ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1 2 3 4 آخرین
نمایش نتایج: از 25 به 36 از 43
    sayeye rang آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    15

سلام...من1عضو تازه واردم اما از اونجایی که عاشق تصویرسازیم به خودم جرات دادم انتقاد کنم.نمیخوام بگم خوب نیستن اما به نظرم ما ایرانیا هنوز یاد نگرفتیم که بدونیم سادگیا زیباترن.همیشه کارامون شلوغن.به نظرم تصویرسازیاتون زیادی شلوغن وفضا رو خفه کردن.بچه ها تو این زمونه سادگیا رو بیشتر دوست دارن.از اینکه چرخش دیدشون زیاد ودرهم باشن خسته میشن.سفیدیهای تصویر براشون جذابتره.معذرت میخوام اگه انتقادم به عنوان1تازه وارد زیاد بود وبراتون آرزوی موفقیت میکنم
    s.a.r.a آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    793

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeye rang نمایش پست ها
    سلام...من1عضو تازه واردم اما از اونجایی که عاشق تصویرسازیم به خودم جرات دادم انتقاد کنم.نمیخوام بگم خوب نیستن اما به نظرم ما ایرانیا هنوز یاد نگرفتیم که بدونیم سادگیا زیباترن.همیشه کارامون شلوغن.به نظرم تصویرسازیاتون زیادی شلوغن وفضا رو خفه کردن.بچه ها تو این زمونه سادگیا رو بیشتر دوست دارن.از اینکه چرخش دیدشون زیاد ودرهم باشن خسته میشن.سفیدیهای تصویر براشون جذابتره.معذرت میخوام اگه انتقادم به عنوان1تازه وارد زیاد بود وبراتون آرزوی موفقیت میکنم
    سلام .دوست من شاید بهتر بوده که یه مقدار تو سایت فعالیت کنین و اطلاعات و تواناییهاتون رو تو زمینه عشقتون(تصویرسازی)بالا ببرین بعد از کارای خوب نقد کنین. به نظر من نقدی که بتونه مفید باشه باید از روی اطلاعات و تجربه باشه وقتی شما اصلا از تصویرسازای خوب ایرانی خبر ندارین چطور انتقاد میکنین؟!!!
    فکر کنم این نظر یا نقد نیست یه جورایی توهین به تصویرسازای ما ست ...
    mahbube آواتار ها
    کاربر ارشد طراحی لباس
    فرسته‌ها در انجمن
    673

Smile

سلام
    ببخشیدا ولی کی گفته مخاطب تصویر سازی فقط بچه ها هستن؟ضمنا مجید بیتا از بهترین تصویر سازای این مملکته ....چطور با دیدن کارا متوجه نشدی؟فکر نکنم در حدی باشن که به این راحتی بشه کاراشونو زیر سوال برداگه تند بود ببخشید آخه من تعصب ناجوری دارم نسبت به کارای مجید بیتا
    ویرایش به دست mahbube : 10-11-19 در ساعت 09:06 دلیل: سلام نکرده بودم :))
    yalda30 آواتار ها
    مدیر انیمیشن
    فرسته‌ها در انجمن
    981

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Bita نمایش پست ها

سلام...خوبید
    فکر میکنم دو روز پیش بود ..که من بالاخره موفق شدم ..برم تو سایتتون و کارهاتون رو ببینم...:D
    بعد از باز شدن صفحه اول ..قیافه من واقعا دیدنی بود...به حدی هیجان زده شده بودم ..که تند تند ..گرفتم کارها رو ..سیو کردم..تو این دو روز هم چند بار نگاشون کردم..
    یه چند وقتی میشد..که من کار خوب ندیده بودم....واقعا از کارهاتون لذت بردم..مخصوصا کارهایی که رو صفحه اول بود ..وافعا برام جالب بودن...کاراکتر هاتون ..خیلی خوب بودن...و جالب اینکه در عین اینکه پوششی ندارن ...ولی پوشش .دارند..بافت کار هم خوبه ..کلا گرافیک کارتون رو خیلی دوست دارم...
    بعد ..از اینکه زودتر نیومده بودم که کارهاتون رو ببینم...خودم رو تنبیه کردم و یکی زدم تو سرم..:D:D
    خلاصه ...بعد از ظهر بسیار زیبا و خوبی داشتم ..و کلی لذت بردم ازون کارها ..
    براتون ارزوی موفقیت بیشتر دارم ..و امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید..
    مرسی از کارهای خوبتون...:D:D

