ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 1 2 3 آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 31
    grace آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    402

نقل قول نوشته اصلی توسط edris.mohamadi نمایش پست ها
    خوب این البته ابعادش خیلی بزرگتره ، البته قشنگ شده ، فقط یه سوال ، اون بافت رو توی قسمت پر رنگ تر چجوری ایجاد کردین ؟
    و اینکه نمی شد از رنگ بهتری استفاده کنید (البته رنگ سلیقه شخصیه) .......
    اون بافت هنگام رنگ زدن توسط یک غلطک از روی دیوار برداشته میشه!یعنی رنگ بکگراند دیده میشه!
    خوب راستش این رنگ با رنگ اصلی کاملا فرق داره البته اگه منظورتون کلا رنگ با بیس صورتیه که قضیه سلیقه شخصیه! در ضمن کار شما هم خیلی خوب شده بود!
    سکانس آخر وجودم بد جور بوی زندگی می دهد
    gandomsa آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    92

تو خونمون یه شومینه داشتیم که ازش به شدت متنفر بودم(از سنگش)چون به هیچ جای خونه ام نمیومد.درنتیجه از این:
    و این:

تبدیلش کردم به این:

البته هنوز تمیز کاریهاش مونده.فقط چون این تاپیکو دیدم ذوق مرگ شدم که نشون بدم چه کارهایی بلدم
    خودم میدونم پر ایراده ولی بزارین تمیز کاریهاشم بکنم.دوباره عکس میزارم.
    Amyatis آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط gandomsa نمایش پست ها
    تو خونمون یه شومینه داشتیم که ازش به شدت متنفر بودم(از سنگش)چون به هیچ جای خونه ام نمیومد.درنتیجه از این:
    و این:

تبدیلش کردم به این:

البته هنوز تمیز کاریهاش مونده.فقط چون این تاپیکو دیدم ذوق مرگ شدم که نشون بدم چه کارهایی بلدم
    خودم میدونم پر ایراده ولی بزارین تمیز کاریهاشم بکنم.دوباره عکس میزارم.
    ممكنه بگيد اون ماده كه ازش استفاده كرديد چي هست ؟ چون من هم همين مشكل رو با شومينه خونمون دارم !!
    gandomsa آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    92

نقل قول نوشته اصلی توسط Amyatis نمایش پست ها
    ممكنه بگيد اون ماده كه ازش استفاده كرديد چي هست ؟ چون من هم همين مشكل رو با شومينه خونمون دارم !!
    زیرش تکسچر کراکل استفاده کردم .بعد با شابلون و تکسچر بسکت طرح هاشو زدم.بعدم با شاپون رنگ کردم بعد با دستمال تینری روش کشیدم که سایه روشن بشه.روی طرح ها هم واکس انگشتیه طلایی زدم.به همین آسونی.
    M.Afkhami آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    42

سلام منم یه چندتا کار تو اتاقم دارم این یکی چراغ دیواریمه چون خیلی قدیمی بود اینطوریش کردم :

ویرایش به دست M.Afkhami : 10-02-21 در ساعت 23:50
    Ferji آواتار ها
    عضو ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    804

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Afkhami نمایش پست ها
    سلام منم یه چندتا کار تو اتاقم دارم این یکی چراغ دیواریمه چون خیلی قدیمی بود اینطوریش کردم :

جالبه ... میتونم بپرسم چطوری اینجوریش کردی ؟!؟
    با چی کار کردی ؟!؟
    شابلون ساختی یا ... ؟
    ممنون میشم توضیح بدین ...
    M.Afkhami آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    42

نقل قول نوشته اصلی توسط Ferji نمایش پست ها
    جالبه ... میتونم بپرسم چطوری اینجوریش کردی ؟!؟
    با چی کار کردی ؟!؟
    شابلون ساختی یا ... ؟
    ممنون میشم توضیح بدین ...
    حتما". بله بالها طرحی از یک tatoo هستن که چون طرح قرینه هست یک طرفش رو شابلون در اوردم و با مداد رنگ زدم.ممنون
    Maryam.B آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    38

سلام دوستان.من میخوام اتاقمو رنگ کنم.البته خودم.تا حالام از این کارا نکردم.شما نظر بدید چیکار کنم.رنگ و موادی که بشه یک مبتدی ازش استفاده کنه چیه.کمکم کنید.ایده بدین.الان اتاقم گچ سفیده و تا حالا رنک نشد.ابعادشم 4*5.تو ضله در ورودی یک کمد دیواری سرتاسری چوبی با رنگ کم رنگ دارم.ضلع روبروی در 2تا پنجره باریک و بلند سقفی دارم که وسط اونا یک تو رفتگی داره.دو تا ضلع مجاور خالیه.در ضمن همه وسایل اتاقم(میز.تخت. بوفه آیینه دار.میز عسلیو...)چوب کمرنگن.یک نظرم در مورد پرده اتاق بدین.میخوام اونم عوض کنم.
    ما در هیچ سرزمینی زندگی نمی کنیم جز در قلب کسانی که دوستشان داریم :tt1:
    iman taha آواتار ها
    عضو برجسته‌ی معماری
    فرسته‌ها در انجمن
    3,156

