ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 18
    mohsen_bak آواتار ها
    عضو برجسته و حرفه‌ای
    فرسته‌ها در انجمن
    585

پیش فرض کمک در ویروس یابی سیستم

چنتا تاپیک درباره آنتی ویروس هاو نرم افزار های امنیتی بود.میخواستم سوالمر و اونجا بگم اما تصمیم گرفتم یه تاپیک جدید باز کنم تا یه جایی باشه برای کسایی که مشکل مشابه دارن.
    فکر میکنم ویروس ها برای همه مشکل ساز میشن...
    تا اونجایی که من میدونم و برای خودم اتفاق افتاده مواردی که سیستم ویروس میگیره همه زود پیشنهاد عوض کردن ویندوز میدن.من چندین بار سیستم رو بردم جاهای مختلف یارو یه خورده بهش ور میرفت میگفت باید ویندوزت عوض بشه!! خوب نمیشه که.حتما یه راه دیگه هم هست...
    حالا امیدوارم اگه راه دیگه ای هست تو این تاپیک به هم یاد بدیم.....
    mohsen_bak آواتار ها
    عضو برجسته و حرفه‌ای
    فرسته‌ها در انجمن
    585

خوب اول من...
    من سیستمم مشکل به هم زده.حتما ویروسه دیگه...
    رو درایو ها که کلیک میکنم یه ÷نجره جدید باز میشه.یعنی محتویات یه درایو تو پنجره جاری باز نمیشه و میره تو پنجره جدید....
    فایل های مخفی نشون نمیده. وقتی از تو tool-folder option تیک مربوط به فایل های مخفی رو میزنم خودش بر میگرده سر جاش.
    task manager تعداد پروسه های جاری همیشه بالای 40 تا هست.
    آیکن ستاپ برنامه ها کار نمیکنه. وقتی میخوام برنامه جدید که رو هارد داشتم نصب کنم نصب نمیشه.
    آنتی ویروسم nod هست. هیچی نشون نمیده رو صفحه اولش نوشته بالاترین محفظت!!
    من خودم رفتم آواست دانلود کردم nod رو پاک کردم با آواست سیستم اسکن کردم یه خورده چی پیدا کرد همه رو پاک کردم ولی درست نشد.
    ای وی جی هم نسخه قدیمیش داشتم امتحان کردم با اونم نشد.
    رفتم ویندوز عوض کردم .همین الان تموم شده. الان هیچی فرق نکرده.
    نود رو نصب کردم.حالا اصلا قسمت آبدیت کار نمیکنه. روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته. آبدیت آفلاین
    5/5/2010 هم دانلود کردم ولی اونم نمیشه نصبش کرد.آدرس فایل آبدیت رو بهش میدم هیچ اتفاقی نمیفته....
    ها راستی...ساعت سیستم هم با ریستار شدن یه ساعت میره عقب!!!
    حالا من چه کار کنم؟
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_bak نمایش پست ها
    چنتا تاپیک درباره آنتی ویروس هاو نرم افزار های امنیتی بود.میخواستم سوالمر و اونجا بگم اما تصمیم گرفتم یه تاپیک جدید باز کنم تا یه جایی باشه برای کسایی که مشکل مشابه دارن.
    فکر میکنم ویروس ها برای همه مشکل ساز میشن...
    تا اونجایی که من میدونم و برای خودم اتفاق افتاده مواردی که سیستم ویروس میگیره همه زود پیشنهاد عوض کردن ویندوز میدن.من چندین بار سیستم رو بردم جاهای مختلف یارو یه خورده بهش ور میرفت میگفت باید ویندوزت عوض بشه!! خوب نمیشه که.حتما یه راه دیگه هم هست...
    حالا امیدوارم اگه راه دیگه ای هست تو این تاپیک به هم یاد بدیم.....
    آقا این سوالت یه کم ناجوره ...خوب اگه ویروس با آنتی ویروس پاک شد که هیچ اگر هم نشه که باید ویندوز عوض کنی دیگه

بهترین راه هم پیشگیری هست ...