yasharbix آواتار ها
    عضو فعال
    فرسته‌ها در انجمن
    95

پیش فرض تفاوت نظر شخصی و نقد

یه تفاوتی بین نظر شخصی و نقد است در نظر شخصی شما می تونین در مورد هر چیزی نظر شخصی بدین مثلا از رنگ هایی که خوشتون میاد یا از فرم هایی که خوشتون میاد چون هر ادم سلیقه ای داره و از لحاظ جغرافیایی و جامعه و خانواده ای که توش بزگ شده سلایقش محله هایی که بوده اسباب بازی های بچگی و کارتون ها و کتابهایی که دیده اینها همه سلیقه های ادما رو تشکیل می ده می تونه در مورد چیزی که حتی تخصصی بده اگه ازش نظرشو بخوان بده ..
    اما تو نقد این طور نیست تو نقد کار . طرف باید تو رتبه اون فرد باشه چون بحث تخصصیه ..مثلا من تصویر سازی حرفه ای نکردم اما کتاب خوندم یا حتی تصویر سازی کردم اما نه حرفه ای من نمی تونم نقد کنم اما کسی که تحصیلات لازم رو انجام داده در صورتی که کار حرفه ای هم کرده باشه می تونه نقد کنه یا اینکه شخص نقد شونده اون رو به عنوان نقد کننده قبول داشته این نقد باعث پیشرفت میشه و گاهی تصویرساز و هنرمند رو که به خاطر افت بازار فشار مالی و مسایل مختلف ممکنه سطح کارش پایین بیاد رو اصلاح میکنه..
    sayeye rang آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    15

معذرت میخوام انتقاد میکنم اما1سوال ازتون دارم که صادقانه جواب میخوام>
    شما خودتون جای بچه ها بودید کتابی با این تصویرسازیو میپسندیدید؟فکر نمیکنید با اینهمه شلوغی فقط بچه رو سردر گم میکنیم؟وسادگیو از زندگیش دور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    lady_atieh آواتار ها
    مدیر ارشد
    فرسته‌ها در انجمن
    5,140

شما خودتون جای بچه ها بودید کتابی با این تصویرسازیو میپسندیدید؟فکر نمیکنید با اینهمه شلوغی فقط بچه رو سردر گم میکنیم؟وسادگیو از زندگیش دور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ندیدم جایی ایشون گفته باشن این تصویر سازی ها مخصوص قشر خاصی باشه .

یه نگاهی هم به این بندازین بد نیست .

طبقه بندی انواع تصویرسازی

هنر تصویرسازی معاصر از اواخر قرن نوزدهم میلادی به دو شاخه تصویرسازی داستانی و تصویرسازی تبلیغاتی تقسیم شد که به تدریج با معرفی تکنولوژی بصری و وسایل ارتباطات جمعی نظیر سینما و دوربین های سینما توگراف و تلوزیون از تصویرسازی داستانی شاخه تصویرسازی متحرک که همانا پویانمایی باشد پدیدار گشت.
    تصویرسازان به پنج گروه عمده تقسیم شده اند که عبارتند از:
    تصویرسازان نشریات : (که در روزنامه ها و مجلات غالبا به عنوان کاریکاتوریست های اجتماعی سیاسی یا تصویرسازان خبری فعالیت دارند) .
    تصویرسازان کتاب ها : (که یا عنوان ها و موضوعات را به شکل طرح جلد یا مضامین داستانی را در کتاب های داستانی تصویرسازی می کنند) .
    تصویرسازان تبلیغاتی : (تصویرسازی پوسترهای تبلیغاتی، آگهی های تجاری و تصویرسازی مربوط به بسته بندی کالاهای مصرفی نظیرمواد غذایی و دارویی)
    تصویرسازان بنیادها و موسسات و نهادها : (نظیر تصویرسازانی که پیام های موسسات و نهادهای هنری و اجتماعی،خیریه،ورزشی،خدمات ی،سیاسی و آکادمیک یا علمی را به مخاطبین خود منتقل می سازند).
    تصویرسازان بین المللی : (که در آثارشان هویت های فرهنگی، بومی، نژادی، تاریخی و جغرافیایی ملت ها و کشورها انعکاس می یابند).+
    Mr.Bita آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    1,975

Arrow

حرف خانم عطیه رو تکرار میکنم و در ضمن تاکید میکنم بر اینکه بنده پزشک اطفال نیستم .
    گرانبها آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    1

در مورد تصویرسازیهای مجید بیتا و بیوگرافی ایشون میخواستم بدونم
    SkyBlu3 آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    1,712

نقل قول نوشته اصلی توسط گرانبها نمایش پست ها
    در مورد تصویرسازیهای مجید بیتا و بیوگرافی ایشون میخواستم بدونم

بیوگرافی ایشون

بقیه اطلاعات هم در وبسایت شخصی ایشون هست
    zeynab69 آواتار ها
    کاربر
    فرسته‌ها در انجمن
    13

کاراتون واقعا زیباست و خطوط شکسته ای که بکار میبرین زیبایی اونارو دوچندان کرده.
    فقط یه پیشنهاد،با رنگ تو کاراون موافق نیستین؟یا حس کاراتون رو بهتر نمیکنه؟
    فکر کنم اینطوری خیلی زیباتر به نظر برسه
    Mr.Bita آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    1,975

پیش فرض Shahrivar 91

تصویرگری های مجید بی تا-07-2-jpgتصویرگری های مجید بی تا-013-jpgتصویرگری های مجید بی تا-012-jpgتصویرگری های مجید بی تا-09-jpgتصویرگری های مجید بی تا-06-2-jpgتصویرگری های مجید بی تا-05-2-jpgتصویرگری های مجید بی تا-04-2-jpg
صفحه 3 از 4 نخست 1 2 3 4 آخرین
نمایش نتایج: از 25 به 36 از 43

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)