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم بشارتلو نمایش پست ها
    سلام دوستان.من میخوام اتاقمو رنگ کنم.البته خودم.تا حالام از این کارا نکردم.شما نظر بدید چیکار کنم.رنگ و موادی که بشه یک مبتدی ازش استفاده کنه چیه.کمکم کنید.ایده بدین.الان اتاقم گچ سفیده و تا حالا رنک نشد.ابعادشم 4*5.تو ضله در ورودی یک کمد دیواری سرتاسری چوبی با رنگ کم رنگ دارم.ضلع روبروی در 2تا پنجره باریک و بلند سقفی دارم که وسط اونا یک تو رفتگی داره.دو تا ضلع مجاور خالیه.در ضمن همه وسایل اتاقم(میز.تخت. بوفه آیینه دار.میز عسلیو...)چوب کمرنگن.یک نظرم در مورد پرده اتاق بدین.میخوام اونم عوض کنم.
    سلام
    رنگ اتاق خواب به سلیقه افراد مربوط میشه! ولی معمولا از رنگهای ملایم استفاده می کنند که باعث آرامش بیشتر بشه چون فضای استراحته! راحت ترین و ساده ترین و ارزان ترین رنگ پلاستیکه البته اگر دیوار گچ باشه و تا حالا رنگ نشده باشه باید توی چند دست رنگ اجرا شود!
    بعد منظور شما از ((کم رنگ)) چه رنگیه؟؟؟
    پیشنهاد من اینکه از رنگهای آرامش بخش مانند فیروزه ایی ، لیمویی روشن و... استفاده کنید برای دیوارها و برای سقف هم رنگ روشن تر از رنگ دیوارها استفاده کنید پرده اتاق هم مدلی انتخاب کنید که با مبلمان اتاقتون هارمونی داشته باشه!
    حالا اگر یه عکس بزارید تا پلان بزارید بیشتر میتونیم راهنماییتون کنیم!
    موفق باشید
    یا علی
    موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاشند که وقت نمی کنند دنبال آن بروند.
    pariiiiiisa آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم بشارتلو نمایش پست ها
    خیابون شریعتی روبروی حسینیه ی ارشاد یه مغازه رنگ فروشی هست که رنگ پلاستیک می فروشه کلیم رنگاش زیاد و متنوع هستش و از هر رنگی هم کلی تونالیته داره در ضمن همه ی لوازم رنگ کردن رو داره از شابلون گرفته تا مدل های گوناگون غلطک.
    منم 2 سال پیش اتاقمو رنگ کردم همه ی وسایلم از اونجا خریدم و خیلیم راضیم
    farzane abyar آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    382

سلام بچه ها وقتتون بخیر !!!
    من در حال حاضر دارم روی نقاشی اتاق بچه کارمیکنم یه قسمتی از کارم تصویر یه بالن هست که میخوام این رو درست کنم اما نمیدونم با چی ؟؟
    نمیخوام به صورت دوبعدی روی دیوار باشه میخوام کل بالن رو با یه چیزی درست کنم
    جواب این سوال برام خیلی مهمه ممنون میشم اگه وقتتون رو بزارین جواب بدین .
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

نقل قول نوشته اصلی توسط farzane abyar نمایش پست ها
    سلام بچه ها وقتتون بخیر !!!
    من در حال حاضر دارم روی نقاشی اتاق بچه کارمیکنم یه قسمتی از کارم تصویر یه بالن هست که میخوام این رو درست کنم اما نمیدونم با چی ؟؟
    نمیخوام به صورت دوبعدی روی دیوار باشه میخوام کل بالن رو با یه چیزی درست کنم
    جواب این سوال برام خیلی مهمه ممنون میشم اگه وقتتون رو بزارین جواب بدین .
    يعني مي خواين برجسته باشه؟!
    مي تونين...مي تونين با گچ به شكل يه نيم كره بسازينش.و بعد روش رو رنگ بزنين.
    يا مثلا به شكل برجسته با يه فلزي مثل مس يا برنز.
    يا ....يه چيز بامزه الان به نظرم رسيدمي شه از يه چيزي مثل ابر و روي اون پوشش قابل شستشو مثلا پارچه هايي كه واسه باروني هست بكشين كه بچهه بتونه با مشت بكوبه بهش و تخليه انرژي بشه البته اگه اون بچه خيلي انرژي نداشته باشه و دلش بخواد با چاقو اونو پاره كنه
    انّ الحسين مصباح الهدي و سفينه النجاه
صفحه 2 از 3 نخست 1 2 3 آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 31

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)