ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 31
    Edriss آواتار ها
    ارشد عکاسی و مولتی‌مدیا
    فرسته‌ها در انجمن
    643

پیش فرض نمونه کارهای اعضا در مورد طراحی های اتاق هاشون یا کارائی که خودشون انجام دادن

سلام خدمت همه دوستان عزیز کافه !!
    تو این تاپیک قصد دارم اگه دوستان کاری در زمینه طراحی هایی که خودشون در رمینه طراحی داخلی انجام دادن و اجرا کردن عکس بذارن ، حالا چه اتاق خودشون یا دوستشون !! یا اگه برای خونه ای کاری اجرا کردن ،
    این تاپیک رو بیشتر برای این گذاشتم که سراغ جزئیات اجرای طراحی داخلی بریم ، هر چی هم گشتم موضوعی که دقیقا منظورمو برسونه پیدا نکردم و امیدوارم تکراری نباشه ،
    برای بیشتر روشن شدن موضوع چند تا عکس از اتاق های سابقم می ذارم که به جزئیات پرداخته ، امید وارم با توجه به سادگی موضوع بچه ها اسقبال داشته باشن و نمونه های قشنگی ببینیم .
    Epsilon آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    764

ادریس جان خوب شدن ولی ای کاش یه ذره طرحای وکترو تمیزتر اجرا میکردی....
    شابلون درست کردی دیگه؟؟؟ پس چرا بعضی جاهاش اینطوری شده! زده بیرون؟
    با رنگ چی رنگ کردی؟
    (البته ببخشیدا... ولی خوب می گم دفه بعد یه ذره تمیز تر اجرا کنی)
    Edriss آواتار ها
    ارشد عکاسی و مولتی‌مدیا
    فرسته‌ها در انجمن
    643

نقل قول نوشته اصلی توسط Epsilon نمایش پست ها
    ادریس جان خوب شدن ولی ای کاش یه ذره طرحای وکترو تمیزتر اجرا میکردی....
    شابلون درست کردی دیگه؟؟؟ پس چرا بعضی جاهاش اینطوری شده! زده بیرون؟
    با رنگ چی رنگ کردی؟
    (البته ببخشیدا... ولی خوب می گم دفه بعد یه ذره تمیز تر اجرا کنی)
    نه (no prob:D) آخه من اینجوری بی نظم دوست دارم !!!
    شابلون که شابلونه ؛ تو کرل درست کردم بعد رفتم با کاتر پلاتر دادم برام رو طلق در آوردن که دیگه راحت باشه
    با رنگ پلاستیک هم کار کردم ، (یه کم غلیظه البته) تا به مرحله اجرا رسید یه کم ، کم حوصله شدم شاید ، اما واقعا خودم این شکل بی نظمی و از خط بیرون زدگی رو دوست دارم ! :D
    اگه تو رنگ زمینه هم دقت کنی اصلا صاف نیست ، اونم کار خودمه :D ، که البته یک بافت بی نظم و خط خطی داره اگه از نزدیک بهش دقت کنی !!
    (کلا نظرات سرکار متین و موجه !!!! )
    ویرایش به دست Edriss : 09-07-12 در ساعت 19:17
    Epsilon آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    764

ادریس جدی خوشت میاد از این بی نظمی....! خیلی خوبی!
    ولی با بی نظمی رنگ کردن بگ گرانده دیوارت ناجـــــــــــــور موافقم... فکر نمی کردم اونم خودت رنگ کرده باشی وگرنه تحسینت میکردم
    چرا با اکرلیک رنگ نکردی...؟ اون که غلظتش کمتره! و هم بهتر...
    با کاتر پلاتر دادم برام رو طلق در آوردن که دیگه راحت باشه
    میشه اینو توضیح بدی...(واسه افزایش اطلاعات خودم)
    Edriss آواتار ها
    ارشد عکاسی و مولتی‌مدیا
    فرسته‌ها در انجمن
    643

نقل قول نوشته اصلی توسط Epsilon نمایش پست ها
    ادریس جدی خوشت میاد از این بی نظمی....! خیلی خوبی!
    ولی با بی نظمی رنگ کردن بگ گرانده دیوارت ناجـــــــــــــور موافقم... فکر نمی کردم اونم خودت رنگ کرده باشی وگرنه تحسینت میکردم
    چرا با اکرلیک رنگ نکردی...؟ اون که غلظتش کمتره! و هم بهتر...

میشه اینو توضیح بدی...(واسه افزایش اطلاعات خودم)
    ببین ، اگه دیده باشی این تابلو نویس ها وقتی می خوان یه تکست رو با شبرنگ یا استیکر در بیارن ، یه دستگاه دارن که بهش می گن کاتر پلاتر ، که توی کرل (Corel) تایپ می کنن و این دستگاه بعنوان پرینتر اونو روی شبرنگ کار می کنه که به جای هد رنگی یه تیغ سرش داره ، و لبه های وکتوری رو که توی کرل طراحی شده رو روی هر متریالی که توش باشه (البته با ضخامت محدود) در میاره . منم طرحمو اصطلاحا کرلی کردم که وکتور باشه ، بعد بردم برام روی طلق که متری خریده بودم اجراش کرد و طرح رو از توش در آورد ، که در واقع شد همون شابلون !!
    بعد دیگه رنگ کردمو اینا !!!
    پ.ن : من اکرلیک و شنیدم اما تا حالا باهاش کار نکردم ، اگه شما توضیحاتی راجع بهش داری خیلی خوشحال می شم بزاری تا راجع بهش بدونیم . اما از غلظت گفتی ، آخه اونم من می خواستم که غلیظ باشه وگرنه آب قاطیش می کردم ، چون هم یخورده برجسته می شه ، هم بافت دار D: ممنون از توجهت .
    آیدا آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    67