و باز بهتر از همه این راه ها .....همون کاری بود که تو اون تاپیک کافی نت بهت گفتم....وقتی یه ایمیج درست حسابی داشته باشی دیگه از ویروس نمیترس. اصلا من که رو سیستم های آموزشگام آنتی ویروس نصب نمیکنم چون به محض اینکه ویروسی بشه ...( که البته حواسم هست که نشه ) تو کمتر از 10 دقیقه مثل روز اولش میکنم با تمام نرم افزار ها و درایور ها و تنظیمات اولیش .....حالا هزار باز ویروسی بشه ...اصلا مهم نیست....3 سوت با همین روش بر میگرده ....دیگه ویندوز عوض کردن رو باید بیخیال بشی اصلا قدیمی شده دیگه ...lol
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

خوب اول من...
    من سیستمم مشکل به هم زده.حتما ویروسه دیگه...
    رو درایو ها که کلیک میکنم یه ÷نجره جدید باز میشه.یعنی محتویات یه درایو تو پنجره جاری باز نمیشه و میره تو پنجره جدید....
    فایل های مخفی نشون نمیده. وقتی از تو tool-folder option تیک مربوط به فایل های مخفی رو میزنم خودش بر میگرده سر جاش.
    task manager تعداد پروسه های جاری همیشه بالای 40 تا هست.
    آیکن ستاپ برنامه ها کار نمیکنه. وقتی میخوام برنامه جدید که رو هارد داشتم نصب کنم نصب نمیشه.
    آنتی ویروسم nod هست. هیچی نشون نمیده رو صفحه اولش نوشته بالاترین محفظت!!
    من خودم رفتم آواست دانلود کردم nod رو پاک کردم با آواست سیستم اسکن کردم یه خورده چی پیدا کرد همه رو پاک کردم ولی درست نشد.
    ای وی جی هم نسخه قدیمیش داشتم امتحان کردم با اونم نشد.
    رفتم ویندوز عوض کردم .همین الان تموم شده. الان هیچی فرق نکرده.
    نود رو نصب کردم.حالا اصلا قسمت آبدیت کار نمیکنه. روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته. آبدیت آفلاین
    5/5/2010 هم دانلود کردم ولی اونم نمیشه نصبش کرد.آدرس فایل آبدیت رو بهش میدم هیچ اتفاقی نمیفته....
    ها راستی...ساعت سیستم هم با ریستار شدن یه ساعت میره عقب!!!
    حالا من چه کار کنم؟

دلم خونک شد .....:D:D:D:Dیادته من چقدر جیلیز ویلیز کردم گفتم حتما با Acronis اون ایمیج رو بگیر ؟ حالا دیدی ؟
    : زبون درازی با صدای مزحک: loooool[IMG]file:///C:/Users/Infotek/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png[/IMG][IMG]file:///C:/Users/Infotek/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG]

آقا من بازم میگم از اول هارد رو پاک کن و یه فرمت مشتی بزن به رگ بعد این کارو انجام بده :

روی همین سیستمی که پاکش میکنی و همشو فرمت میکنی حالا یه ویندوز تر تمیز با همه نرم افزاراش نصب کن . خوب ؟

حالا یه ایمیج دقیقا با همون روشی که بهت گفتم و با همون سی دی که گزشتی تو کشوی میزت!!! :D از این سیستم بگیر و بعد اون فایل بکاپ رو روی همه سیستم های دیگه هم بریز و بدون اینکه اونا رو هم ویندوز نصب کنی راحت با همین ایمیج تو 10 دقیقه مثل همون سیستم ریکاوری کن .... به همین راحتی .

تازه یادت باشه همه درایور های سیستم هارو هم فرمت کنی ....اما نمیخواد دیگه روشون ویندوز نصب کنی با همین ایمیج که از یکیشون گرفتی میتونی روی همشون ریکاوری کنی. ...

و یه نکته دیگه ...مادر برد ها و کارت های گرافیک سیستم ها باید یکسان باشه تا این ایمیج ها بدون مشکل روشون کار کنه ها ....

اگر هم یکسان نباشه بازم مشکلی نیست درایورشو نصب میکنی بهتر از اینه که ویندوزشو با اون همه نرم افزار دوباره نصب کنی. ...
    Albatross آواتار ها
    مدیر طراحی خودرو
    فرسته‌ها در انجمن
    477

میشه لطفا لینک تاپیکی که راجع بش صحبت کردی رو بدی آقا حامد، من قیلا از acronics استفاده کردم ولی بعد از نصب بکاپ دوباره مشکل داشتم، حتما یه کاری رو درست انجام نمیدادم اینطوری که شما داری میگی، ممنون میشم...
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

نقل قول نوشته اصلی توسط Albatross نمایش پست ها
    میشه لطفا لینک تاپیکی که راجع بش صحبت کردی رو بدی آقا حامد، من قیلا از acronics استفاده کردم ولی بعد از نصب بکاپ دوباره مشکل داشتم، حتما یه کاری رو درست انجام نمیدادم اینطوری که شما داری میگی، ممنون میشم...

