولی بازم.....

کسی به این مشکل برخورده تا به حال؟
    بله نوید جان. احتمالا رو لپ تاپ نصب نمیکنی؟ یا سرویس پک 3؟ یا کارت شبکه ت سالمه؟! (والله ربط داشت!)

Navid آواتار ها
    فرسته‌ها در انجمن
    2,750

نقل قول نوشته اصلی توسط BluePhoenix نمایش پست ها
    بله نوید جان. احتمالا رو لپ تاپ نصب نمیکنی؟ یا سرویس پک 3؟ یا کارت شبکه ت سالمه؟! (والله ربط داشت!)
    لپ تاپ که نه....ویندوزم هم ویستاست (تا الان چندین بار رو ویستا نصب کردم و مشکلی نداشته)....کارت شبکه هم فکر کنم سالم باشه....
    حسام آواتار ها
    مدیر ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    4,804
    فرسته‌های وبلاگی
    1

نوید جان...کرکش کردی؟؟؟ یا شماره سریال داری؟؟؟؟
    ورژنش چنده؟؟؟
صفحه 2 از 6 نخست 1 2 3 4 ... آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 68

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)