ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 8 نخست 1 2 3 4 ... آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 87
    Ferji آواتار ها
    عضو ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    804

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed.tba نمایش پست ها
    میدونستم میای داداشی آره قربونت برم 100% نیست اما خوب سعی میشه دیگه . من احتمالا امروز این طرح امیر رو استارت میزنم . خوبه آقا صفا میده اینجوری . فقط باید با هم هماهنگ باشیم که کاری رو که یکی شروع میکنه یکی دیگه وقت نذاره روش .

حالا میدونی چیش جالب میشه ؟ اینکه بچه های 3DMAX کار هم بیان برای قدرت نمایی

اونوقت رقابت بین نرم افزارها هم شروع میشه ... چون همه میتونن یه مدل رو هم بسازن .... اختیاریه دیگه همه چیز آزاد و راحته دیگه ....

با این کار میتونیم حسابی از عملکرد نرمافزارای مختلف هم نتیجه بگیریم ..... (راینو حریف نداره ....هه هه هه هه ....)
    اگه هدفت اینه پس این تاپیک رو از راینو بیار بیرون !
    مستقیماً بذار توی : [ame="http://www.cafedexign.com/forumdisplay.php?f=61"]نرم‌افزارهای گرافیک سه بعدی (مدل‌سازی و انیمیشن) - کافه دیزاین | باشگاه طراحان ایران[/ame]
    اونوقت جامعتر میشه !

اما کسی که کار میکنه مهمه !
    تا استاد هایی مثل شما و حسام پشت راینو ایستادن ۳دی مکس بهتره بره با paint رقابت کنه !!! به قول داداش باهال looool
    iman kh آواتار ها
    مدیر عکاسی
    فرسته‌ها در انجمن
    2,449

اقا من می خوام واسه رزومم پروژه های دانشگامو مدل کنم ........ البته به صورت شماتیک ... یعنی مثلا فقط یه متریال ...... کسی هیت بتونه کمک کنه ؟؟؟؟ در مورد هزینه هم مشکلی نیست ...... حدود 5-6 تا کار معماریه و 4 تا طراحی داخلی .......
    اگر ندانید چرا عکاسی می کنید،دانستن هر چیز دیگری در مورد عکاسی به هیچ درد شما نمی خورد...
    حسام آواتار ها
    مدیر ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    4,804
    فرسته‌های وبلاگی
    1

نمونه شونو داری بزاری ایمان جان- همشهری محترم
    iman kh آواتار ها
    مدیر عکاسی
    فرسته‌ها در انجمن
    2,449

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam نمایش پست ها
    نمونه شونو داری بزاری ایمان جان- همشهری محترم
    حسام جان واست با پیغام خصوصی فرستادم ..... هم فایل سه بعدی کد هم عکس ماکت

مرسی
    اگر ندانید چرا عکاسی می کنید،دانستن هر چیز دیگری در مورد عکاسی به هیچ درد شما نمی خورد...
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    اقا من می خوام واسه رزومم پروژه های دانشگامو مدل کنم ........ البته به صورت شماتیک ... یعنی مثلا فقط یه متریال ...... کسی هیت بتونه کمک کنه ؟؟؟؟ در مورد هزینه هم مشکلی نیست ...... حدود 5-6 تا کار معماریه و 4 تا طراحی داخلی .......
    ایمان جون ما در خدمتیم هرکاری بتونم میکنم . البته اگه بتونم .
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

ببینید دوستان مثلا این یه نمونه کار بود برای یکی از بچه های گل و مهربون کافه .

که این طرحشون بود : (اندازه ها و نما خیلی مهمه)

و این هم مدل نهایی که براشون زدم:

در کل میخوام بگم که نماهای لازم خیلی مهمه برای مدل شدنش .
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

خوب رندر هاش تموم شد . بیا امیر جون این هم کادویی که گفتم بهت میدم . از رو همون اسکچ قدیمی ای که بهم داده بودی مدلش کردم برو باهاش حالا زامبی بکش loooool

برو حالشو ببر.

A.M.D آواتار ها
    کارشناس رندر با فتوشاپ
    فرسته‌ها در انجمن
    2,060

نقل قول نوشته اصلی توسط A.M.D نمایش پست ها
    اینو چی ؟

دمت گرم حامد جون ... کیفور شدم .................................

ولی این همه زحمت کشیدی ..... کاش اینو میزدی ....... این که خیلی خفن تر بود .........

بعد این چرا اینجوریه .............. خندم میگیره بگم ...... چرا لبه هاش کلفته ..... یاد اسباب بازی افتادم ............ تیغه به نظر میرسه تراش نخورده ........ کاش آینه ای تر میشد ...... دسته مگه چوب نیست .... ؟ ............. :D

در کل خسته نباشی ......... عالی بود ....... اگه وقت کردی درس کن ......بازم ممنون ...
    حسه شاعرانه ندارم اصلا"
    يكــــ از خودم دو از اين آدما خستم
    که قف میشن رو شعرایه فیریکیه فروغُ
    تلــــــخی حقیقــــــــــــت و شـــــــــــــــیرینی دروغ .....
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

دمت گرم حامد جون ... کیفور شدم .................................