بله بفرماین خدمت شما کاملا گام به گامه .
    صفحه اول همین تاپیک هست

[ame="http://www.cafedexign.com/showthread.php?t=9182"]کمک در اداره کردن کافی نت - کافه دیزاین | باشگاه طراحان ایران[/ame]
    mohsen_bak آواتار ها
    عضو برجسته و حرفه‌ای
    فرسته‌ها در انجمن
    585

کشتمشون..... موجودات کوچیک مزاحم...بی خاصیاتای نفهم.....
    نشان تقدیر اعطا میکنم به آنتی ویروس آواست
    یه برنا مه ای هست به نام auto run remover اعضای محترم pc network معرفی کردن اینم خیلی خوب بود.
    الانه اثری از ویروسا نیست فقط فایل های مخفی نشون داده نمیشن!! میخواستم دوباره ویندوز عوض کنم دیگه حوصلم نشد .باشه برای جمعه...
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

کشتمشون..... موجودات کوچیک مزاحم...بی خاصیاتای نفهم.....
    نشان تقدیر اعطا میکنم به آنتی ویروس آواست
    یه برنا مه ای هست به نام auto run remover اعضای محترم pc network معرفی کردن اینم خیلی خوب بود.
    الانه اثری از ویروسا نیست فقط فایل های مخفی نشون داده نمیشن!! میخواستم دوباره ویندوز عوض کنم دیگه حوصلم نشد .باشه برای جمعه...

خسته نباشی داداش .

کشتیشون ؟ زرشک . آقا دارن به ریشت میخندن . چی چی کشتیشون؟ LooooL:D:D

آخرش باید ویندوزو عوش کنی :D:D:D

همون کاری که گفتی بکن .

برای اون 4 تا سیستم 1 بکاپ بگیر
    و برای اون 2 تا هم یکی.
    دیگه خودتو راحت کن برای سالیان سال.
    تازه .

میتونم آموزش ساختن یه ویندوز هم برات بزارم که تو فقط سیستم رو ریستارت میکنی و سی دی رو میزاری داخل .
    بعد میری 2 3 ساعت دیگه میای میبینی ویندوز با همه نرم افزاراش بدون اینکه دست بهش بزنی نصب شده .!!

این کاردستیه کلاسای mcse بود یادش بخیر چه ذوقی کردیم loool

اینم سر نخ : به این مدل سی دی های ویندوز میگن : Unattended windows

http://unattended.msfn.org/unattende...f37228a35271d/

استاد ما اون موقع این سایت رو معرفی کرد برای یاد گیریش . واقعا محشر و عالیه . من بار اول که خوندمش یاد گرفتم . خیلی قشنگ و گام به گام توضیح داده.

حالشو ببر.
    mohsen_bak آواتار ها
    عضو برجسته و حرفه‌ای
    فرسته‌ها در انجمن
    585

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد طباطبایی نمایش پست ها
    خسته نباشی داداش .

کشتیشون ؟ زرشک . آقا دارن به ریشت میخندن . چی چی کشتیشون؟ LooooL:D:D

آخرش باید ویندوزو عوش کنی :D:D:D

همون کاری که گفتی بکن .

برای اون 4 تا سیستم 1 بکاپ بگیر
    و برای اون 2 تا هم یکی.
    دیگه خودتو راحت کن برای سالیان سال.
    تازه .

میتونم آموزش ساختن یه ویندوز هم برات بزارم که تو فقط سیستم رو ریستارت میکنی و سی دی رو میزاری داخل .
    بعد میری 2 3 ساعت دیگه میای میبینی ویندوز با همه نرم افزاراش بدون اینکه دست بهش بزنی نصب شده .!!

