ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    bahareh.k آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    11

پیش فرض سوالات آزمون عملی طراحی صنعتی کنکور 88

سلام.من الان از امتحان عملی اومدم.سوالا رو همین الان بگم چون شاید بعداً یادم نیاد.
    25 تا سوال تستی بود با 30 دقیقه وقت و 8 سوال عملی با 150 دقیقه وقت.
    سوالات عملی:
    1. سه نمای یه حجم داده شده بود و نقشه ی گسترده ی حجم خواسته شده بود
    2. ترسیم توپ فوتبال،توپ بسکتبال و توپ والیبال
    3.شکل یه موتور گازی رو کشیده بودن که بعضی از قطعاتش نبود و ما باید میکشیدیم
    4. با استفاده از کاغذ A3 حجمی غیر متداول ایجاد کنید و آن را طراحی و ترسیم کنید
    5.با استفاده از الیاف گیاهی مانند علف خشک شده جاتخم مرغی برای 12 عدد تخم مرغ طراحی کنید.
    6.با کاغذی به ابعاد 24cmx3cm طرحی برای معرفی مسافر که روی چمدان نصب شود و مسافر هواپیمایی iran air باشد و برای نصب از چسب،دوخت و هیچ چیز دیگری استفاده نشود.
    7.لیوانی جدید با فرم دلخواه طراحی کنید که جنس و فرمش طوری باشد که مشکلات لیوان های فعلی از قبیل مسائل بهداشتی و غیره را نداشته باشد.
    8. طرحی که روی رویه ی صاف یخچال نصب شود و به دلخواه کاربر بتواند تغییر کند.

سوالهای تستی اکثراً با شکل بودن و من هم درست یادم نمیاد چی بودن. تستی 25 نمره و عملی 75 نمره داشت.سوالهای تستی نمره منفی داشتن.
    امین ع آواتار ها
    کارشناس ماکت‌سازی
    فرسته‌ها در انجمن
    187

من هم امروز آزمون داشتم ، در کل خوب بود ، منتهی خیلی به مدیریت زمان احتیاج داشت ، من طراحی ام خوبه و دو سه دقیقه هم وقت اضافه آوردم ولی دوستم طراحی اش خیلی خوبه ، توی سوال های اول غرق اسکچ هایش شد و آخر سر وقتی گفتن وقت تمومه سه سوال آخر که نمره اصلی رو هم داشتن کار نکرده بود .
    برای اون موتور هم میشد قطعاتی مثل اینها رو طراحی و اضافه کنید : چراغ جلو ، جک ، پدال رکاب زدن، ترمز پایی ، باطری و ترک بند . شاید قطعات دیگه ای باشه که من دیگه به ذهنم نرسید . دوستان دعا کنید تهران قبول بشم به همه کافه شیرینی میدم .
    امین ع آواتار ها
    کارشناس ماکت‌سازی
    فرسته‌ها در انجمن
    187

چند سوال تستی :
    1-تصویر یک باجه تلفن رو داده بودن و نوشته بودن برای کدوم کشوره؟
    2-تصویر چند نوع قاشق مختلف بود و نوشته بود کدوم برای کشیدن ماکارونی مناسبه ؟
    3-تصویر کلگی شیر های آتش نشانی سطح شهر رو داده بود و نوشته بود با چه آچاری باز میشه ؟
    4-عرض خط عابر پیاده ؟
    5-نمای روبروی یک جسم رو داده بودن و مساحت دید از بالا رو خواسته بودن .
    6-تصویر یک نوع قالب بود و نوشته بود مربوط به چه روشی هست ؟
    7-تصویر یه نوع چرخ دنده بود و نوشته بود کاربردش چیه ؟
    8-تصویر روی کارتن های حمل و نقل رو داده بود و چند گزینه بود که درستش چیه ؟ منظورم همون تصاویر شکستنی است و..
    9-دو تصویر از در دست گرفتن چکش بود و گفته بود کدوم درسته ؟
    10-سه تصویر از پیچ و پیچ گشتی داده بودن و باید مشخص میکردی که کدوم درسته و پیچ گشتی با پیچ تناسب داره .
    11-دو تصویر از دو قطعه گلدون مانند رو که برش خورده بودن داده بودن و باید جنسشون رو مشخص میکردیم .
    12-تصویر چهار نوع دسته قابلمه رو داده بودن و باید بهترین رو انتخاب میکردیم.
    13-چهار تصویر از دسته لیوان و انتخاب بهترینش..

فعلاً اینها رو داشته باشین چیزی یادم اومد مینویسم دوباره .
    Rasam.r آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    105

کلاسهای عملی طراحی صنعتی استاد *****که معرف حضور همه هستند در آموزشگاه ****** ثبت نام تا17 اسفند 88 لطفا به دوستان مشتاق اطلاع دهید********
    سلام
    من رشته ریاضی فیزیک درس میخونم، برای شرکت در کنکور هنر و طراحی صنعتی به نظرتون خوبه که این کلاس رو شرکت کنم ؟ (چون احتمالا" قصد دارم تمام تلاشم رو برای کنکور هنر بزارم)
    در ضمن این هم اضافه کنم که در کل من هیچ کتابی از کتابهای هنرستان رو نخوندم و صرفا" برای علاقه شدیدا" نجومی زیاد! به طراحی صنعتی میخواستم این کارو بکنم، البته برای کنکور تمام کتابها را خواهم خواند، اما میخواستم بدونم این کلاس نیازی به دانش هنرستان داره یا نه ؟
    علامت سئوال
    علامت سئوال آواتار ها
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasam.r نمایش پست ها
    سلام
    من رشته ریاضی فیزیک درس میخونم، برای شرکت در کنکور هنر و طراحی صنعتی به نظرتون خوبه که این کلاس رو شرکت کنم ؟ (چون احتمالا" قصد دارم تمام تلاشم رو برای کنکور هنر بزارم)
    در ضمن این هم اضافه کنم که در کل من هیچ کتابی از کتابهای هنرستان رو نخوندم و صرفا" برای علاقه شدیدا" نجومی زیاد! به طراحی صنعتی میخواستم این کارو بکنم، البته برای کنکور تمام کتابها را خواهم خواند، اما میخواستم بدونم این کلاس نیازی به دانش هنرستان داره یا نه ؟
    دوست گرامی شما کی کنکور می خوای بدی اصلا؟ببین این تاپیک موضوعش فرق داره با سوال شما من اطلاعات در حد دانش خودم و محدود می تونم در اختیارتون بذارم لطفا سوالاتون رو دقیق به وسیله پیام خصوصی برام بذارید چون محیط تاپیک شلوغ می شه اینجا جواب بدم صحیح نیست موفق باشید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)