ولی این همه زحمت کشیدی ..... کاش اینو میزدی ....... این که خیلی خفن تر بود .........

بعد این چرا اینجوریه .............. خندم میگیره بگم ...... چرا لبه هاش کلفته ..... یاد اسباب بازی افتادم ............ تیغه به نظر میرسه تراش نخورده ........ کاش آینه ای تر میشد ...... دسته مگه چوب نیست .... ؟ ............. :D

در کل خسته نباشی ......... عالی بود ....... اگه وقت کردی درس کن ......بازم ممنون ...
    غصه خردی ؟ غصه نداره بعدا برات اونو درست میکنم . اینو اصلا حواسم نبود . اونبار که اون اسکچ قدیمیرو داده بودی سیو کرده بودم که اگه وقت شد برات مدلش کنم . اینو نداشتم و اصلا حواسمم بهش نبود .

حالا کاری نداره کلا با رند 2 ساعت زمان برد . مدل کردنش خیلی صفا میده آدم احساس میکنه چیزه خفنیه looool :D:D:D

حالا ایشالا دفعه بعدی این به قول خودت خفت تره رو مدل میکنم . الان دیگه باید بشین سوال طرح کنم .

در مورد جنس دسته چون نمیدونستم چی بزنم آهن متریال دادم . و تیغه هم که به من هیچ ربطی نداره مثل توی اسکچه داداش برو به اسکچ خودت بخند loool :D:D:D

حالا چون پسر خوبی هم بودی یه رند هم با وی ری برات میگیرم که باز به قول خودت آینه ای تر باشه looool
    A.M.D آواتار ها
    کارشناس رندر با فتوشاپ
    فرسته‌ها در انجمن
    2,060

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed.tba نمایش پست ها
    غصه خردی ؟ غصه نداره بعدا برات اونو درست میکنم . اینو اصلا حواسم نبود . اونبار که اون اسکچ قدیمیرو داده بودی سیو کرده بودم که اگه وقت شد برات مدلش کنم . اینو نداشتم و اصلا حواسمم بهش نبود .

حالا کاری نداره کلا با رند 2 ساعت زمان برد . مدل کردنش خیلی صفا میده آدم احساس میکنه چیزه خفنیه looool :D:D:D

حالا ایشالا دفعه بعدی این به قول خودت خفت تره رو مدل میکنم . الان دیگه باید بشین سوال طرح کنم .

در مورد جنس دسته چون نمیدونستم چی بزنم آهن متریال دادم . و تیغه هم که به من هیچ ربطی نداره مثل توی اسکچه داداش برو به اسکچ خودت بخند loool :D:D:D

حالا چون پسر خوبی هم بودی یه رند هم با وی ری برات میگیرم که باز به قول خودت آینه ای تر باشه looool
    دمت گرم .......... یه چیزی ... واقعآ دو ساعت زمان برد ........... اااااااااااااااه .... ..... چه قدر زیاد ........ تو گفتی 20 دقیقه ای بیش نمی بره ........ راینو هم سخته ها ...... موفق باشی ..... :D
    حسه شاعرانه ندارم اصلا"
    يكــــ از خودم دو از اين آدما خستم
    که قف میشن رو شعرایه فیریکیه فروغُ
    تلــــــخی حقیقــــــــــــت و شـــــــــــــــیرینی دروغ .....
    Unrated آواتار ها
    مدیر بخش عمومی
    فرسته‌ها در انجمن
    2,322

حامد این شبیه وسایل صنعتی شده! یدونه بزن فانتزی... علائم شیطانی رو دسته ش باشه ته حاله

حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

دمت گرم .......... یه چیزی ... واقعآ دو ساعت زمان برد ........... اااااااااااااااه .... ..... چه قدر زیاد ........ تو گفتی 20 دقیقه ای بیش نمی بره ........ راینو هم سخته ها ...... موفق باشی ..... :D

آره آخه دم به دقیقه میرفتم بیرون نمیشد بشینم و بیشتر زمان هم صرف رندر میشه آخه عمق میدان دادم که یه کم طبیعی تر بشه برا همین خیلی سنگین میشه . در کل حساب بکنی مدل کردنش همون یه ربع 20 دقیقه طول کشید آخه هیچی نداشت . بیشتر با رندر بازی کردم ...نمیدونی چه لذتی میده بازی با این رندر....looool

نقل قول نوشته اصلی توسط BluePhoenix نمایش پست ها
    حامد این شبیه وسایل صنعتی شده! یدونه بزن فانتزی... علائم شیطانی رو دسته ش باشه ته حاله

آره ایمان خودمم همین حس رو داشتم بهش looool باید کله یه آدم که ازش داره خون میاد رو روش بزنم که خوب بشه .looool :D:D
صفحه 2 از 8 نخست 1 2 3 4 ... آخرین
نمایش نتایج: از 13 به 24 از 87

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)