این کاردستیه کلاسای mcse بود یادش بخیر چه ذوقی کردیم loool

اینم سر نخ : به این مدل سی دی های ویندوز میگن : Unattended windows

http://unattended.msfn.org/unattende...f37228a35271d/

استاد ما اون موقع این سایت رو معرفی کرد برای یاد گیریش . واقعا محشر و عالیه . من بار اول که خوندمش یاد گرفتم . خیلی قشنگ و گام به گام توضیح داده.

حالشو ببر.
    بابا اینکه خارجکی نوشته من نمیفهمم....تازه فارسی که باشه عکس هم باشه یه نفرم باشه برام توضیح بده من اقلا" 5 بار باید بخونم تا یاد بگیرم

نه ویروسا مردن....الان همه چی داره درست کار میکنه.سرعت سیستم هم خوب شد اون موقه مثل این پیر مردا که میخان از پله برن بالا بود...
    الان آنتی ویروس آبدت اسکن میکنهه هیچی نمیابه. تو قسمت run-cmd هم درایوا چک کردم چیزی نبود. قبلا از اونجا که نگاه میکردی بودنشون ولی حالا دیگه نیسن
    از کجا باید بفهمم هنوز ویروس داره یا نه؟
    حامد طباطبایی آواتار ها
    کاربر برجسته
    فرسته‌ها در انجمن
    3,302

بابا اینکه خارجکی نوشته من نمیفهمم....تازه فارسی که باشه عکس هم باشه یه نفرم باشه برام توضیح بده من اقلا" 5 بار باید بخونم تا یاد بگیرم

نه ویروسا مردن....الان همه چی داره درست کار میکنه.سرعت سیستم هم خوب شد اون موقه مثل این پیر مردا که میخان از پله برن بالا بود...
    الان آنتی ویروس آبدت اسکن میکنهه هیچی نمیابه. تو قسمت run-cmd هم درایوا چک کردم چیزی نبود. قبلا از اونجا که نگاه میکردی بودنشون ولی حالا دیگه نیسن
    از کجا باید بفهمم هنوز ویروس داره یا نه؟
    LooooL
    پس کلا بیخیال این مدل ویندوز شو . loooool

خوب همین که میگی فایل های مخفی رو نشون نمیده و folder option نداری یعنی ویروس میروس داری دیگه برادر .
    :D:D

پیرمد رو خوب اومدی.
    بابا یه ویندوز عوض کن یه ایمیج هم بگیر هم خودتو راحت کن هم ما دیگه . lool:D:D:D:D
    Unrated آواتار ها
    مدیر بخش عمومی
    فرسته‌ها در انجمن
    2,322

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد طباطبایی نمایش پست ها
    LooooL
    پس کلا بیخیال این مدل ویندوز شو . loooool

خوب همین که میگی فایل های مخفی رو نشون نمیده و folder option نداری یعنی ویروس میروس داری دیگه برادر .
    :D:D

پیرمد رو خوب اومدی.
    بابا یه ویندوز عوض کن یه ایمیج هم بگیر هم خودتو راحت کن هم ما دیگه . lool:D:D:D:D
    البته ممکنه ویروس پاک شده باشه و اینها فقط اثراتش قبلیش باشه.
    با چنین برنامه ای میشه اثرات ویروس رو تصحیح کرد.

mohsen_bak آواتار ها
    عضو برجسته و حرفه‌ای
    فرسته‌ها در انجمن
    585

همه چی آرومه من چقدر خوشبختم.....
    درست شد.همین برنامه که ایمان گفت دانلود کردم اسکن کرد بعد که اسکنش تموم شد folder optioen برگشت سر جاش...
    حالا رفتم بکآپ بگیرم به مشکل برخوردم
    تو مرحله archive comment گیر افتادم:

تا اینجا با دکمه tab و دکمه های جهت نما و enter کار میکردم ولی اینجا دیگه دکمه next فعال نبود. دکمه tab هم اون نشانگر نوشتن متن رو جابه جا میکنه و این next رو فعال نمیکنه...موس هم که از هر طرف تکونش میدم فقط بالا و پایین میشه و کار نمیکنه..!
    و نیز:
    من الان چنتا برنامه به همراه درایور وسایل جانبی و اینا.....رو نصب کردم.الان بک آپ از دریو سی بگیرم اشکالی نداره؟ بعد دوباره نصبش کنم همه اینا میان؟
صفحه 1 از 2 1 2 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 18

اطلاعات بحث

کاربرانی که در حال مشاهده این بحث هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این بحث است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)