سلام نمی دونم جای این سوال اینجا هست یا نه؟ من می خوام واسه اتاقم یه سری قفسه درست کنم چون می خوام خودم درست کنم و سبک و البته کم خرج باشه یه جا خوندم اگه یونولیت رو با خمیر کاغذ روکش کنیم به سفتی چوب می شه ولی تا حالا امتحان نکردم می خوام بدونم کسی اینو امتحان کرده ؟ جواب می ده؟ می خوام روش کتاب بذارم...
    nazyla آواتار ها
    کارشناس طراحی‌صنعتی
    فرسته‌ها در انجمن
    374

نقل قول نوشته اصلی توسط آیدا نمایش پست ها
    سلام نمی دونم جای این سوال اینجا هست یا نه؟ من می خوام واسه اتاقم یه سری قفسه درست کنم چون می خوام خودم درست کنم و سبک و البته کم خرج باشه یه جا خوندم اگه یونولیت رو با خمیر کاغذ روکش کنیم به سفتی چوب می شه ولی تا حالا امتحان نکردم می خوام بدونم کسی اینو امتحان کرده ؟ جواب می ده؟ می خوام روش کتاب بذارم...
    فکر کنم همون چوب بهتره چون چوب هم بعد از یه مدت زیر فشار کتاب خم میشه چه برسه به یونولیت.(شایدم نظرم اشتباه باشه!:D)
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

چرا اين همه درد سر!
    مصالح سبك و مقاوم تر بهتري هم هستن.
    در مورد چوب هم مي توني از عضو خوب كافه خانوم سايه كمك بگيري.
    اينم يه تاپيك كه در مورد چوب اطلاعات خوبي داره:[ame="http://www.cafedexign.com/showthread.php?t=6187"]اطلاعات كلي درموردچوب وفراورده هاي چوبي - کافه دیزاین | باشگاه طراحان ایران[/ame]
    البته مي توني از روش هاي ديگه استفاده كني.ولي اگه مي خواي كارت هم مقاوم باشه هم بتوني به خوبي ازش استفاده كني حتي اگه اولش يه كم هزينه بيشتري مي دي در عوض مدت بيشتري از اون قفسه استفاده مي كني.

انّ الحسين مصباح الهدي و سفينه النجاه
    آیدا آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    67

اخه با یه سری بچه ها قرار گذاشتیم یه چیزی واسه اتاقامون طراحی کنیم که خودمون درستش کنیم ولی قابل استفاده ام باشه یه چیزه ابتکاری می خواستم بشه یعنی واقعا فکر می کنین نمیشه؟؟؟
    مريم آواتار ها
    مدیر طراحی‌داخلی
    فرسته‌ها در انجمن
    4,393

اخه با یه سری بچه ها قرار گذاشتیم یه چیزی واسه اتاقامون طراحی کنیم که خودمون درستش کنیم ولی قابل استفاده ام باشه یه چیزه ابتکاری می خواستم بشه یعنی واقعا فکر می کنین نمیشه؟؟؟
    چرا نشه!
    هيچ چي نشد نداره!
    حتي يادمه يكي از دوستام با مقوا يه ميز واسه ضبط درست كرده بود !خيلي هم محكم و خوب شده بود!
    من در مورد اين موضوعي كه گفتين چيزي نمي دونم.يعني نشنيده بودم اگه مي شه كه خيلي هم خوبه
    راستي بعدا مي توينن تصوير كارتون رو هم بذارين تا همه ببينن
    موفق باشين
    انّ الحسين مصباح الهدي و سفينه النجاه
    grace آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    402

سلام به همه دوستان!
    وقتی کار ادریس دیدم به نظرم خیلی جالب آمد که منم یه همچین کاری انجام دادم فقط در مقیاس خیلی بزرگتر!
    البته جالب تر اونجاست که رشته تحصیلی ادریس الکترونیک!

سکانس آخر وجودم بد جور بوی زندگی می دهد
    Edriss آواتار ها
    ارشد عکاسی و مولتی‌مدیا
    فرسته‌ها در انجمن
    643

نقل قول نوشته اصلی توسط grace نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان!
    وقتی کار ادریس دیدم به نظرم خیلی جالب آمد که منم یه همچین کاری انجام دادم فقط در مقیاس خیلی بزرگتر!
    البته جالب تر اونجاست که رشته تحصیلی ادریس الکترونیک!

خوب این البته ابعادش خیلی بزرگتره ، البته قشنگ شده ، فقط یه سوال ، اون بافت رو توی قسمت پر رنگ تر چجوری ایجاد کردین ؟
    و اینکه نمی شد از رنگ بهتری استفاده کنید (البته رنگ سلیقه شخصیه) .......
صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 31

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)